Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
oyuncu kiradayken 1 yıl sonra geri dönünce ne olcak? örneğin gs carrusca yı 1 yıl kiraya verip ronaldinho yu alınca toplam 7 yabancı olcak ama carrusca kirada olduğu için 6 yabancı olcak ama carrusca 1 yıl sonra gelince ne olcak?takımdan biri mecburen yollancakmı (mesela kiraya veremiyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

cado dediğin gibi bir durum olursa durum bildiğim kadarıyla şöyle:

Diyelim "n" tane yabancı kullanma hakkın var

Takım kadrosunu futbol federasyonuna bildirirken n tane yabancı koyabiliyor ligde bulunan kadrosuna. O kadroda daha fazla yabancı varsa da bildiremiyor bildirse de federasyon "n" taneyi söyleyin bize diyor.

Kalan bir tane Türkiye lig ve kupasında oynayamıyor. Ancak sözleşmeli futbolcu olduğu için Avrupa kupalarında oynayabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nocom gerçekten futbol bölümünde rahatsızlık veren birisin burası repli warez forumu değil up-bump gibi gereksiz mesajlarındanda anti fenerbahçe tutumundanda sıkıldım keşke ignore list koysalarda belli üyelerin mesajlarını okumasak, görüntü kirliliğinden başka birşey değil yazdıkların, zaten kendi zekanla yazdığın tüm mesajlarını toplasan 1 mesaj değeri taşımaz geriside haber sitelerinden alıntı mesajlardır.

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:16 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:16 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evr
üye § 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:16 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

nocom gerçekten futbol bölümünde rahatsızlık veren birisin burası repli warez forumu değil up-bump gibi gereksiz mesajlarındanda anti fenerbahçe tutumundanda sıkıldım keşke ignore list koysalarda belli üyelerin mesajlarını okumasak, görüntü kirliliğinden başka birşey değil yazdıkların, zaten kendi zekanla yazdığın tüm mesajlarını toplasan 1 mesaj değeri taşımaz geriside haber sitelerinden alıntı mesajlardır.

her sözüne katılıyorum valla
Sosyal ağlarda paylaş

benim mesajım üstüne "beni rahatsız etmiyor" diye mesaj atmışta ondan öyle yazdım sonuçta burası forum özgürce herkes istediğini yazabilir belli çerçeveler içinde.
antifb takıntısına sahip kişilerin rahatsız olmaması normal çünkü forum adabını bildiğiniz için sizin yazmak isteyip yazamadığınız mesajları/konuları dile getirdiği için bana nocom hakkında yorum yapmayın.sevmiyorum ve rahatsız ediyor bu kadar basit yörünge dışıda yaramamış
Sosyal ağlarda paylaş

forum adabı birşeyleri yapmak isteyip de yapamamaktan ileri gelmez. sen zaten bir foruma neler yazılır neler yazılmaz biliyorsan forum adabına sahipsindir ve zaten "ulan şuna bi ana avrat düz gitsem" gibi şeyleri aklından geçirmezsin. ki zaten bu forum adabı değil adab-ı muaşeret'tir.

artı olarak sana bir garezim yok evr. sen değil başkası da böyle yazsaydı aynı şeyi söylerdim. üzerine alınma yani.

@pass: ne demek, görevimiz.

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:51 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ne alıncam mumu sorun değil ben ne demek istediğini anladım passangerıda tanımıyorum o da benim lafıma alınmamıştır umarım ama "nocom beni rahatsız etmiyor" diyen kim olursa yine aynı şeyi yazardım.
-ayrıca "adab-ı muaşeret" yani ahlak kuralları o kadarda dikkate alınmıyor forumlarda malum konu dışı bölümündeki siyaset polemikleri ve futbol bölümündeki bjk-fb-gs tartışmalarındaki birçok mesaj/konu gibi

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:54 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evr birkere ilk yazdığın mesaj hakaret içerikli. Zeka falan hoş olmamış. Forum adabına uyarmı?
daha sonra yapılacaklar
öm atarsın nocom ben senden rahatsızım arkadaş dersin.
paticik.com bölümüne girersin ignore olsun ben nocomu okumıcam diye konu açarsın. Yeni sistem gelince ignore da olur içinde.
yetkililere ulaşırsın nocomu sevmiyorum ben takip edin dersin.
bunlardan sonuç almazsan okumazsın nocomun yazdıklarını.

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:54 tarihinde, Passanger tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

önce nocom ve baggio tartışmasını bulabilirsen bir oku sonra nocoma özel mesajla uyarı yapılamıyıcağını görürsün ben zaten şikayet etme özelliğini kullanıyorum merak etme ayrıca zeka konusundada evet direk değil ama dolaylı yoldan nocom tarzı "forum adabı içinde hakaret ettim" bunca yıldır bu forumda okur/yazar ve mod olarak bulundum bir kişiye dahi bu tarz mesaj atmamışımdır belki atmamdaki sebebi görsen anlarsın.
passanger tartışmayı pek sevmem forumda yazılmış bir konuda, özel mesaj atarsan bir hatamı gördüysen veya bir önerin varsa seve seve konuşuruz daha fazla burda uzatmayalım istersen.

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 19:03 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden moderasyonu iyiydi buranın yanlıs hatırlamıyorsam hatta takım seçeneği vardı ve her takımdan mod vardı o dönemde çalıştığım için sadece L2 bölümüne bakıyodum forumda, ayrıca önyargılı yaklaşma sebebimde onun yazdıkları,tavırları belki sen msnden veya dışardan tanıdığın için nocomu böyle biri olmadığını düşünüyorsundur belki burda yazdığı gibi biri değildir veya öyle davranıyodur ama bunu ben bilemem ve beni ilgilendiren kısım bu forumda yazdıkları ve benim okuduklarım.
-özel mesaj olayınıda yazdım baggio ile tartışmasında yaşananlardan dolayı sinirlerimi gerilme riskine şu sıralar ihtiyacım hiç yok :)

[ Mesaj 14 Temmuz 2007, Cumartesi - 19:14 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...