Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstekler

Voys

Öne çıkan mesajlar

Osi'yi takip eden serverların nesi var? Bir çok server OSI böyle şöyle biz de öyle yapcaz diyor ama hiç biri doğru düzgün beceremiyor. Ayrıca OSI sadece adıyla kaldı. RunUO sponsorluğundaki bir çok freeshard gayet kaliteli bence.

Voys'un bahsettiği GZ konusuna gelince, ben de farklı bir şekilde anlatmaya çalışayım. Guard gelmesi için mavilere karşı bir suçu GZ içinde işlemeniz gerekmekte (GZ sınırından içerdekine saldırırsanız da gelir). Mavi olmayan birine GZ içinde istediğiniz gibi saldırabilirsiniz. Ama siz ona karşı bir suç işlediğinizde onun da size saldırma hakkı doğar (o kişiye gri görünürsünüz). Bu durumda siz GZ içinde kırmızı birine saldırdıktan sonra o size döner ve saldırırsa siz ne kadar GUARDS derseniz diyin gelen giden olmaz -en fazla etrafınızda görenler yardımınıza gelir belki-, çünkü o sırada o kişiye gri görünüyorsunuzdur.
Voys'un dediği gibi oynayarak öğrenmek en iyisi :) Anlatması zor oluyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

o evler rp serverında falan işe yarar. pvp yapcak burda insanlar. ki eğlencelide olmaz yani. vendor koyulcaksa moonglow'a pazar alanı yapılcak zaten. playerlar kendıleri satış yapcaklarsa çok bayarlar bi yerden sonra bırakırlar tıkır tıkır işlemez o iş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xaty, 13 Haziran 2007, Çarşamba - 19:02 tarihinde demis ki:

Osi'yi takip eden serverların nesi var? Bir çok server OSI böyle şöyle biz de öyle yapcaz diyor ama hiç biri doğru düzgün beceremiyor. Ayrıca OSI sadece adıyla kaldı. RunUO sponsorluğundaki bir çok freeshard gayet kaliteli bence.

Voys'un bahsettiği GZ konusuna gelince, ben de farklı bir şekilde anlatmaya çalışayım. Guard gelmesi için mavilere karşı bir suçu GZ içinde işlemeniz gerekmekte (GZ sınırından içerdekine saldırırsanız da gelir). Mavi olmayan birine GZ içinde istediğiniz gibi saldırabilirsiniz. Ama siz ona karşı bir suç işlediğinizde onun da size saldırma hakkı doğar (o kişiye gri görünürsünüz). Bu durumda siz GZ içinde kırmızı birine saldırdıktan sonra o size döner ve saldırırsa siz ne kadar GUARDS derseniz diyin gelen giden olmaz -en fazla etrafınızda görenler yardımınıza gelir belki-, çünkü o sırada o kişiye gri görünüyorsunuzdur.
Voys'un dediği gibi oynayarak öğrenmek en iyisi :) Anlatması zor oluyor biraz.

bende demise serverını diyorum zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ben faction'da kill 1. si oluyorum.
en son oynadıgım guild oyunun en büyük guildiydi, o guildinde en zengini bendim.
thief charım pk idi ve 800 e yakın kill im vardı.
falandı fılandı bi sürü şey :D thiefi iyi oynayan biri için, daha iyi karakter yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Evlerin pembe panjurları, fırfırlı perdeleri olsun... Ulan yaş ilerledikçe insan ev bark derdine düşüyor işe bak. Kurulmamış serverde çocuklarımız için kreş istiycez utanmasak.

Serverde hiç bir şehir olmasın. Her girene bir ev verilsin. Regler ağaçtan toplansın, madenden çıkartılsın. Herkes birbirine muhtaç kalsın. Nebulada 3k'ya pickaxe satıyordum ben be!
Bir de at gibi normal binekleri tameleme gibi bir olay olmasın. Üstüne çift tıklayınca bir beceri denemesi atılsın,atıyorum %10 şansla ata binebilelim, eğer faillerse at bize çifte atsın bizden dörtnala kaçsın vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...