Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Savaşları

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

FOrumlarda her geçen gün kavgalar anlayışsız tavırlar ve bunun yanı sıra aşağılayıcı sözler sarfedenlerin sayısı iyice artmaya başladı gerçekten bazı şeyler paylaşılıyor ise yalan olsa bile insan olan düzgünce cevap verir ve zamanı gelince bu kadar iyi cevaplar karşısında yalan söyleyen hatasını anlar ama gel gelelim gitgide mahalle kavgalarını aratmıyıcak ağız dalaşına dönmeye başladı açıkcası beni soğutuyor kişisel kanaatim bu...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

"Forum Savaslari"

hayal edin, boyle millet savasiyo falan, Sam ortada minigunla tariyo milleti, arcane fireball atiyo ortaliga :P

bu topigi okurken arka fonda bunu dinleyin :D

edit: bu kadar edit yapip rezil olunur, o ayri konu
[hline]If we die, we all die together.

[Bu mesaj Draven tarafından 29 September 2003 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsi fikrim son dönemde artık eskisi kadar forumlara mesaj atmamı bile engelleyecek hale getirdi beniki çok zevk alarak açıp okuduğum bir alan burası.

Bazı insanların farkına varması gereken bir nokta var eğer foruma bir yazı yazıyorsun bilmelisinki bu o forumu görebilen her insana yorum yapma fikir belirtme hakkı verir burası birilerine, özel bir kitleye yada arkadaş grubuna hitaben yazı yazılan bir mekan değil (en azından benim için değil ilk çıktığı günden beride forumun amacının bu olmadığını düşünüyorum)
Dolayısı ile bir fikir belirtiyorsan zıttınıda görmeye hazırla kendini aksi taktirde burada tartışılımasını düşünmediğin konuyu buraya açmanın bir amacı yok. Amaçsız insan boş insandır.

Bu aşamayıda geçtiğimizi farzediyorum bazı konularda bu tip hadiseleri aşmak allahtan mümkün olabiliyor fakat bu seferde söylediği lafın ucunu düşünemeyen bir başka grup ortaya çıkıyorki o zaman hani derler ya "Sıtkım sıyrılıyor" diye aynen bu şekilde eh ne uğraşıcam deyip bırakmak geliyor içimden.

Paticiği bir kenara koydum arkadaşlar hepinize bir tavsiyede bulunacağım. Hayatınız boyunca bin tane şeyi kaybedebilirsiniz başınıza berbat şeyler gelebilir yada çok kötü huyları olan bir insan olup tüm insanlar tarafından nefret edilen bir kişi olabilirsiniz. Ama eğer insanlara karşı saygınızı yitirirseniz sahiden mahvolursunuz.

Ne söyleyecek olursanız olun karşınızda bir monitör değil insan olduğunu düşünün lütfen.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Netekim bozulmakta olan forum düzenini sağlamak üzere ordumuzda duruma el koymak niyetinde bir çok genç subay bulunmakta. Ancak şimdilik kendileri bizim tarafımızdan itidale devam edilselerde bizimde sabrımız tükenme noktasında. Gelecek günlerde asayişin sağlanamaması durumunda Paticik Silahlı Kuvvetleri olarak duruma el koyma ve yeniden asayişi sağlayana kadar sıkıyönetim ilan etmek durumunda kalabiliriz.

Halkımıza saygıyla duyurulur.

Paticik Silahlı Kuvvetleri Adına
General Fedaykin[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Çok haklısınız ya Tartışma ortami güzel bişey ama bazı insalar seviyeyi bozuyorlar. Aşağılıkça laflar ediyorlar ve kendi seviyelerini belli ediyorlar.
Bknz: GICIK2 Adlı Arkadaş bana takmış durumda her açtığım Topice sırf laf sokmak amaçlı giriyo ve yazı yazıyor.

Bende insanların daha seviyeli ve tartışmayı bilen kişilerden oluşmasını isterdim hepsinin. Ama arada çıkıyo işte bunun gibilerde.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
Sosyal ağlarda paylaş

savaşmayalım sevişelim =p
black dmc, gıcığın sana bi kıllığı yok adamın bünyesi öyle adama erkeksin desen hayır dişiyim diyo...[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

en mantıklısı o öyle yapıcaksın ;) neyse konuyu saptırmayalım[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

nooluyoz yaw herkesi döverim ben loow hede hödö[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

absolutun kodlarını çözersek şu çıkıyo:
i know kung-fu
(matrix kodunu ben yazmıştım da hehe morpheus rica etmişti)[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

i know how to masturbate myself...
(garbage dır bu konunun geleceği)[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...