Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

axess reklamı ( axess kızının kurtarılması)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

benim çok hoşuma gitti.
tamam mükemmel değil belki ama ince espriler koymuşlar.
cem yılmaz'ın bile yapamayacağı şeyler gördüm :)
umut sarıkaya'nın hazırladığından şüpheleniyorum.

zayıf çocuğun olur olmadık yerlerde kung-fu filmlerine gönderme yapması yedi bitirdi beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Neler oluyor neler ya.

"Çılgın Dersane" mi ne böyle bir film varya onun hikayesini bilen var mı?

Başka bir sette, o sette çalışmış kişilere sormuştum. Bir kere o film 13 günde çekildi. Sette düzgün bir senaryo yoktu, bazen senaryo o gün sete gelinince yazılıyormuş.

Şimdi bu film gişede diğerlerine nazaran başarılı oldu. Neden? Çünkü filmin bütçesi inanılmaz düşük ve mayolu kızları göstererek abaza halkımızı sinemalara çekti. Tabi düşük bütçeyle kar getirdi. Şimdi bir araştırdımda en son 3. haftasına bakabildim 750.000 seyirci yapmış.

Şimdi bu film başarılı olunca yapımcılar ne düşünüyor?
"Şimdi bak bu film 2 haftada inanılmaz düşük bütçeyle şu kadar seyirci yapıyor, o zaman ben daha ciddi bir yapıma neden para yatırayım?"

O sette ki herkes Türk sinemanın gittiği yönden şikayetçiydi.
Kaliteli yapımları görmüyoruz, yapmak istemiyorlar çünkü gerek görmüyorlar. Zaten ülkem insanı ucuz, basit yapımıda seviyor.

Size söyliim böyle giderse tek yüksek bütçeli düzgün filmi Cem Yılmaz yapar. Diğerleri fantastik dünyalar için para harcamaz.

EDIT: Çılgın Dersane 2 geliyormuş...

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 02:23 tarihinde, LathspeLL tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...