Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Valve'den ATI ekran kartı sahiplerine kıyak

SadGamer

Öne çıkan mesajlar

Filefront'tan alıntı
said:
Steam Offers Free Games for Owners ATI Radeon Graphics Cards

Valve has announced that, starting today, they will be offering Half-Life 2: Lost Coast and Half-Life 2: Deathmatch for download free of charge through Steam to people who own an ATI Radeon graphics card. Right now, if you sign up for a new Steam account and download the client, the program will automatically detect whether you have the right graphics card for the promotion, and then you'll be able to download the two full games at no extra cost.

http://www.steampowered.com/ati_offer1a/

Ayrıca alltaki oyunlara özel indirim yapıyorlar!!

(Göbek atıyorum şu an!)

EDIT:Şunuda gördüm beleş tf 2 geliyor.

http://news.filefront.com/steam-offers-free-games-for-owners-ati-radeon-graphics-cards/
said:
Valve also announced that that people who buy the new ATI RadeonT HD 2900 XT will also receive free downloads of Team Fortress 2, Portal, and Half-Life 2: Episode Two once they are released.

[ Mesaj 30 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:55 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya da overclocklu 8800gts 320mb alıyorsunuz, üstüne 100$ size kalıyor her ne oynamak istiyorsanız aynı performansla. :p

ati kullanıyordum ama kötü çuvalladılar 2xxx serisinde. umarım toparlanır yakında, tessellation engine filan güzel görünüyor ama performans düşük kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

neye göbek atıyorsun anlamış değilim
madem bu kadar göbek atacak kadar sevdiğin bir oyun, 3-5 dolar ödeyerek alırsın zaten normalde.

ha, promosyon, normalde oyunu oynamayacak kişilerin de o oyuna ilgi göstermesi açısından güzel birşey, ama dediğim gibi zaten oynamayı çok istediğin birşeyse, zaten alırdın şimdiye kadar :)

tf2 promosyonla mı verilcekmiş?
çıksın ya yeter, başka birşey istemem. promosyon olmasa da olur.
sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neye göbek atıyorsun anlamış değilim
madem bu kadar göbek atacak kadar sevdiğin bir oyun, 3-5 dolar ödeyerek alırsın zaten normalde.

Para sorund değil ama internetten alışeriş yapamıyorum.Ben orjinal oyun alırım(bf2-bf2142) h2ldm almam.Oyun için değil source sdk base için sevinmiştim ama source sdk base'i içinde bulundurmuyomuş steamin resmi sitesinde de bulundurduğu yazıyor.Forumda sadece HL2DM'yi veriyoruz diyorlar ben buna False Advertsiting diyorum siz ne dersiniz bilemem.

[ Mesaj 04 Haziran 2007, Pazartesi - 23:43 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dx6 modu yok dx7 var, o yüz animasyonu konsuunda emin değilim araştırmak lazım, mobility serisi yamuk çıkarabiliyor.Ben mobility kartı ile hl2 çalışırmı bilmiyorum ama source motorunu açabiliyorsa muhtemelen açacaktır.

edit: silphatos sen dene bi source oyunu kısayoluna -dxlevel 70 - 80 - 81 -90 vs. ekleyerek.

[ Mesaj 05 Haziran 2007, Salı - 23:03 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dx6'da vardı da motorun destekledikleri arasında sonradan bug yapıldığı için engellemişlerdi, unutmuşum..

şu an kendi pc'mde degilim steam yok o nedenle ama ben zaten -dxlevel 70 oynuyordum css'yi daha fazla fps için, bir sorun olmuyordu.

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 20:48 tarihinde, Silphatos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...