Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooo whine thread ooo

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Oha hyjal yapıyorsun ben daha magtheridon'u kesemedim, buna whine yaparım işte, sunfury'e gratz bu arada...

Dün 5 run üst üste black morass yaptım, gözlerim pörtleyecekti , bayılacaktım, hourglass 1 kere düştü ondada daha yeni level 70 olan rogue aldı, ha birşey demiyorum ama 6 aydır bunun peşinden koşuyorum + 7. defa rollda kaybedişim oldu, intihar mı etsem :emo:
Sosyal ağlarda paylaş

dogmeat okuyorsan hemen vazgec

huntersin
girmedik yer birakmayan guildun var

sakin
hunter isteyen kalmadi gunumuzde raid guildleridnede salak salak 2.0 a alisamiyan aimed rotasyonu filan idyen tipler var acikta kalirsin valla

iste aynisi benim basima geldi botlar alzimdi 5 dakika once aran da aciyip kafalik biraktigim dallama need atti 5 gun sonra ench sux elem oluyorum dedi

sinir katsayimi dusun

guildde 8 hunterdik TBC oncesi

bi tanesi harbi harbi pro idi tek adam gibi fikir tartisabildigim adamdi cokta akfa adamdi onyxia bitisinde roll attirir kanalda dusuk atani whelp magrasina salardik filan
eleman cok zipirdi filan golemagg a bakiyoruz 20dakika gecmis hala hazir degil milelt(mc farm statusde) priest in biri buna golemagg i cek sana 15g vericem bizde katildik hunter kanalinda yapamaz eki eki filan die adam kostu cekti hemen basladik ama harbi harbi %15 e kadar kismeye bisey olmadi sonra healerlar cok yaki ndurduklarindan bi halt oldu wipe yedik herifi sucladilar caat 2 gun sonra /gkick

kaldik 7
bitanesi gecen gun karazhan filan yapamiyorum sonic spear da bi turlu dusmuyor wow sux dedi gitti

kaldik6
ingiliz avrdi herkes seviyordu BM yi raid de deniyen ilk adam super muhabbeti vardi filan raid saatlerinden cikti gitti

kaldik 5

iki gurup yapiyoruz karazhan i
dallama guildmaster (hatun bide) rogue hunterlari hic onemsemiyor sallamiyor yani huntard filan diyor "hepinizi atsam guil bulamassiniz eki eki eki" tarzi espriler normal bir guild olsa simdiye kadar %100 officer olmsutum verdigim emek ile oyun bilgimle kaldiki officer lar icidne temsil edilmiyen tek class hunterlar

bu 5 kisiden 2 si hatun (biri hollanda dan digeri isvecli (biri kizil digeri uebr sarisin :P))
digeri alkolik %100 ot icen salak bi adam
4. ise beni kopya eden aldigim her item i alan yaptigim her seyi yapan 14-15 yaslarinda bi cocuk
isvecli kiz hicbiseyden anlamiyor yetenek 0
diger kizda potansiyel var ama reflexleri cok kotu
salak adam aiemd rotasyonu kullanan 55 point MM ye veren bir denyo
beni kopya eden ise idare ediyor

3 tanesi tank la kapisiyor damage done da
kizlar gurup 2 de ama cok az oynuyorlar gurup huntersiz gidiyor cogu zaman

gurup 1 deki hunterlar ise benim gibi biraksan her saat raid yapicak eblek bi rotation ile 3 haftada bir sira geliyor bana
gurup 2 ye bitanesini atsa is cozulucek ama salak kari yapmiyor deli ediyor beni

sonra bu denyoyu aliyor (hunterlar damage yapamiyor 2 yi gectim 1 tane bile luzumsuz) oluyor ben metreyi parcaliyinca "ehmm bugun kafam daginikti biraz asagida kaldim" sorry babe my skillz are in CD tarzi rogue zirvasi
%19
%13

evet birazcik geride kalmis

ben bole Guildmaster a aparkat cekerim

yetti beaaah

ama guildden cikamiyorum hunter alan end game guild yok
serverdaki belkide en yetenekli hunterim

ama yok birakip gidemiyorum super bi olay
healer olsam bi ultimatom ceker olmadi basar giderdim

hunter san underdog olarak kaliyorsun ne kadar ugrasirsan ugras
Sosyal ağlarda paylaş

ehhe

yalnız hafif komik bir hata yapmısım

heralde thotbottan level 70 epic mailleri aradım gözm kaydı onu linkledim

hyjala fln girmedik
düştü
budur.

olsun yinede güzel

hehehehe.

o guildmasterı varyaaa AĞZINAE KARARIAAM LAAAAAYN diye girişmek lazım

yakında petini merge ettirmez senle,seni öyle geçeceğini dülşünür,işte o zaman,deki,"madem öyle,pete ayı dkp pls"

hehe

yalnız o golomagı ç4eken hunter ,gülreyimmi ağlsammı.hah.

guildmaster tank olacak ağbicim,en güzeli,agro kaçırıyorsa suç over nuke yapan dpsin,ölüyorsa slackor healerın,petimle dpste kapışıyor,ooh mis.gm ye mail attım,dedim hocam olmuyor,olmuyor.
aynen yazdım.
bekleylim ne dicek.

[ Mesaj 09 Temmuz 2007, Pazartesi - 17:11 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ssc de fena sıkışıp kalmış bi guilddeyim zırt pırt daha ii progress yakalamış guildlerden davet alıyorum , kibarca geri ceviriorum (ki bu guildlerden birisi black temple a basladi ;p)

arsızım , hunterim , geyik > raid progress , guildimi seviyorum , guild dramasını seviyorum , pro deilim olmam da , ama bunca davet e göre bakıyoruz ki ii hunterim ;p kendim demiyorum millet diyo. keyfime göre giriorm raide yada girmiyorum fln filan

eet yalan deil gerçek bunlar :)

earthen ring - eu serverinde bir süredir bi capable hunter kıtlığı mevcut bilginize ;p önüne gelen hunter oynuo ama reziller ötesi (bkz. trial icin aldıgımız bi hunter karazhanda 112dps ortalama yapmıştı.)

[ Mesaj 09 Temmuz 2007, Pazartesi - 17:17 tarihinde, scorch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

her hunter öle değildiiiiiir

değildiiiiir.

bu arada benimki şımarıklık..t4 düştü..leg armor yapmaya bile kasmıyorum

t4 ne lan

t4 ne !

ben void reaver greaves istiyorum

scorch,doğrusunu yapuyırsun abi,farkındaysan benim guildden cıkmayı düşünmemein nedeni raidlerimizin kötü gitmesi değil.ki çıkmaya karar versem bile 1 ay boyunca ekipman almadan raid yapar,öle çıkarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an rescuit sayfalarını takip ettiğim 3 guild var hepsi hunter arıyor hepsi de SSC, TK falan yapan guildler. Bence hunter adam gibi hunter olduktan sonra dpsde yardırıyor. Mesela bizim bi parask var, adam DMGmeterde benimle yarışıyordu bazen geçiyordu vs. (Gearlarımız aynıyken tabii)(Bu arada rogueum)

Hunter konusunda söyleyebileceğim tek şey tavla gibi olduğu 1 saatte öğrenirsin çok kolaydır, ama tecrübe etmek uzun sürer. O yüzden bütün nooblar hunter açar, kolay kasar, elite sololar sonra raide giremiyorum dps düşük buff us diye zırlar. Olan 100 noobun içindenki 10 proya olur.
Sosyal ağlarda paylaş

şöle tam oturmuş bi guilde giremedim

ne güzel 1 aydır raid yapioduk TK SSC , sonra healerlar yalan olmaya başladı online olmamaya başladı. onlar yüzünden raid yapamioruz. Bütün gün bekledik mal gibi online olsunlar da gidelim die yalan oldu. -.-

Slackersız bir guild istiyorum whine ooo whine asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

nerde yahu su hunter ariyan SSC TK yapan guildler

bi gidip konusuyim :P

guildmaster bugun illah dedirtti

seni takim 2 ye koyiyim diyor

ulan O.....
progress takimi dedigin takimdaki en iyi ve en aktif hunter benim
tankla yarisanla aggro nedir bilmiyen iki tip varken beni mi buldun geciricek

kaldiki "arkadas canlisiyiz carebear is personalty > skill" diyorsun
yetti lan
nedir benim bu salak karidan cektigim

TBC den 3-4 gun once
son MC mizi yapiyoruz
core hound tooth cikti

guildde uzun zamandir olan ama MC nin enresi oldugunu yeni ogrenmis bir rogue vardi ben yardi mettim attunement ina damage desen yok dkp si - lerde aq dan mali kaldirmis ustu yesil geziyor resist gear i gectim 5 kisilik biel yapmaya tenezzu letmiyor dost canlisi ni gectim ingilizce bilmiyor allahin salagi

sabit dkp sistemi her raid 10dkp epic item 40 dkp idi

hutner arkadas in 900 kusur dkp si var aliyimlan su daggeri bendeki dawns hedehodo (mavi) axe den iyidir dedi

hoop ezuk rogue a verdiler
sorduk ne alaka die
*sorry class rulez m8*

cevabi aldik officerdan
sonra olayi gundeme getirince "Oo whiner" olduk

kardesim hunteri gectim hutner alt i olan officeriniz yok
hunterlar bile degisiklikelri tkaip etmekte buyuk olcude zorlanirken ben herboku bilirim nasil dersin

hunter larla ilgili hicbisey bilmiyorsun salak kari
kabul et uzatma

tam sopalik yahu

bulmus benim gibi l33t ve 7/24 aktif hunter i begenmiyor
turkum diye yapiyor belki cacik kari baska sebep goremiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...