Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmaz Vural İntihardan Dönmüş

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ŞOV LAM BUNLAR ŞOV.adama osrmuşlar yok evet ediyodum filan yalan onlar.utanmadan hala şovmu yapıyo bu.duygu sömürüsüne bak lol.gitsin 3 büyükleri çalıştırsın sora intihar etsin.

said:
o Kadar çok konuşuyorduk ki.
Her sene her geldiği takımın başında aynı bahane
"Takımı geç aldım" falan filan

ilk defa böyle bi takım çalıştırdı.Feneri avrupa şampiyonu Beşiktaşa dünya kupası Trabzona Kıtalararası kupa aldırırm diye geziyodu ortada.Takım düşürdü.

takımı çıkardıda ama onu düşündünmü hiç.he sonuca bakarsak 2. ligdeydi yine 2 de adamın çalıştırdığı dönemlerde

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 21:21 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yılmaz Vural iyidir, süper teknik direktördür.
Hakettiği değeri görememiştir, hiç bi zamanda göremeyecektir bu gidişle. Bu denyo medya oldugu sürece, insanlar Yılmaz Vuralı yanlış tanıyacak ve böyle sürüp gidecektir.
Haberde başından sonuna kadar gerçeklik dışıdır.

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 21:40 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Silahı geçtim Ahmet Çakar'ın da dediği gibi bu manyaklık, psikopatlıktır. Böyle bir tavra giren adamı kim bir daha işe alır, takımının başına getirir ki? Bunu yapan adam yarın öbür gün iyi oynamıyo diye futbolcusuna ateş etse, ya da takım başarısız diye kendini vursa nasıl bunun altından kalkar kulüp, hangi takım bunu göze alabilir?

Ya da hiçbiri olmasa bile bu adamı başına getirdiğinde taraftar medya tepki vermez mi "Bula bula bu deliyi mi buldunuz" diye? Dolayısıyla böyle yalanlamak zorunda sonuçta iş hayatına devam edebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...