Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri vol. 6

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçemizin muhtemel rakipleri:

Liverpool (İngiltere).
Arsenal (İngiltere).
Valencia (İspanya).
Sevilla (İspanya).
Benfica (Portekiz).
Ajax (Hollanda).
W.Bremen (Almanya).
Celtic (İskoçya).
S.Bükreş (Romanya)*.
Lazio (İtalya).
G.Rangers (İskoçya)*.
S.Donetsk (Ukrayna)*.
Anderlecht (Belçika).
D.Kiev (Ukrayna).
L.Sofya (Bulgaristan)*.

Böyle bir kuradan tutup da L. Sofya ya da S. Bükreş'i çekersek o rahatlama ve rehavetle kesin gruplara kalamayız bunu da burada söylüyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool (İngiltere)-%25
Arsenal (İngiltere).%30[Henry gitti =)]
Valencia (İspanya).%30
Sevilla (İspanya).%50
Benfica (Portekiz).%55
Ajax (Hollanda).%50
W.Bremen (Almanya).%50
Celtic (İskoçya).%65
S.Bükreş (Romanya)*.%75
Lazio (İtalya).%65
G.Rangers (İskoçya)*.%60
S.Donetsk (Ukrayna)*.%60
Anderlecht (Belçika).%65
D.Kiev (Ukrayna).%60
L.Sofya (Bulgaristan)*.%75

Güvenemiyorum artık Fbye =(

P.S:Yenme ihtimalimiz

[ Mesaj 30 Haziran 2007, Cumartesi - 00:21 tarihinde, Syn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

fab, romen takımı da gerçekten güçlü bir takım. geçen sene cl deydiler ve yanlış hatırlamıyorsam 2 sene önce ueafa da yarı final yada çeyrek final oynamışlardı. emin değilim.

shaktar ın kadroda fenerin kadrosuna denk gibi. brezilyalıları sağlam.

sofya
bu 4 takım dışındakiler birde rangersı da geçersek çok dişli.
Sosyal ağlarda paylaş

valla dediğim gibi bana göre adam gibi bir kura çekmemiz lazım ki bu daha muhtemel gözüküyor.

Liverpool, Sevilla, Valencia, Arsenal gibi takımları çekersek ona göre işi baştan sıkı tutacağından oyuncular elinden geleni yapar, başabaş mücadele ederek alnımız ak bir şekilde eleniriz. (Benim tercihim bu)

Werder, Benfica, Ajax, Celtic, Lazio gibi takımlarla eşleşirsek yine teyakkuzda oluruz, ama bu sefer gazetelerde "Dişimize göre kura" "Turu geçeriz" "X eski gücünde değil" gibilerinden haberler çıkar. Turu geçme şansımız böyle bir eşleşmede bana göre diğer durumlara göre daha yüksektir, ama patlama riski turu geçme şansından çok daha yüksektir.

Diğerleriyle, özellikle de ilk postta dediğim gibi Levski Sofya ya da Steaua Bükreş gibi rakipler çıktığı vakit bence turu geçmenin en zayıf olduğu ihtimal bu. Kimse sevinmesin. Ama sahne yine tanıdık olacaktır: "Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde" "Şeker gibi kura" "Fenerbahçe bu takımı paramparça eder" şeklinde manşetler atılır, ancak sonuç bellidir, bundan daha önce de defalarca olduğu gibi MTK, Steaua, Dinamo Kiev benzeri sonuçlar alınır, rakiplerimiz sevinir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle. Besiktasin rakipleri lokum gibi. on Son 5 yilin ortalamalari hesaplandii icin Fenerin geriye donuk 5. senesi bos. ( Ortega nin kactigi sene). Besiktada o sene Chelsea'yi yenmisti. Puanlari daha yuksek. Ama seneye Fener seri basi . Olmadi UEFA deriz artik burdan elenince direk gruplara kaliosun bildigim kadariyla.
Sosyal ağlarda paylaş

63 Fenerbahçe 2.1450 10.7735 7.3200 11.0125 31.251
66 Besiktas 8.1450 7.7735 7.3200 7.0125 30.251
91 Galatasaray 9.1450 1.7735 2.3200 8.0125 21.251
155 Kayserispor 2.1450 1.7735 1.3200 3.0125 8.251

03 ten 07 ye kadar bu puanlar

gecen senede galatasaray kolay bi yere dusmustu, belirleyen seyler chelsiyi falan mi yenmek yani? sacma oyleyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...