Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost 4. Sezon

Narstil

Öne çıkan mesajlar

[spo]kate le jack 2. defamı adaya geldiler yani :).bana flashback gibi gelmedi.benim teorim bu flashforward.

naomi nin tayfası adadaki cogu kişiyi öldürücek.jack ztn bu yuzden hata yaptık dedi kate e.bence tabi :).eğer jack ben i veya locku dinleseydi ve onları cagırmasaydı hiç birşey olmicaktı.onlar geldiler ve cogu kişi öldü gitti.bu olayların en sonunda bi şekilde kurtulucaklar.ve bu kurtulmanın ardından jack alkolik bi herif olucak.yaptıgı hatalar yüzünden tekrar dönmek isticek vs :).ben flash forward diyorum[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

tamamda işin içinden cıkılmıyo yani :)

40 tane senaryo cıkarırsın 4. sezon için

ama 4 .sezon fragmanındaki defend the island or die a göre yorum yaparsak,

[spo]naomi ve tayfasıyla savaş olucagı kesin.ama jack in flashforwardını gösteriyomuş gibi yapıp sağ gösterip sol vursalar.peki bu sefer ne olucak yani :).çok karışık bi dizi vallahi[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Çarlinin öleceği zaten belli değil miydi? Feridun Düzağacın kehanetlerinden falan. Fılaşbek nasıl olabilir anlamadım ben. Hafızalarını kaybedip bi daha mı adaya geliyorlar flaşbek teorisine göre?

Siyah bulut vardı hani zenci adamı yutan, onun ne olduğunu öğrenemedik dimi? Bide ben yarım yamalak izledim diziyi, şu rus abi var ya bakunin mi hakunin mi o ölmemiş miydi elektirikli sesli bişey çitte?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]inanın ölmemesini bende çoook isterdim ancak dominic abinin ropörtaj (nası yazılıo lan bu) ları var diziden ayrıldığını vs anlatan... charlie, danielle ve sayiddi favorilerim artık yeni bi 3.bulmam gerekecek.[/spo]

edit: [spo]brother desmond nası unuttum lan[/spo]

[ Mesaj 09 Ekim 2007, Salı - 22:41 tarihinde, Farinal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]ya o richard nası bişi ya.benjamin kucukkende aynı hala aynı var onda bişi :)

bencede jack in olayı tamamen flashforward.flashbek olursa saçma olur.en azından şimdilik öyle gozukuo bakalım 4. sezonda ne olucak

charlie iyi etti de öldü ya.uyuz oluyodum hobbit kılıklı herife.claire bide.onuda sevmiyorum.tamam güzel hatun ama çok panik çok heycan.

black smoke hakkında o kadar şey düşünülürki.yani milletin hafızasını okuyo falan.e sora halisünasyon olarak geri dönüo.kimdir nedir.dharma nın icadımı yoksa tamamen adada olan biten ibşimidir [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Marissa öldü. En son Sayid'le birlikte dağa çıktılar orda sovyetin teki geldi sayid önce kalbine ateş etti adam öldü sonra kalktı ayağa sayid kollarını kopardı adam öldü sonra kalktı ayağa sonra sayid kafasını kesti sonra sovyet kafasını eline alıp marissaya fırlattı oda dağdan aşağı düştü sonra sovyet öldü sonra kalktı ayağa.[/spo]

edit: sanane

[ Mesaj 10 Ekim 2007, Çarşamba - 18:56 tarihinde, Farinal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi aklıma takıldı rüyamda gördüm yoksa aklıma gelmezdi yoksa koca ucaçta neden hiç cep telefonu kullanan yok olupta neden o cep telefonlarını yanında taşıyan yok hadi 10-15 kişinin kaybolurda hepsininmi kayboldu yaw yoksa dharma çaldımı binmeden önce hepsinden :D hıhı
Sosyal ağlarda paylaş

manyetik alan ve adadaki deli fransız piliçinin telsiz mesajı ok bloke ediyor ok birde son bölümdeki su altındaki bloke etme hedesi.ama bir tanecikmi buldular cep telefonu telsizleri falan güzel muncukluyor sayid onada bir el atamadımı sonuç olarak telsizide etkiler ama hep telsizle meşgul oldular hiç cep telefonuyla denemediler =)şu sezon başlasada bakalım ne cehenneme yol açtılar naomi dandik diyordu benjamin abi =)

[ Mesaj 15 Ekim 2007, Pazartesi - 00:27 tarihinde, Enyalios tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel spoilerler var birçok soruyu bende sormuştum bi tanede ben ekleyeyim

[spo] 3. Sezon harddiskimde var sürekli izledim öncelerini fln bugün bişey farkettim: 17. bölümün 37:49 saniyesinde bir fotoğraf gözüküyor. Desmond hani monk oluyordu ya "brotherler" in yanında. Oranın başı bunu kovuyordu şarapları içti diye vs. Sonra desmond da güle güle demek için odasına gidiyor. Odasında kamera rahibin masasından desmondu gösterince rahibin bir fotoğrafıda sol alt köşede gözüküyor: Fotoğrafta bu başrahip ve bir kadın var ve kadın çok büyük bir olasılıkla(çok benziyo hatta o :) ) desmondun 8. bölümde bayılıp geri gitmesindeki kadın. Desmond yüzük satın alırken yüzüğü vermeyip desmonda birsürü şey diyen kadın[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...