Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Illidan pwned by Nihilum!

aente

Öne çıkan mesajlar

said:
Rumors says that Nihilum got the Main Hand part of the 2 pieces legendary weapon set Warglaive of Azzinoth. Strange is that they are denying it, and why would they do so ? All that is known so far is that the weapon is linkable on Magtheridon realm, which is impossible in theory if the weapon never dropped on realm.

bide böyle bişey var.
Sosyal ağlarda paylaş

illidan'ın öleceğini sağır sultan duymuştu zaten o wav dosyası aracılığıyla, geçmiş olsun diyoruz kendisine. jaina'lar, tyrande'ler thrall'lar filan ölüyor illidan mı ölmeyecek? kaldı ki hikaye gerektirirse "aslında kesilemedi" der devam ettirirler. wow'da her kesilen hikayede ölseydi ohooo adam kalmazdı.

hoş gerçi baldırıçıplak raid diyoruz ama 25 kişi. wc3'te 25 tane ghoul göndersen keserler yani lvl 10 heroları. mantıksız denemez pek aslında.

ha burada esas olay tbc'nin raid gidişatı ne olacak sorusudur, archimonde da böyle iki günde yatarsa içerik kalmıyor böyle public relations vitrini guildler için. zul'aman'la filan doyurulmayacağına göre ne yapacaklar ben onu merak ediyorum. lakin mevcut içeriği görebilen oyuncu kitlesi zaten çok sınırlı, pompaladılar bayağı ama nasıl devam ettirecekler bakalım görünürde yer kalmadı talan edecek gibi outlands'te.
Sosyal ağlarda paylaş

"hoş gerçi baldırıçıplak raid diyoruz ama 25 kişi. wc3'te 25 tane ghoul göndersen keserler yani lvl 10 heroları. mantıksız denemez pek aslında."

Wacraft3 mü bu yaw. AYrıca 25 ghoulun 1, immolationlık işi var.

KEsilmesi şahsi fikrim gayet normal. Bunun için nihiluma içine ettiler adamlar oyunun falan dememek gerekli. Blizzard eski taktiğini uygulasaydı 500 tane bug, saçma sapan şeyler koyasydı kesemezlerdi.

Ayrıca Black Temple'ın Hyjal'dan evvel bitmeside normal çünkü benim bildiğim Hyjal'da warcraft 3 ün sonunu yaşıyoruz. Yanlış bilgim varsa düzeltin lütfen. Sadece merak ettiğim nokta şu; acaba bu illidian Encounter'ı guildleri Lady Vajh veya Kael Gerzeği kadar zorladı mı? Warcraft dünyasına göre İllidian'ın daha fazla zorlaması lazım.

SS lerin hiçbirine bakmadım. DEnildiği giib Maiev yardımcı olduysa combatın mantık olarak aşırı kasıntı geçmemesi gerekir.
Blizzard kimseye 2 sn de kesin demiyor. Nihilum belki bug kullandı, belki sahtekarlık yaptı belkide alınlarının teriyle kestiler, hızlı koşan çabuk yorulur sözü başlarına gelirse yok olur giderler. Bu sefer 1 hafta son boss Down görmeyiz 1 ayda görürüz. Gelecekte kim giderse gitsin yenileri gelecektir. Blizzard sallamadn devam edecektir. Millet nihilumun kestiği SS leri göçrmek için para vermiyor oyuna.

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 06:06 tarihinde, Asphodel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bırakmamın nedeni fazla hardcore olup bana uymamasından ziyade, herşeyin kısa sürede kesilip şıp şıp indirilip kill loot repeat olayına geçmesi. Ha , biz asla kısa sürede kesemeyeceğiz , nihilum'a tebrikler diyorum , ve onların gerçekten iyi bir iş başardığına inanıyorum, adamlar alın terleriyle uğraşlarıyla vs bir yığın emekle kesiyorlar , lootu alıyorlar , öncülük yapıyorlar ünlü oluyorlar vs, hakediyorlar gerçekten bunu. Ama koskoca illidan öldü be abi, artık hikayedeki o büyüleyici, ''oha be illidan geldi vay be nasıl olacak acaba'' diye iç kıpırdatan heyecan olayı kalmadı. Herşey sönüp gidiyor artık, bu haberin olacağınıda tahmin etmiştim zaten, nihilum artık felaket bir şekilde coştu, blizzard bile doğru düzgün başedemiyor baksanıza. Yani şahsi fikrim bu, ama asla nihilumu kıskandığım falan yok, adamlar hakediyorlar sonuçta, bukadar öğrenmişlerse bukadar kasmışlarsa , alın teri dökmüşlerse bir zahmet world first olsunlar :) Tabi oyunu bıraktım, şu an mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be, kestiler demek.
De çok kısa oldu be, son patch'de bok ettiler demek olayı.
ibne blizzard. Are you prepared diyorlar bir de, lan daha dün cinematic vardı, peh peh. Neyse, de arkadaş o efsane silahları sokarlar adama, ne o öyle ? O tarz silahlar olmamalı, karşıyım. Alımı zor, hazmı zor diyeceksiniz de, Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker için de zor diyorduk, son dönemde baya popülerdi, aynı sonu olursa otururuz kalınına.
Sosyal ağlarda paylaş

eeeh bir hunter olarak salterlerim atti

legendry calisiyor adamlar iyi guzel

ulan warrior ve roguelardan baska classlarda var bu oyunda
hadi atiesh i yaptini ashbringer sozunuz var

ulan uvey evlatmiyiz biz
vash iste bow kullaniyor direk
bari uzun bir questline yapip bi legendery bow koysaydiniz ya

ulan item yapilirken hicmi beyniniz calismiyor baska classlarda var bu oyunda diye

shamana ve huntera legendery yok

bumudur yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...