Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seçimlere katılalım

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Superonline'ın sitesinde bir 100 kat daha fazla oy verilmiş heralde görünene göre :)

Ayrıca haritaya göre nasıl çalıntı olabilir ki Türkiye haritası bu sonuçta Türkiye illeri farklı farklı olacak değil :)

Tabi çalıntı olmadığını destekleyen diğer bir husus ise secim2007.gen.tr'nin haritasının javascript ile, superonline'ın flash ile yapılmış olması :)
Sosyal ağlarda paylaş

ığdır mığdır gibi yerler de oy veren azdır veya yoktur.. oralara ldp ödp gibi uç partilerin oyunu atabilirsiniz eğlnece için..

şimdi kızan olacaktır "ama niye bööle yapıyooosuun" diye..

iyi de güzelim, canım benim ben yapmasam, sen yapmasan illa ki yapan bir ilhami, bi suat, bi suna, bi sonay, bi akın olacak!

demek istediğim üyelikli müyelikli kimlik nomerolu falan gibi hayvani bi koruma sistemi olmadığı süre bu abuse edilecek..

diyelim ki gaz elemanları olan partiler var.. diyelim ki adı mhp.. örnek veriyorum canım.. işte bunların elemanları çatır çatır mükerrer oy kullanıyor.. ee noolacak şimdi

hadi diyelim ki ilhami, suat, suna, sonay, akın falan hepsi mükerrer oy kullanmama konusunda and içti, yemin etti kanları üzerine.. kuran'a el bastı hatta gitti bi de kül bastı! öyle garip bi halet-i ruhiye içerisindeler! Gerisini sen düşün. bunlar mükerrer oy vermiyorlar, geyiğine oy atmıyorlar.. über menschler hepsi! İyi de Türkiye'de internete ulaşabilen kesimin oranı göz önüne alındığında, kalanların söz hakkının olmamış olması sonuçların geçersiz olması anlamına gelmez mi kuzucuklarım, kaburga dolmalarım, 1,5 porsiyon adanalarım..

her neyse işte.. güzel grafiklerle pıtır pıtır türkiye haritası üzerinde kör zır (cursor) gezdirme oyunu bu da.. çok eğlenceli.. ığdır'da LDP'ye oy veren tek kişi (hatta ığdır da oy veren tek kişi) benim.. dün verdiydim hala duruyor...

ayrıca denilmiş ki;
sandıktan sonra çıkacak sonucu tahmin edin...

tahmin etseniz bile bashis yatırabileceğiniz bir yer yok. kendi kendinize tahmin ediyorsunuz bir nevi..

[ Mesaj 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 09:23 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oha ya Tokatda mhp önde gidiyor o kadar Alevi var ulan ne ayak :S seçimlerde öyle olmaz umuyorum. Doğuda mhp götürcek gibi geliyor bana :S

[ Mesaj 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 19:59 tarihinde, Necro tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 28 Mayıs 2007, Pazartesi - 20:01 tarihinde, Necro tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

okuma yazmanda mı uok hiç mi anket görmüyor duymuyorsun. chp nin maşalığını yapan gazetelerin anketlerinde bile AKP 1. parti çıkıyor.

hayalpereset türk çocukları sizi gidiler.

[ Mesaj 30 Mayıs 2007, Çarşamba - 11:47 tarihinde, -Nae tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

2 üniversite birden okuyorum ekonomi üzerine bir çok sertifikam var. Bana boş derken önce aynaya bakman lazım.

Ben sizin saygısız tavırlarınızı yargıladım. ne kadar haklı oldugumuda ortaya koydunuz. Yazılarım boyunca AKP 'yi savunan yada CHP 'yi yeren hiç bir yazı yazmamış olmama ragmen sizin direk hakarete varan saldırılarınız sizin aldıgınız terbiyeyi ve eğitim durumunuzu ortaya koyuyor.

Seviyeli bir tartışma için dengim değilsiniz o yüzden daha fazla yazmayacam buraya.

ufak bir diptnot daha Habertürk'ün kendi yaptırdıgı ankette de AKP 1. parti çıkmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...