Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holy paladin mi daha sağlam hasar verir(spll dmg) retri mi?

ColdShadow

Öne çıkan mesajlar

efet siz ne düşünüyorsunuz? tier 6 retri setini giymiş bi retry pala mı yoksa tier 6 holy setli holy pala mı?

(setleri eşit şartlarda olmaları açısından verdim yoksa tierları 4-5-6 şeklinde veya arena setleri olarakta değiştirebilirsiniz, kısacası eşit şartlarda olacaklar)

[ Mesaj 03 Temmuz 2007, Salı - 10:09 tarihinde, ColdShadow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

öylede demek istediğim aslında şöyle healer olan bi palayla retri olan bi adam karşılaşsa hangisi ayakta kalır hangisi düşer? hasardan çok merak ettiğim bu aslında.

(tamamen eşit şartlarda olacaklar yetenek, gear vs.)

[ Mesaj 03 Temmuz 2007, Salı - 10:16 tarihinde, ColdShadow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dps bazında sordun sandım.Bencede o duel bitmez birinden biri sıkılır oyunu verir.
Hatta kısaca söyle söyliyeyim.Holy paladinle kısa süreli duel shadow priest veya aff lock tarafından olur diğer classları çıldırtırcasına uzun sürer duel.

[ Mesaj 03 Temmuz 2007, Salı - 10:27 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

retry pala dps de gecer ama duel de Holy ama spel dmg gearı olck ustunde (ki biz bunlara Shockadin dioruz) ezer şöle arkadaşımdan biliorum 900 spell dmg +29 spell crit li bi pala idi kendisi gerci sonra sattı ama duel de kesmedii yok ama pve de dps yapamıo sonucta anlık hasar verio ve bayada etkili
Sosyal ağlarda paylaş

duelde karşılaşırlarsa değişir, retri olanın çok hesaplı mana kullanması lazım çünkü holy paladin fol ata ata ölmek bilmez mortal strike tarzında birşey olmadığından. retri dmgsinin önemli kısmı da physical dmg olduğundan 15k üzeri armorlarla ölmek bilmez.

eskiden (lvl 60) holy paladin kazanırdı böyle duelleri retriyi oom bırakıp, kendim her iki tarafını da denedim ve resmen zaman geçtikçe umutsuzlaşıyordu durum.

ha ama normal dmg vermek denirse retri holy'i üçe beşe katlayıp böler. holy'nin yenmesi mümkün olmayan başka sınıflara karşı şansı var retri'nin ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...