Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birşey duydum doğru mu?

regulus

Öne çıkan mesajlar

Umut sanat'ın çok pahalı olduğu gerekçesi ile Kralın Dönüşü filmini 1 hafta geç getireceğine dair bir duyum aldım fakat kaynak güvenilir değil. yuzuklerinefendisi.com'da yazılar bölümünde biri yazmış millet de sinirlenmişti.böyle birşey olabilir mi yapılabilirmi?tüm dünya 19u mu 21 mi ne kaçında izlerken bizim 26-27'sinde izleyebilecek olmamız(en şanslılarımız)doğru mu[hline]Grim Fandango Turkish Fan Club
Sosyal ağlarda paylaş

çıkan kan farkedebilir :P

yahu olur mu bea bütün dünya filmi konuşacak biz sonra gidicez peh! eğer hakkaten doğruysa pahalı olduğu için 1 hafta geç gelecekse bilet fiyatları da yarı yarıya olsun hadi bakalım peh bizi düşünen yok ama hem eşek gibi para bayılcaz hem de geç izlicez
Sosyal ağlarda paylaş

yanlzıu tekrar okudum da sanırım bir yanlış anlaşılma var adam dvd lerden bahsediyor diğerleri filmden karışmış işler
kaynak güvenilmez yani iyi ki belirttim başta
[Bu mesaj regulus tarafından 03 October 2003 23:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj regulus tarafından 03 October 2003 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Film şirketinin öyle bir şansı olduğunu sanmıyorum. Filmin ülke haklarını alırken anlaşma belirli bir süre önceden yapılıyor. Yani filmin geç veya önce gelmesinin ithalatcı firmaya bir karı yok. Bu tip olaylar sinemalarda oluyor. İthalatçı firmadan filmi alanlar ilk hafta aldıklarında daha çok para ödüyorlar. 2 hafta ise fiyat düşüyor. Bir kaç hafta geçtikten sonra daha da düşüyor.
İthalatçı firma zaten bu filmi satın alacağını 3 sene önceden taahhüt etmiştir. Çünkü yapımcı firma bu üçlemeyi tek film olarak pazarladı. Türkiye' de de Umut Sanat almıştı. Yani kısaca filmi satın aldı ve film belirli bir süre önce ona gelecektir. Hem de aynı paraya. Eğer ilk haftadan oynatmazsa VCDler o filmi piyasaya süremeden zaten soakaklarda yerini alır. Artık filmden para kazanabilir mi onu bilemiyorum.
Bu yüzden bence mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 03 October 2003 23:45 tarihinde demiş ki:
Doğru mu değil mi bilmem ama doğruysa kan çıkar.
Bir kan davası daha başlar :-P[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

ahrbiden kan cıkar bızzat ben cıkarıtırm[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

dünyanın her yernde aynı anda yaw..iki filmde böle oldu.böle büyük yapımlar dünyayla aynı anda yayınlanır.dier filmler bize 2 ay sonra bile geleni wardır.misal Aman Tanrım.jim carrey nin filmi amerikadan 2 ay mı 3 aymı ne sonra geldi.[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...