Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursaspor-Beşiktaş

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

yeni değil ben sezon başından beri diyorum.

Şu Tigana'yi geldiği günden beri sevmedim,sevemedim.Burak'lala,Fahri'lerle,İbrahim Akın'larla bitirdi takımı.

Ama takımı asıl bitiren Yıldırım Demirören'dir.

Biz Serdar Bilgili Beşiktaş'i koruyamıyor,gitsin mankenlerle eğlensin vs. diyordu adamı yerinden ettik,Demirören geldi takımın içine etti.

BJK'yi bir Anti-FB takımına çevirdi
BJK'yı bir futbol takımına çevirdi.(BFK)
BJK'nin tüm parasını savurdu.

Beşiktaş tarihinde ilk defa diğer spor dallarında bu kadar başarısız bir sene geçiriyor.Bunun sebebi de tamamen Demirören.Ya nasıl bir kulup başkanı külübün bana borcu vardır diyebilir ki ?

Demirören Yönetimi gelene kadar Türkiye'nin en başarılı spor külübü Beşiktaş'tır.Bu,bu kişiyle birlikte değişti.

Şimdi bu fanatizim değilmidir diyeceksiniz,bunu neye dayanarak yazıyorum.Bir spor külübünün başarısı futbolla değil,tüm spor dalları ile ölçülür.Beşiktaş diğer sporlarda çok başarılı bir takımken eskiden şimdi görüyoruz,küme düşen takımlarımız,kapatılan spor bölümlerimiz vs. vs.

Yönetim kesinlikle değişmeli.Ben eski Beşiktaş'imizi istiyorum.Beşiktaş asla bir futbol kulubu olmamalıdır.Bunun engellenmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

@diablo: ligin son 2 haftasına kadar en az gol yiyen takımı olarak gelebilmişse bu kapasite değil dış etken demek.
haftaiçi beşiktaş karıştıkça karıştı, medyanın uydurmasıysa meyvesini aldılar bugün.

@sailor: ortalığı karıştırmanın manası yok, sanki beşiktaş küçük takımmış gibi davranarak kendini küçültüyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş zahmet etmiş bursaya gelmekle.
Sanlı kaptan çok güzel dedi.

Şampiyonluk yarışındasın. Runje nin ne bok yediği belli değil topu eviriyorlar çeviriyorlar.İlk golde ikinci goldede hatalı.

Sanki Sezon bitmiş formalite maçına gelmişler.Rezalet.
İbrahim Üzülmez bile gözümden düştü.

Eli ayağına dolaştı tek kelimeyle rezaletti.

teşekkürler tigana

aldığın paralar haram zıkkım olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...