Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SAMPIYON FENERBAHCE

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Bu sene "GS ve BJK sampiyonlugu verdi :D:D:D" diyenler, gecen sene daha da guclu sekilde "FB sampiyonlugu verdi" dediler mi acaba? Demedilerse bu sene de sessizlige devam lutfen :)

Neden derseniz, gecen sene ikili averajda FB-GS 5-0 ve FB'nin GS'den aldigi puan 6 idi hatirladigim kadariyla, buna ragmen kucuk takimlara super puanlar kaybedip hediye etmisti FB, ortada donen tek laf "siz sampiyona bakin eahue" idi.

Simdi birdenbire kimin nerde kime kac puan kaybettigi olmaya basladi, onun icin hatirlatmakta fayda var: ikili averajda FB yine en ciddi rakibine ustunluk saglamis durumda, aldigi puan da 4, bunun 3'u deplasmanda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu sene "GS ve BJK sampiyonlugu verdi :D:D:D" diyenler, gecen sene daha da guclu sekilde "FB sampiyonlugu verdi" dediler mi acaba? Demedilerse bu sene de sessizlige devam lutfen :)

gönlümü ferah tut.Dedik dedikte pati kapalıydı..
Mesaj atardım sana numaran olsaydı.

Gs ve Bjk şampiyonluğu verdi.Beşiktaş şampiyon olsaydı Fener şampiyonluğu vermiş olucaktı.

Çünkü Tenik Direktörler resmen birbirlerine puanlar sundular bu sezon.
Tigana-Gerets-Zico geyiklerini sizde biliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

11. haftadan itibaren lider olan bir takıma hiç lider olmamış ve lideri hiç yenememiş takımlar nası şampionluğu hediye etmiş oluor?
bjk 100. yılı hariç 10 senedir bu puanlarda bitirio ligi, gs de geçen sene hariç 4-5 senedir fenerden iyi değil.
verilmeyen penaltı ve goller, karşı takıma verilen goller ile en az 15 puan kaybetmiş bi takımdan bahsediyoruz ayrıca. fenerde olmasaydı kimseye hediye etmiş olmucaktı, salak saçma şeylerden avutmayın kendinizi, 4 senedir bu ligte fenerden iyi kadro,teknik kadro yok, fenerden iyi oynayanda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerden iyi top oyayan takım var efenim.Galatasaray geçen sezon çatır çatır top oynuyordu.Kaliteli kadro yok doğru.Teknik kadroya eminim patos sen bile inanmamışsındır :=)
Ama bu Fenerin kadrosuyla böyle abuk bir futbol dünya saçması...

10 senedir bitirmiyordu Beşiktaş ilk defa 100 yılında o kadar puan aldı hatta bu sene bile mucize bu kadar puan almamız.Küme düşmemeye oynuyoruz genelde.
Siz herhalde okuyamıyorsunuz yada ben anlatamıyorum.Fenerin cömertliği karşısında Beşiktaş ve Galatasaray daha cömertti bu neden şampiyonluğu verdiler.
Yalan mı ?
aaaaaaaa

[ Mesaj 14 Mayıs 2007, Pazartesi - 20:26 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

öle cömertlik işi felan değil. koskoca bi lig bu, kim fazla puan kazanırsa o şampion olur. bjk ın diğer takımlara puan kaybetmesi önündeki takıma bi kıyağı değil kendisine zararıdır.
90dk maçlarını izlemediğin gs ve fenerbahçe için hangisinin daha iyi oynadı söleyemezsin.
evet 4 senedir en iyi teknik kadro fenerbahçede, bazı maçlarda oynadığı kötü futbol çoğunlukla türk oyuncuların kazmalıklarından ve amatörlüklerinden.
bjk olarak gs olarak feneri yenmiş olsanız 1 hafta dahi olsa ligte lider duruma geçmiş olsanız hadi dicem belki verdiniz. hiç lider olamadığın bi ligte nası liderliği hediye etmiş oluyorsun toggieleşme yine.
Sosyal ağlarda paylaş

3 takımda haketmedi şampiyonlugu gs ve bjk becerisizliklerinden şampiyonlugu kaptırdı rezil bir ligdi bu sezon :) keske gs ve bjk yenseydide en azından son haftaya kadar heycan olsaydı :) sonuçta fb oldu şampiyon ve kutluyorum fb yi hatice değil neticeye bakmak lazım helal olsun fb umarım ilerde daha güzel bir futbolla şampiyon olurlar
Sosyal ağlarda paylaş

şunu merak ediyorum topic in içine edebilirim ama.iyi veya kötü oynasaydınız bişey olsaydı biz değilde bjk şampiyon olsaydı bu küfürler edilmicekti tiganaya.sora ofsayt taktiği ay bilmemne.o taktikle yendiğiniz maçmı olmadı yani.objektifim diye geçiniyosunuzda bu kadarda sövülmez bi adama yazık ya.o takımla o yönetimle o kadarını yapabiliyo işte teknik direktör napsın adam.şampiyonlar ligi görüceniz belki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sadece Fenerliler değil,tüm milletimiz bu tür şeyleri kutlamayı "bilmiyor".Ulan şerefsizler gecenin 1'i ne "LALALALA LALALAL ŞAMPİYON FENER" diye bağırıyorsunuz.2003'de Beşiktaş'lılara bile camdan çıkıp ana bacı saydım... Her sene bir gün sinir krizi geçirmek zorundamıyım böylesine ...

Chem'in Konu Dışı topiği lütfen,camdan çıkıp küfrettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Asagi inip de saysana ana baci bi ara, camdan degil de :p

Ara sokaklara pek girip rahatsiz etmemek lazim evet gereksiz yani, ben tura ciktigimda BJK'li bi arkadasimin evine gittim mesela, Bakirkoy'un iclerinde, fazla korna morna calmadan geri ciktim.

Garantilenen gece kutlamalar turlar olacak ama sonucta, idare ediceksin artik, Turkiye'nin gercegi.
Sosyal ağlarda paylaş

dunya futbol tarihinden seneler once silinip gitmis olan ofsayt taktigi ile cizgi defans anlayisini 4 adet turk gobek oyuncusuna oynatmaya calisan ve her mac sacma sapan kadrolarda israr eden tiganaya jotem diyorum buradan.

elindeki kadro yetersiz falan degildi. ha tek suc tabi ki tigana'nin degil zira delgado ve burak yilmazi alip pesinden ricardinho gibi ayni mevkii oyuncusunu getiren ve bunu sadece kombine bilet ve forma satabilmek icin yapan bir zihniyet kulup yonetmesin bence.

igrenc top oynayan 3 kulup yaristi fenerbahce sampiyon oldu hakkiyla. cunku daha avantajlilardi zaten tecrube acisindan. besiktas'in baskilari kaldiramamasi daha olasiydi takimin gencligi yuzunden. netekim kupayi aldik yine. kupa basarisizlik degildir, kolay is degildir. fenerbahceye tebrikler, turkiye super kupasinda gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu senede futbolcular "İnönü de çok rahatız taraftarımız sayesinde 13 maçlık bir seri yakaladık" dediler.
Şerefsiz lan bu futbolcular baggio sana farklı konuşuo bana farklı
nasıl olcak :(

Ayrıca Darkrider piliz abartma.Senede bir kere oluyor.Herkes rahatsız olsun biz sıcakkanlı milletiz yerimizde duramayız ki ingilterede bile şampiyonluktan sonra millet sokaklarda meydanlarda
"aa şampiyon oldu oh bitti hadi aç 1001 geceyi şehrazat kime verecek bu bölümde" gibisinden bi ortammı olsun istiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...