Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik alkol sevenler topiği

Apache

Öne çıkan mesajlar

öyleyiz ama ben bu göbekten ilk zamanlar şikayetçi değildim, eski fotograflarımı gordum acaip özendim göbeksiz halime. kilom fazla değil boyum da kısa değil geniş omuzlu falan güzel bir yapıya sahibim soylemesi ayıp ama bu vucuda gobek gelince cok boktan oluyo be abi. günde 50 mekik ceksem acaba agustosa kadar falan erir mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vücudun belli bi bölgesini inceltmek diye bi olay yokmuş aslında pek. Var olan ve bunu vaat eden yöntemler hep geçici çözümlermiş. Vücut enerjiyi tüm vücudu için kullandığından, herhangi bi bölgeyle sarfedilen efor bütün vücut tarafından harcanan enerjiyle sağlanıyomuş. Ben böle duydum ama ne kadar doğrudur bilemem.

Evdeki viski güzel diil ya, güzel olsa içecem dfds
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mehteran bi git ya
Masteis'in konusuna da böyle şeyler yazmıştın
sanane nedir bilir misin? bak böyle heceleniyor: sa-na-ne
Bu adam banlanmıştı başka account açmış,silin o gorili diyerek alay konusu olan kişi değilmiydi bu bugrea mıdır nedir

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 21:12 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

evt yalan; onlar doğru da İslam mı yalan? işte sizi bu duruma amerikan kültürü getirdi. işte gençliğin düşünce tarzı. onlarn ki doğru bizimkiler yanlış. hiç merak etme cahillikten kurtulacaksın eninde sonunda

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 21:18 tarihinde, Mehteran tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre doğru yada yanlış yok ben inanmam. Ama şunu merak ediyorum. Hani Kur'an değiştirilemiyor ya, ama diğerleri değiştirildi. Bu Tanrı hata yaptı demek olmaz mı? Hadi ilkinde gerekli görmedin değiştirildi, ikincisine neden "değiştirilemez" demiyor ama sonuncuya diyor? Baştan Müslümanlığı yollasaydı herkes düzen içinde yaşasaydı. Bana garip geliyor. Bir tane yolla, "yok olmadı azıttılar yine" i tane daha yolla "yine azıttılar adam olmuyorlar" bir tae daha yolla "tamam artık adam olurlar" yani madem Müslümanlık hak din, madem kitabı değiştirilemiyor neden ilk olarak onu yollamadı?? Hiç mi bunları düşünmüyorsunuz, hiç mi sorgulamıyorsunuz??
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkla o zaman cevabı çok uzun olmamalı. Neden ilk önce hak dini yollamadı da iki başka büyük din yolladı? İstersen özel mesaj at ama oku öğren deme çünkü okumayacağım. Açıkla belki ilgimi çeker o zaman okurum..

Bi de evet içmeye devam :D

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 21:27 tarihinde, nileppezdel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...