Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı Kural Hatası Vol.1

nocom

Öne çıkan mesajlar

Ya o değil de medya ve o spor yazarları hep FB'yi savundular, Levent Bıçakçı zamanında yaşanan komedilerde bile. Ahmet Çakar zaten ne mal olduğu belli bir adam.

Zaten 4. hakemin olayı saha kenarını kontrol etmek, gözlemcilik yapmak ve gözden kaçan kartları belirlemektir. Ama 4. hakem "ofsayt vardı burada" diyemez yardımcı hakemin işidir, faulde. "Faul vardı göremedin geçmiş olsun, ama kart vermelisin" der. Aksi halde zaten onlar 1. yardımcı 2. yardımcı ve 3. yardımcı olurlardı. 2 tane yardımcı bir de saha dışı 4. hakem olmazdı di mi?

Neyse hastayım zaten yatmam lazım, çok saçmalamış da olabilirim kusura bakmayın :)

İyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

]
§ 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 00:23 [ özel msj ]
""Ya o değil de medya ve o spor yazarları hep FB'yi savundular, Levent Bıçakçı zamanında yaşanan komedilerde bile. Ahmet Çakar zaten ne mal olduğu belli bir adam.

Zaten 4. hakemin olayı saha kenarını kontrol etmek, gözlemcilik yapmak ve gözden kaçan kartları belirlemektir. Ama 4. hakem "ofsayt vardı burada" diyemez yardımcı hakemin işidir, faulde. "Faul vardı göremedin geçmiş olsun, ama kart vermelisin" der. Aksi halde zaten onlar 1. yardımcı 2. yardımcı ve 3. yardımcı olurlardı. 2 tane yardımcı bir de saha dışı 4. hakem olmazdı di mi?""

+1
Sosyal ağlarda paylaş

ya o zaman geçelim hakemin görmediği kenara biriniz kafasını gözünü yaralım dudağını patlatalım.4. hakem uyarsın desin adamı dövdü diye.oda desinki yok taça atıldı ben görmedim geberseydi.ya olurmu ya mantıklı olun biraz konuşmuş olmak için konuşmayın şurda ya.maksat konuşmak maksat fenere bok atmak maksat şu yani futboldan anladığınızımı sanıyosunuz ben bilmiyorum amacınız ne.baptista fenerbahçede topicinde de fener bok yağmuruna tutulmuş ingiltere liginde küme düşermiş filan.biz küme düşersek siz amatördesiniz be o zaman.oranın federasyonu takım tutmadığından ayartamazsınız direk düşersiniz.yok rizeymiş yok bilmemne spormuş bjk imiş fb miş.bok atmaktan başka bişi yapmıyosunuz eziyoruz atıyoruz sora gelip burda feneri çekemediğimizden değil şöyle böyle oldu diyosunuz ya çekemiyosunuz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

banaysa bu laf, ben sen daha boyle bi siteden habersizken buralardaydim black'cim ya, hatirlarsin sen. Acildigini yakin zamanda ogrendim ve sifremi ogrenmem biraz problemli oldu o kadar, tesaduf yani.

Tartismada haksiz cikinca baska yerlere kaymayalim bi zahmet, BJK'nin sahada kazanamayip ottan bktan mevzularla kural hatasi itirazi yapmasiyla birebir ortusuyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Iyidir tabi, Futbol bolumune pek ugramazdim ama 10 sene falan oldu sanirim. Henuz de ban falan yemedim eheh, anlayana.

Suan iste nerede olsun baska, kimsenin bir kural, bir referans, bir benzer olay gosterdigi yok, kendi mantiginizla biseyler yaratip yaratip yaziyosunuz, dayanak yok.

BJK de "itirazi yanlis yere falan yapmadik, duzgun yaptik" diye aciklama yapmis bugun, marifet :p
Sosyal ağlarda paylaş

"Kedidir kedi" var bi de, daha klise, dene bi ara.

Daha eski olmak vs de umrumda degil zaten, ama uye alimlari yaklasik 2-3 senedir kapali olan bi yerde komik bi laf soylemissin, muhtemelen senden bile eski oldugum icin bu lafi haketmiyorum, onu belirtmek istedim sadece.

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 19:03 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benim "yenilikten" kastım yeni moderasyonda ki gelişindi.Daha önce kupa maçları topicinde göremedim tıpkı buradaki birkaç kişi gibi.O yüzden sarfettim o lafı.
Benden eskimisin yenimisin bilmem istersen pati senin üzerine kurulsun milletin çeteresini tutmuyorum.Nickine yabancı değilim sadece onu biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...