Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kavak Yelleri

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

konunun başka yöne kayması nedeniyle kusura bakmayın arkadaşlar. Maksadım ne reklamdı ne sükse yapmak, bakarsan uzun zamandır paticiğe üyeyim ama attıgım mesaj sayısını parmağınla sayarsın, sadece cok dolunca yazarım buraya. Newdonis bu arada seni tanıyorum, herhal benim kim oldugumu ögrensen pekte böyle düşünmezsin.

Tekrardan kusura bakmayın, iyi eğlenceler herkese..

@Lathspell: Bu arada Mine'nin sessiz konuşmasının nedeni öğrendiğim üzere Almanya'dan gelmiş olmasından kaynaklanıyor. Gurbetçi aksanı kullanılmak istenmediği için böyle bi yönteme başvurmuşlar heralde.

[ Mesaj 12 Haziran 2007, Salı - 04:56 tarihinde, Konn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bence basarisiz
dersler komik
arabanin bozulmasi da komik
Sarisin guzel kizin rol yapamamasi da komik
ne bilim komik iste ama ben sacma komik dizileri severim
basarisiz olmasi izlememesini gerektirmiyor. Izledim hosuma gitti sacmakomik buldum ama izlerken eglendim. Ee aradigim sey de bu zaten. Zaten Turklerden de saheser beklemek komik olur. Kafa dagitma ozelligi olan diziler iyidir. Iyi seyirler
Sosyal ağlarda paylaş

dawson'ı izlememiştim ama bu diziyi beğendim... Ne diim güzel dizi işte ama o mine karakterine çok kılım! O nası bi insandır yaa fıstık gibi çocuğu parmağında oynatıo. Çok gıcık olarak izliyorum o kızı. Ayrıca aslı forever! Deniz de tam mal yaa aslı gibi daş gibi güzel ve tatlı bi kız dururken mine gibi bi cadıya gidio... Erkek diil mi hepsi aynı =p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...