Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roberto Carlos Fenerbahçe'de

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

hahaha komedi ya öbür topicte adam benle geri dalga geçio sanmıştım ama harbi harbi ciddiye almış yazdığımı :D

tekrar hayatında başarılar diliyorum zira zor olacak :D

hayır anlamadığım bi insan bakinin carlostan iyi olduğunu söylememi nasıl ciddiye alabilir ki:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu fenerin getirdigi muhtesem yildizlardan hangisi adam gibi top oynadi bugune kadar? Iki tane: bir Hoydonk bir Aleks. E anacim siz yilda 3 4 yildiz getiriyorsunuz da bir halta mi yariyorlar? Turkiye de sampiyon oluyorsunuz, bu kadar. O Parayi ver Ilhan Cavcav a seni Avrupa sampiyonu yapsin. Sonrada kupayi kaldirirken hareket ceker hepimize.
BJK den zaten hic baslamayin senede 42 topcu alip 39 tanesini kovan manyak bir yonetim var. GS ye soyleyecek soz yok, onlar ellerinden geleni yapiyor. Ne kaa ekmek o kaa kofte hesabi. Parasiz oynayacak kim varsa geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam cevap yazıyodum böyle açıklayarak falan sonra "bırak la ne yazıcam cevap" dedim.

Ronaldo gelse şişman
Henry gelse bıkkın
Ronaldinho gelse koşmaz
Kaka gelse pahalı
Sheva gelse beleşçi

yazarsınız nasıl olsa :)

Ne uğraşıcam valla. Alırım formamı giderim stada otururum maratona seyrederim carlosumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlara alıştık artık;

Fatih Altaylı:"Kandırmayın fenerlileri alex malez gelmez,real alamadı,fener nasıl alsın"diyordu!

Sinan Engin:"R. Carlos gelsin havaalanında çiçeklerle karşılarım"diyordu,bakalım ne yapacak merak ediyorum!

A. Polat:"R. Carlos'un posterini alamazlar"dedi.

Yarın öbür gün Ronaldinho'yu da getirsek bunlara yaranılmaz,ayrıca oralarını buralarını da açıp gezmezler:D
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ve Beşiktaşlı arkadaşlara soruyorum.. En son ne zaman büyük bir yıldız aldınız?

Gsliler Lukunku mu? Jardel mi? LOL

Bjkliler Delgado mu? Yoksa şey mi eeee... Aman ne biliyim aklıma gelmiyo ahah.. Aman ricardinho falan demeyin de..

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 14:19 tarihinde, Slat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Galatasaray ve Beşiktaşlı arkadaşlara soruyorum.. En son ne zaman büyük bir yıldız aldınız?

Türkiyeye gelen en kaliteli topçuyu zamanında GS getirdi. Söylemicem tahmin edin, zor olmasa gerek.. Ki onun sağladıgı başarılar sonrasında Fenerbahçe de sürekli cok büyük yıldızlar peşinde koşmaya başlamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Maradona yıldız değil o zaman, şimdi nerde?

tövbe tövbe...

Real Madrid de Türkiye ligindeydi zaten, o yüzden attı durdu Real Madrid'e di mi?

Porto da Türkiye ligindeydi Jardel 32 maçta 36 gol atarken, toplamda 92 maçta 91 gol atıp 4 sene üstüste gol kralı olurken.

Adam Avrupa gol kralı olurken Avrupa da Türkiye ligindeydi... Şampiyonlar ligi de Türkiye'de yapılıyodu adam orda da 25 gol mü ne atarken.

Evet anca Türkiye liginde yıldız oluyomuş

Trajikomik yorumlar geliyor üstüste :) Yazık valla :)

Hayır onu geçtim Jardel'e laf atan adamlar tutup Rebrov u Kennet Andersonu yıldız diye gösteriyolar forvette.

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 14:48 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kedi yarasını görmüş şey zannetmiş misali, adamlar 34 lük carlosu aldı dünya kulübü oldu bir anda.

Katardaki takımlar bile sizden daha çok dünya kulübü olmaya yatkın bu mantıkla :)))))))))))))))))))))))

Allahtan Katarda yaşamıonuz, yoksa şu anda devreleriniz yanmıştı.

figooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooo hierroooo geldi olum var mı ötesi
batistutaaaaaaaaaaaaaaaaaapauaaaaaaaaaa
ilk 11 kurarken hanginiz patistutayı yazmısınız ha soyleyın gebertirim
ooo todokaiii nadallllll

ahanda böyle olurdu :)))))

Ps : Bakiye laf atmayın 8 dilde küfür yersiniz ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Türkiyeye gelen en kaliteli topçuyu zamanında GS getirdi. Söylemicem tahmin edin, zor olmasa gerek.. Ki onun sağladıgı başarılar sonrasında Fenerbahçe de sürekli cok büyük yıldızlar peşinde koşmaya başlamıştır.

Dyna dikkat ettiysen en son ne zaman getirdi dedim, tarihinde demedim.. Zaten Hagi'ye kötü futbolcu diyecek kadar fanatik değilim.. Hah iyi hatırlattın hem....

Burda 34lük Carlosu alırsınız anca bık bık lol lol diye zırvalayan arkadaşlar, Hagi geldiğinde 31 yaşındaydı.. Aynı gereksiz tartışmalar o zaman da yapılmıştı..

Hooijdonk geldiğinde kaç yaşındaydı?

Yaptığınız kıskançlık başka birşey değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...