Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tycoon tarzi bağımlılık yapan oyun arıyorum.

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

capitalism'in cd'si var bende ama oyun çok karışık geldi. 10 dakika baktım ekrana. sonra sildim.

sonracığıma, hospital tycoon değil de, ER'nin oyununu almıştım. 1 saat oynayıp onu da sildim. Intern olarak başlıyosun falan. Aslında hoş oyun ama ben pek zevk alamamıştım.

Zoo Tycoon var bir de eskilerden. En çok onu oynamıştım. Ama sıkıyor belli bir süreden sonra.

Ha şimdi aklıma geldi, Sim Theme Park diye bir oyun vardı, lunapark gibi bir yer kuruyosun. Veletler geliyor falan. Hep yerlere çöp atıyorlardı, çocukların memnunluk derecelerini görebiliyosun, üzerlerinde baloncuk çıkıyo falan. Eski oyun epey, indiresim geldi şimdi.
Girişte 5 dolar koyuyodum ücreti, tabi ücret çıkışta ödeniyordu. Çocuklar içerideyken 10000 dolar yapıyodum ücreti. Çıkarken çocuklar ağlıyodu eheuhe :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Slat said:
Rica ederim yanlız Constructor xpde çok sorun çıkarıyor.. Düzgün çalıştırmanın bi yolunu bulamamıştım ben :/

Al torrent linki

[spo]http://btjunkie.org/torrent/CONSTRUCTOR-lt-lt-FULL-gt-gt-by-noturno/290849b3f6cef33e4dae49055b9da0103d1288a07109/download.torrent[/spo]

Normal link :)

[spo]http://files.abandonia.com/ramdisk/d5c03a917f77eb427db3a2a68272872382f749644a690bdce3068958593/Constructor.zip[/spo]

[ Mesaj 05 Temmuz 2007, Perşembe - 17:13 tarihinde, Slat tarafından güncellenmiştir ]

Building.And.Co isminde arcelor firmasının desteğinde üretilmiş bir mütahitlik oyunu var. Arsalar alarak oraya binalar , evler gökdelenler inşa ediyorsunuz. İnşa derken plan proje aşamasından inşaat makinalarına , makina operatorlerınden iş güvenliği malzemelerine , şantiye elektriğinden suyuna ve kanalizasyonuna , mimarlığından , iç mimarlığına kadar .....
Sosyal ağlarda paylaş

TambourineMan said:

Bir ara epey sarmıştı yok hisse senedi yok ARGE departmnlı gerçek bir şirket simülasyonu gibi özellikle İşletme okuyanlar için ideal.

Muazzam oyunlardır. Şirket ve yolding yönetiminin ne olduğunu tam olarak öğreten bir oyun tipi diyebilirim. İlk başta yuerel ithalatçılardan şehirlerde kurduğunuz marketin satın alma departmanı aracılığı ile satın alacağınız malları markettin deposunda kendi adınıza etiketliyor ve markette depolayarak oluşturduğunuz stok ile satışa sunuyorsunuz ve yine market bünyesinde bir reklam departmanıda kurabilir ve sattığınız ürünler için şehir veya şehir bazında reklam kampanyası oluşturabilirsiniz. Bu işlemler sırasında rakiplarinizin neler sattığını ve fiyatlarına göre pazar payınızı izleyerek belirleyeceğiniz fiyat 0politikaları ile zenginleşmeye başlarsınız. Bu aşamda yerel hammadde kaynaklarını satın alarak üretime başlayabilir , araştırma geliştirme bölümleri kuarark ürün ve teknoloji geliştirerek kalitenizi arttırma yoluna girebilirsiniz. Komplike ürünler ve ara ürünler üreten fabrikalarınızda global satış yapabilir yada sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 2006 yapımı sidmayerin railroad tycoonu nasıl bir oyun ya, demoyu indirdim, tutorialı da oynuyorum adam diyor demiryolunu çek diğer şehre, depotuda kur diyor ok kuruyorum, rotayı ve taşıyacağı zımbırtıyı da ekliyorum tren başlıyor gidip gelmeye ok paracıklarda geliyor bu arada. Neyse geçdim single playere zaten tek görev var. Nasıl bir mantıksa demiryolunu çekiyorum istasyonu dikip, tren ve malları ayarlıyorum tren bir gidiyor geliyor ve duruyor.

Bu bir bug mı acaba ? Railroad tycoon 3 ü uzun süre oynadım ama 2 saattir uğraşıyorum yok tren duruyor orda.

Sonra fark ettim raylar üzerinde şu yeşil kırmızı lambalardan var acaba onların bir etkisi mi var ? Ama onlarıda kafama göre koyamıyorum random olarak oluşuyorlar ?

Biri bir açıklasın, perişan oldum :).
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:
Bu 2006 yapımı sidmayerin railroad tycoonu nasıl bir oyun ya, demoyu indirdim, tutorialı da oynuyorum adam diyor demiryolunu çek diğer şehre, depotuda kur diyor ok kuruyorum, rotayı ve taşıyacağı zımbırtıyı da ekliyorum tren başlıyor gidip gelmeye ok paracıklarda geliyor bu arada. Neyse geçdim single playere zaten tek görev var. Nasıl bir mantıksa demiryolunu çekiyorum istasyonu dikip, tren ve malları ayarlıyorum tren bir gidiyor geliyor ve duruyor.

Bu bir bug mı acaba ? Railroad tycoon 3 ü uzun süre oynadım ama 2 saattir uğraşıyorum yok tren duruyor orda.

Sonra fark ettim raylar üzerinde şu yeşil kırmızı lambalardan var acaba onların bir etkisi mi var ? Ama onlarıda kafama göre koyamıyorum random olarak oluşuyorlar ?

Biri bir açıklasın, perişan oldum :).

İstasyonlarında bakım evleri ( su deposu felan .. ) yapmazsan , bir süre sonra trenler arıza yapio olmasın ?? Eskiden öyleydi de... hani diorum
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Tycoon denmiş ama olsun, simler de girmiş araya.
SIM Copter oynayan var mı aranızda? Maxis icadı mükemmel bir oyundu, yıllarca oynadım demosunu. Mutlaka öneririm.

O Simcopter ile Simcityde yaptığımız şehirlerde oynayabiliyorduk, asıl eğlence ordaydı.

Yangınları söndürür, yaralı ve yolcu fln taşırdık. Çok hoş oyundu.

Off off, eski günler, eski oyunlar....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...