Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toplanın G3NK var!

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Kısa kesicem.

Bir saate kadar yola çıkıyorum Ankara'dan. Yarından itibaren 2 hafta kadar İstanbul'dayım, sonra da oldukça uzun bir süreliğine dönmemek üzere Maraş'a, güzide üniversiteme, geri gidiyorum.

Şimdi bazılarının finalleri var, başkalarının başka işleri var, ben hep boşum -.-'

Tarih olarak da, 9 Haziran diyorum. Sınavları iyi geçenler için kutlama, kötü geçenler için de (Suckers!) teselli olur bir nevî.

Tabii bir de şu var; ben bu konuyu açıp kaçıcam, 4-5 günde bir bakabilicem. Yani aranızda karar vermeniz gerekecek, o yüzden size bi güzellik olması bâbında ayın 9'undan başlattım tartışmayı.

Evet, bu kadar, tartışın.

P.S :

Dinan, seni istiyorum.

...

Yani gelmeni istiyorum.

...

Yani buluşmaya gelmeni istiyorum.

Anladın sen...
Sosyal ağlarda paylaş

valla her türlü olanağı değerlendirmeye çalışıcam. öss'den önce güzel olur dicem de üniversiteye girip bırakmak alışkanlık oldu dsfd heyecan yok zaten,

fakaaat inşallah. 42343 tane kişi var hepsini orda istiyorum! yazmiyim şimdi anladınız siz =)

Of bi gelsem :D
Sosyal ağlarda paylaş

9'u o zaman =)

LAN Party falan yalan olur, içelim muhabbet edelim işte güzel güzel.

İlla ki LAN Party isteyenleri şöyle alalım;
http://forum.paticik.com/konu.php?id=182022

Malik, ben 15-16 gibi Maraş'a dönmüş olacağım o yüzden o da yalan olur, kusura bakma =/

Şimdi, yer neresi olacak? Ben diyorum ki Taksim. Hem güzel, hem kolay ulaşılabilir, hem de Sabancı tayfası için bol bol tra var.

*har har har*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...