Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni wow oyuncusuna yardım

maxrep

Öne çıkan mesajlar

Herkese çok teşekkür ederim.
-
Şunu kavradım. Taurenle kaçmak imkansız. mutlaka savaşmalı. Tank olunca zaten action olmadığı zamanlarda oyuna girilip pvp yapılmaz.

Ben sadece şuan da kasarken pve için item vs. toplarken karşıma çıkan playerlere karşı ezik olmamalıyım.
-
tanklık olay olmadığı zamanlarda başjka karakter açıp onunla takılırım herhalde.

herzaman kalabalık ortam bulunmaz tabiki .
Sosyal ağlarda paylaş

ya nedir bu herkesteki warrior=tank düşüncesi...Hayır arkadaşım 70 olunac prot olup tanklık yapmak zorunda değilsin.Ben şu an warrior oynuyorum Jedeanar'da ARms/Fury olarak üzerimdede her instancetan en iyi Arms buildi için plate'lar elimdede Blacksmith 105 dps epic sword'u...Raidlerde Dmg meterda en iyi adam benle başabaş olan full Karazhan epicli bir Rogue geri kalanlar en az %10 geride...Demem oki ila tanmk olucaksın diyaloglarını fazla ciddiye alma eğer Char'ını iyi kavrarsan "Stance Dance" denilen mevzuatı çözeren tanklık falan yapmasın raidlerde istemiyorsan tabi...Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue'larda Feint ve Vanish var aggro isleri icin, yani aggro almiyorlar, alsalarda Vanish etti gitti, warriorlar cart diye oluyor veya healerlarin 10 saniye civari ona yogunlasmasi gerekiyor. Pummel Kick'ten 2 saniye daha fazla cd'de, vesaire. Damage ile is bitmiyor yani, 3 tane mage ile 1 mage 1 warlock 1 hunter nasil ayni sey degilse warriorda da ayni sey gecerli.

Grupta baska tank varsa ve ikinci bi tank gerekmiyosa gayet iyi dps de edilir evet, arms/fury PvP de iyidir, full prot gitmek de sart degil; ama ciddi seviyede raid yapan her guildde warriorlarin en azindan offtank edebilicek gear, bilgi ve spece sahip olmasi beklenir.
Sosyal ağlarda paylaş

kesin 1-2 arms fury warrior lazim her raidde (2 arms 2 rogue bir shaman) koy gruba wf totemle hele sword specse cosarsin okuz gibi damage veriyorsun ama iste sorun aggro :( ama yinede aggroyu azda olsa kontrol edebiliyorsun bir trinketla falan ustune salvation kolay kolay gecemezsin MTyi

bizimkilerede anlatmaya calisiyorum ama prot prot diye tutturmus officerlar :p en sonunda 41-5-15 yaptik mecburen

cogu kisi farkinda degil mt degilsen bir anlami yok heavy protun

anca iste defiance sorun olabilir o da eger ilk oldurulen mob seninki degilse bir halt olmuyor

Ps: konuyla cok alakasi yokta canim sikildi bu aralar guilddaki prot geyiginden icimi dokeyim dedim :P orada dinlemiyorlar nasilsa

ayrica imza super baggio :P

[ Mesaj 18 Mayıs 2007, Cuma - 17:29 tarihinde, Popeye tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada totbot kullanma dıcektım gec olmus sanırım =).
Oyunun zevkını alıyor.

Birde, savaşırken savaşçı gibi ol. Asla kaçma, asla canının ne kadar olduğuna bakma
zira düşük level warriorumla pvp yaparken - 45 kendileri :( - 2 hp kala bam bam bam diye saydırıp indirdiğim adamlar biliyorum.

Birde pvp konusunda,
nasıl durumlarda ne gibi taktikler istiyosun? pvp si en zor ve en eğlenceli karakterlerden biriyle oynuyorsun biliosun dimi =)
pvp yapamam diye düşünme, levelını soyle iyi bir silah önereyim kap onu
alayına isyan gerisi.

[ Mesaj 23 Mayıs 2007, Çarşamba - 17:11 tarihinde, Suark tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

thottbot kullanma, wowhead kullan.
wowhead.com

kullanmadan da yaparsın ama vaktini alır, ama daha büyük zevk duyarsın tabi. gerçi çoğu quest hikayesiz, 20 tane şundan kes 30 tane bundan kes, şunu düşür bunu topla gibisinden. Öyle olmayanları ilgini çekenleri okuyup anlamaya çalış İngilizcen varsa. Baya keyifli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Öküz FTW, hep bir tane olsun istemişimdir :P ama kasmaya üşendim açık konuşalım. Warrior kasmak cidden zor bir şey, gerek repair parası, gerek yediğin dmgin çapı olarak. Ama arkadaşlarınla beraber kasıyorsan bir o kadar da kolay, çünkü dungeon yapmak gerçekten iyi exp getirir ve dungeon yapmak için tank şarttır her zaman.

Herkes bir şeyler söylemiş ben de söyleyeyim. Öncelikle bir lvling guide bul netten, hatta kazaada limewirede horde leveling guide diye aratırsan bulabilirsin bir sürü. Gerçek anlamda hızlandırıyorlar lvl almanı. AHdan hiç bir şey ama hiç bir şey alma aldığın itemin 2-3 lvl sonra 10 kat daha iyisini bulacaksın zaten. PvP'yle BGyle hiç uğraşma BGlerde item alarak geçireceğin zamanda 3-4 lvl kasabilirsin. Ayrıca BGde düşük lvlde 5 günde aldığın puanı 70 olduğunda 1-2 saatte alabiliyorsun. Eğer lvl kasarken dalarlarsa koy war stompu kaç. Ya da kesebiliyorsan kes. 70 olana kadar çok yorulacaksın terleyeceksin oyundan zevk almayacaksın belki ama 70 olduğunda gökten gel şuraya girelim, last spot atla gel... gibi sürüyle yazı inecek. Ve tanklık gerçekten zevkli bir iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer warior olacaksan pvp serverında Horde olacaksınki zevki çıksın,orc warrioru tek geçerim warrior setleri en iyi orclarda gözükür,stun resistleri,3 dakikada bir %25 str artırıcı,+5 axe skili orclarda var, daha avanatajlıdır herşey hp değildir.
Fury ve prot gidersen daha çabuk mob kesersin daha sağlam olursun,armsta 2h kullanman gerecektir miss olayı da vardır hemde 2h silahları vuruş süreleri uzundur,arms pvp ye yöneliktir ama elinde sağlam gear varsa bide arkana healer aldımı ortalığı dağıtırsın.
illa tank olacağım diye kural yok level 70 de 5 man lik intancelerde dps olarak iş görürsün ama 25 man lık raidlerde tank özelliği aranır, gear ve oyuna haikimiyet çok önemlidir heleki MT isen bir hatan tüm raidi yatırır.
Son söyliyeceğim orctan şaşma
Sosyal ağlarda paylaş

Tauren tank olmaya kafaya koydum...
Daha hiç bir instance veya caveye grupla gidip bir olaya karışmışlığım yok. (1-2 defa gittim toplam 5 kişiydik. düşük level onları saymazsan) guilde de bağlı değilim.
Eğer guild bulursam o zaman duruma mgöre bakarım. zevk veriyormu diye. ki bu lay en az 6 ayı bulur..

o zamana kadar level kasıp armoru ve malzemeleri düzene kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

ya de get.adrenaline manyagi oluosun..

net cafedeiz.guildimizin main tank'i ile yanyana oturma gafletinde bulundum.ben bir rogue olarak, fazla damage yemedigim zaman yararli oldugum icin raide ve de genelde yemedigim icin, sakin mutlu mesut bir raid gecirmekteydim.taaki ben ölene kadar :).neyse tabi ben ölmüşüm combat ress falan yok.kafami allah kahretsin sola dondurmez olaydim.abii o nee !

"parry, dodge, miss, Crush 6k, Crush 7k, parry parry.. "

yemin ederim kafayi yemek uzereydim.main tankimizin hpsi su gibi akip doluyordu :) shaman arkadasa bagiriorum "heallee şunuuu !!" diye falan.megersem sonradan ogrendim ki bu gayet normal bir goruntuymus.ama ben gelemem öle sinir ştrese dedim dondum "release spirit?" sorusunu dusundum kendi ekranimdaki :)
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep
üye [şikayet et]
§ 23 Mayıs 2007, Çarşamba - 16:38 [ özel msj ]
Mining hammer de aldım fakat gördüğüm madenleri çekiçle topluyamıyorum ?

Blacksmith varmı aranızda ???
Ulubatli Hakan
toggie
üye [şikayet et]
§ 23 Mayıs 2007, Çarşamba - 16:51 [ güncelle ] [ özel msj ]
blacksmith demirci demek, yani demiri dövmek için hammer kullanırsın. mining madencilik demek, madenleri toplamak için de mining axe kullanmalısın.
no al calcio moderno
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...