Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'da Transfer

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Tuncayin en azindan bu sene gidecegini dusunmuyorum neden ?

Menajer i tuncayin awrupada oynamasini istiyor .. tuncay sanli avrupada oynamak istiyor

FAKAT

Tuncay sanlinin menajerinin konusmasini hatirliyorum

sorulan soru : Eger tuncay sanli Fenerbahceden giderse ne sekilde gider ? para kazandirirmi .. bonservissizmi gider ??

Cevap : Tuncay Sanli giderse TUNCAY Sanli gibi Delikanli gibi gider.. kisacasi para kazandirarak gider denmek istenmisti ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel
üye [şikayet et]
§ 31 Mayıs 2007, Perşembe - 20:47 [ özel msj ]
Nani ve Anderson iyi oldu. Orta saha yaşlıydı. Anderson deli adam zaten hehe. Seney de gidip gelicez :D Abramovic de parayı kesiyo zaten lol :D:D
nil tam senlik transferler gidip izlersin artık oldtrafford da :) şaka bi yana alex ferguson sağlam hoca ya aldığı adamların bi kaç maçını izledimde acayip iyi adamalr tam modern ve hızlı futbola uygun hele hargaraves o adamı kaç senedir izliyorum hastayım man utd ftw fb den sonra tabe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sorulan soru : Eger tuncay sanli Fenerbahceden giderse ne sekilde gider ? para kazandirirmi .. bonservissizmi gider ??

Cevap : Tuncay Sanli giderse TUNCAY Sanli gibi Delikanli gibi gider.. kisacasi para kazandirarak gider denmek istenmisti ..

şampiyon yaparak , avrupa üst tura çıkarak , futboluyla stadlara seyirci çekerek, şampiyonlar ligine 2 maç yakınlığa taşıyarak para kazandırdı tuncay fenerbahçeye.. kazandığından fazlasını verdiğini düşünüyorum.. bıraktım fenerbahçeyi , türk futboluna para kazandıran bi adam , daha ne delikanlılık yapıcak?

asıl delikanlılık , tuncayı , fenerli galatasaraylı beşiktaşı omuzlara alarak uğurlamak olur..
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım man utd. anderson'u alarak yüzyılın transferlerinden birini yapmış olacak. 88li bu arkadaş bildiğiniz üzere. deli gibi de top oynuyor. man utd. nin hatası iğrenç forvet hattına 8 milyon euro vermeyip ronaldo'yu almamasıdır. milan'a gideceğine man utd.ye gelseydi ronaldo, manchester asla tutulamazdı artık. gerçi bu sezon da izlemesi en zevkli takımdı, seneye tadına doyulmaz sanırım. anderson ile c.ronaldo çıldırtacak bütün defansları. işallah beşiktaş şampiyonlar liginde gruplara kalır ve man utd. ile aynı gruba düşer biz de inönü'ye gidip bu adamları izleme keyfine varabiliriz. olmadı tvden idare edicez artık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nocom
üye [şikayet et]
§ 03 Haziran 2007, Pazar - 22:14 [ özel msj ]

asıl delikanlılık , tuncayı , fenerli galatasaraylı beşiktaşı omuzlara alarak uğurlamak olur..
defolsun gitsin

bLackcha0s
üye [şikayet et]
§ 03 Haziran 2007, Pazar - 22:36 [ özel msj ]
hiçte bile aslanım benim yüüüürrrüü bea!
bak çok fena provakatörlük yapıyosun canımı sıkma o sadece fenerin oyuncusu değil milli takım oyuncusu o adam avrupa da oynadığı zaman ülkemizin reklamınıda yapmış olacak ya artık çıkarın şu at gözlüklerini.

[ Mesaj 04 Haziran 2007, Pazartesi - 01:53 tarihinde, LucifeL tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Tuncay'ı omuza alıp uğurlamam şahsen Avrupa'ya, bir Fenerliden de Hakan Şükür'ü aynı şekilde uğurlamasını beklemem.

Bu adamlar futbol oynuyor, parasını kazanmaya çalışıyor, parayı kim verirse ona gidiyor, ve seçimini yaparken kendi iyiliğini düşünüyor. Milli maç mı? Evet, kariyerine kariyer katıyor, reklam oluyor, üstelik milli duygularını tatmin ediyorlar.

Bu adamlar "Avrupa'ya gideyim de ülkemi temsil edeyim, vay be Türk'e bak desinler" diye düşünmüyor, "Avrupa'ya gideyim de parayı götüreyim, ünüme ün hayranıma hayran katayım" diyorlar. Zaten kimse de "Vay muagoim Türk'e bak neler yapıyo" demez.

Bu abartılı milli bilinç ayaklarını bırakalım bence, burada herkes kendini düşünüyor. "Bir geliştirsem kendimi de milli takıma hizmet etsem" değil, "Bir geliştirsem kendimi de daha zengin kulübe gitsem" mantığı var. Milli takıma seçilmeyen oyuncu "Niye beni seçmediler çok iyiyim" diye isyan ederken "Vatanıma hizmet edemedim" diye değil "Egomu tatmin edemedim, kariyerime maç ekleyemedim, fiyatımı yükseltemedim, vitrine çıkamadım" diye ağlıyor.

Zaten normal olan da bu. Fazla büyütmemek lazım. Adamın yaptığı şey ne dünya barışına katkı, ne çağ değiştirecek bir buluş ne de ekonomik bir devrim. Adam futbol oynuyor. Bunu milli duygu haline getirmenin mantığı yok.

Ha, kendi takımımdan bir oyuncu giderse de sevinirim, çünkü sempatim vardır o adama, kariyeri için iyi oldu derim. Daha fazlasına gerek de yok zaten.

Büyütmeyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Brezilyada her şehirde futbolcuları eller üzerinde görmek lazım o zaman, mantığa bak ya :)

Adamların sırf burada oynayan onlarca oyuncusu varken, dunya liglerine kaliteli oyuncularını gonderirken eller üzerine almıolar, tam tersi mafyalar kendileri pazarlıor oyuncularını, milli takıma aldırıp adamı piyasa yapıolar.

bizdende bi futbolcu gidio die basın yıkılıo, herkes tuncayın nereye gıdecegını konusuo :)

banane nereye giderse gitsin, adam parasını alacak çatır çatır. türkiyeyimi düşünüo sanki. dünkü maçta sakatlanmıyım diye neredeyse adamlara dokınmıycaktı bile.
Sosyal ağlarda paylaş

@lucifel: Tuncay ülkemize para kazandıracak bir adamsa istikrar göstersin biraz. Her maç azıcık da olsa oynasın. Hasan Şaş gibi bi maç oynayıp bi maç yatmakla adam olunmuyor. Bir de mümkünse artist gol atacağım diye milyon tane güzel pozisyonu pç etmesin. İsterse FB'de yapsın o kulübü ama milli maçta yapmamalı, keyfi oynamamalı, egosunu kontrol etmeli.

Bu arada Hargreaves de geldi yihaa :D

Ama Anelka ne be adam mı kalmadı. O orta sahayla Rooney tek de oynar ki zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...