Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadoweave, Spellfire Tailoring

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

Bazı tailorig itemlarını yapabilmek için böyle bi requiments gördüm. Bu konu hakkında beni bilgilendirebilirmisiniz?
Hangi lvl da, kaç skillde olunur...
Nerde olunur, sadece biri mi seçilir?
Geri dönüşü varmıdır?

tailoring 350 oldugunda 3 unden birini secebiliyorsun. shatt - lower city de npcler. quest ile sadece birini secebiliyorsun ve hepsinde 3 adet bop item var. quest yapmadan once bakarsin shadoweave shadow+frost dmg, spellfire fire+arcane dmg ve mooncloth ise +healing gear.

ayrica secmis oldugun spec e gore cloth u x2 yapiyorsun. mesela shadoweave sectiginde shadowcloth yaparken 2 adet veriyor 1 tanesinin matleri ile. digerlerinden 1 tane yapiyorsun (4 gun cd var).

geri donusu var. 100g mi ne karsiliginda degistirebiliyorsun fakat bir sorun var. bop boe felan kullandigin tum recipe ler gidiyor. bs de ki xsmith olayinin aynisi iste
Sosyal ağlarda paylaş

Shattrah lower city kısmında tailoring için 3 tane master eleman var bunlardan human olanı shadow tailor questi alıyorsun yanlış hatırlamıyorsam shadowmoonda altar of shadow da bi shadowcloth yapıyorsun yada verdiği bir itemi kullanıyorsun quest tamamlanıyor.

[ Mesaj 09 Temmuz 2007, Pazartesi - 12:55 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
14 spellcloth dışında diğer gereken herşey hazır zaten. satın alıcam sanırım. 40 primal fire kasmak ne zor şeymiş :S imanım gevredi.

Henüz 70 deki fire mage in performansını görmedim. Çünkü fire iken primal fire kasılmıyo :)... Bakalım 600+ spelldamage ile neler sergiliycek.
Sosyal ağlarda paylaş

Seti tammaladım sayılır. Daha önce de dikkatimi çekmişti. Ama pek önemsemedim. Seti giyerken daha bi belli oldu ''stamina'' sorunu. Üzerimden imbued seti çıkardığımda ciddi anlamda stamina kaybı yaşanıyo :S
bunun telafisi de mümkün değil yani. Arada uçurum var.

Bu konuda herhangi bi fikri olan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

spellfire kullanıyorsan ztn pve seti o stam pek sorun olmaz ama ring neckgibi itemlarda stam tercih edebilirsin.
Ashyen's Gift(30stam),Seal of the Exorcist(24stam),The Black Pearl(33stam)
flm kullanabilirsin ring olarak.
bracer ve bootu veteran's alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler.

Bide şu high warlord's warstaff ı almaya kararlıyım. Staminayı onunla kapatıcam. Fire başımla bg de bodoslama iş yapabilirim inş :)

+650 spelldamage ile

fireball + fireblast + blastweave + dragonsbreath... gerekirse frost nova + fireball + fireblast...

İşler hep planlandığı gibi yürümez ama uğraşıcaz artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten bu hlimle de (deep frost) ne damage verebiliyorum ne adam kesebiliyorum. seti dizmiş bi warrior geliyo kesiyo gidiyo. bende 6500 hp adamın charge ı 2500. Çerezlik yani. Oyunun en zayıf karakteriyle oynamak üzücü birşey.

Yada ben hala pvp yapmayı öğrenemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...