Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

04/05 - 09 Paticik FM yayını

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

ama hala tam anlamadım bazen o şekildeyken gitmş, sonra değiştirdiğimde de gitmiş, random olamaz ki bu olay. Bu arada neysee offf zaten 2.5 saatlik bir yayın olmuş yoruldum ve hafif sarhoşum şimdi kafamda tam basmıyor sonra bir bakarım, haydim hoşçakalın, özellikle sen Axedice, yardımların ve beni dinlediğin için çok teşekkürlers :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Yav yok araştırdım lock'a basmak gerekiyormuş ses için, allah allah arada basıldı da sonra yanlışlıkla mı devre dışı kaldı, şimdi merak ettim konuştuklarımın ne kaadrı duyuldu. Kendi yayınını dinliyememek ne kadar da kötü bir şeymiş yaw...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

eheh harbi güzel yanlıs

SOAD :)

Bi Linkin park varsa yada PAparoach yada ne biliim

hediye eticeen bir şarkı varsa isterim[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
XTR TEST ViDYOSU:Click
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be, kulaklarımın pası silindi. Yatmadan önce iyi gelicek soad.

Fedaykin gir yine araya, şarkılarla ilgili bişiler anlat. Grubu anlat ne biliyim serji asker kaçağıymış falan biliyosundur hikayeler:)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

uahaha yatmadan önce biraz sertleşelim değilmi :-) Valla SOAD ile ilgili çok fazla bilgim yok, sadece adamlar antimilitaris, savaş karşıtı filan diye biliyorum, birde faşist olarak gördüklerinden türkleri pek sevmiyorlar, ermeniler birde amerikada yaşıyorlar yani diasprodanlar[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

Sosyal ağlarda paylaş

Iyide ekim 10. aydir yahu :P

isteyen radyoyu dinleyebilir ben aksama kadar muzik dinledigim surece calmaya dewam edecek...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 05 October 2003 02:16 tarihinde demiş ki:
Obaaa Honor. Samin kulakları çınlasın[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

eheh çınladı ki gelip buraya bakma gereği hissettim.. :-p

arkadaşlar benim 22-24 arası programım vardı bu akşam ancak godfather'a denk geldiğinden maalesef devrediyorum, isteyen bone ile görüşüp yayın yapabilir o vakitte. kusuruma bakmayın lütfen..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...