Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooo whine thread ooo

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

ağlayalım sızlayalım

wow konosunca lazımdır

bu threadi,bu sabah yaptığım heroic shadow labsden sonra açmayak arar verdim.

4ü heroic olmak üzere,50. girişim oldu shadow labs e

kutlu olsun

50 kere girdim,dile kolay.

sonic spear 1 kere gördüm,onuda paladind needledi,90 küsür bişi att,bnede needledim küfürü basarak,hani derlerya adam 92 attı ben 91 attımm diye kolpa yaparlar...yok öle bişi..adam 90lı bişi attı...ben 6 attım

dün gece void reaverı kestik,solarioun %30 ladık,ben hala sonic spear kasıyorum.

karazhana cok girme şansım olmadı,o sıra iş güç vardı,legacyde yalan o yüzden.

ağlayacam.

her raide girdiğimzde 2-3 kişi "gerçekten yeni silahlar almayı düşünmelisin" diyor

ama bilmiyorlarki...düşmüyor

murmur,senin o şekilsiz suratını gömçürtüreyim,terbiyesiz hayvanat.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe bilirim otuz kere instance yapıp ta düşmeyeni itemları. Scholomance'i rahat 40 kere temizledim. Henüz shadowcraft hood'u görmedim. Rogue bıraktım ama iki yıldan sonra hala canımı yakar. Etrafta shadowcraftlı druidleri gorup kafayı yiyordum. Ama amge2im item konusunda şanslı sayılır. Arena ftw zati.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim hayatım black morassta geçti.İlk bosstan cloth hit shoulder düşüo herkes bilir nemesin şeklinde.2 defa gördüm birinde holy priest dierinde retri palaya kaybettim.Exalteddan sonra yaklaşık 10 defa daha yaptım gene düşmedi sonunda t4 shoulders aldım vazgeçtim o hevesten.Bide şöyle bi durum var ilk bosu keselim die gıcıklıgına 2. bossta overdps yapıp instance resetletiodum .....
Sosyal ağlarda paylaş

28bin kere karazhana girdim terestiandan druid staffı çıkmadı. diğer karazhan grubuna baktım. bi druidde bide priestte o staff var.

sscye yeni başlamışız. 7 kere falan yaptık heralde. ben bi umutla trashlardan druid staffının çıkmasını bekliyorum. herneyse 2 gün önce girmedim sscye. staff düştü ve başka dr00d aldı.

böğüre böğüre ağlamak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...