Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok kıllı insanlar topiği

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

Evt, bu kıl meselesi berbat birşey fakat birkaç yıl önce bayanların bu durumdan hoşlandığını öğrenince şaşkınlığı bir kenara bırakıp kıldan yakınan tipleri avutmaya adadım kendimi. :P Yalnız bir pürüz söz konusu, kıllılık olayı flört evresinde işe yararken, evlilikten sonra kafa yardırabiliyor. Eşler evde kıl toplamaktan cinnet geçiriyorlar diye duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

mehmet ali erbilin bi admaı vardı cess midir cessi midir onun gibi olmadığın sürece rahatsız etmez

hiç bi kız dert etmio seviolar denmez ama erkekte kıl olabilicegini ve erkeklerin kıllı olduklarını bildiklerinden normal karşılanıo.yoksa kimse kıla karşı özel bi sevgi duymaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kıl iyi diyorsunuzda sırtınız kılla kaplı olması iyi olurmu bakem ?
sırtımda hiç yoktu ama çok hafiften kıl cıkmaya başladi yaş gelmiş 21 ya bu yaştan sonrada cıkarsa sırtta......
KORKUYORUM
said:
pediculus
üye § 15 Mayıs 2007, Salı - 17:48 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

çok kıllı değilim belki ama bu bi suçmu..dışlamak çözüm değil..tüy dökücü krem kullanın...sonuçtan memnun kalacaksınız..veya bilmiyorum.

Birşeyi merak ediyorum bu kıl dökücü kremleri kullanmayı bırakınca daha gür cıkmıyormu kıllar cıkmıyorsa azalmayı sağlıyormu :)

[ Mesaj 16 Mayıs 2007, Çarşamba - 14:49 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...