Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Fenerbahçe Maçı Kural Hatası Vol.1

nocom

Öne çıkan mesajlar

Kimsenin yorumundan yola cikmiyorum zaten, o mantiktan ben de hoslanmiyorum dedigim gibi..

Ama sen kendi kafanda bir mantik kurmussun olayi basitlestirip bitirmissin, kural hatasinda mac tekrarlanir diye, ve bu yanlis, ve ben kendimi yirtsam inanmayacaksin ben saglam bir kaynak gostermedikce.

Gece gece de gidip netten kural kitabinin maddelerini bulup buraya paste edicek diilim yani, onun icin 15 dakika once duydugum bir bilirkisi sozunu sana emsal gosterdim, bundan ibaret.
Sosyal ağlarda paylaş

nocom, sana göre kural hatası olduğunu sölüyorsun da. bunun futbol kurallarıyla sebebini açıklar mısın?
faul yapıldı, orta hakem görmedi , top taça atıldı , orta hakem taç kararı verdi, sonra 4. hakem yanına çağırıp orada faul vardı yumruk attı dedi ve hakem kararını değiştirip faul olduğuna karar verdi ve kırmızı gösterdi.
taç kararı verip oyun taç ile başlamış olsa sonra durup faul verse sonra oyun faul ile başlasa kural hatası olur. bu futbol ben öle düşünüorum da o yüzden kural hatasıdır öle ultra objektifim demekle olmuyor. objektif olmak senin dediğin doğru anlamına gelmio. hakem gol der, yan hakem değil der ve gol iptal edilir. hakem gol der oyun santra ile başlar sonra golü iptal ederse o zaman kural hatası olur. oyun verdiği karara göre başlamadığı sürece kararını istediği kadar değiştirir.

ayrıca bu haberin kaynağı nedir? bjk nin resmi sitesine baktım göremedim, yani bjk yönetimi yapmamıştır böle bi hata diorum, gerçi bundan önceki yaptıklarına bakınca olabilir diorum da bu çok saçma bişi.

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 08:32 tarihinde, Patos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İnleyen Nağmeler Ruhumu Sardı

İnleyen nağmeler ruhumu sardı
Bir rüyaki orda hep şarkılar vardı
Uçan kuşlar,martılar yeşil tatlı bir bahar
Gülen şen sevdalılar vardı..

Arzular orada zevk oradaydı
Bir deniz ki aşk dolu dalgalar vardı
Uçan kuşlar,martılar yeşil tatlı bir bahar
Gülen şen sevdalılar vardı..
Sosyal ağlarda paylaş

Boşa kürek çekiyoruz yani ne gereği varki bu tip manasız ititrazların. Paşa paşa kabullenmek lazım biz yapınca kabul edilmez itiraz çünkü ağlamayı bilmiyoruz.
Tabi her kurl hatası maç tekrarı veya başka bişi olmuyor onu da unutmamak lazım. Yoksa oluyor mu?

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 10:36 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yuh ya emzikde kesmez artık bunları,
kural hatası felan yok,hakem doğrusu var,ahmet çakar herşeyi dün açıkca anlattı,aksini düşünen bir hakem hocası varsa bağlansın dedi kimseden ses çıkmadı..
eğer kural hatası olarak kabul edilse bile,maçın kaderine etki edecek bir kural hatası olmadıgı için maç tekrar edilmez..
eğer tekrar kararı çıkarsa bile Fenerbahçe UEFA ve FIFA ya başvurarak ,federasyona ağır cezalar aldırır..
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş itirazı maç iptal olsun tekrar oynaylaım hede hödö diye yapmıyor.
Oyunda ki yanlışı belirtiyor.E adamlar haklı olarak yanlış varsa belirtecekler.

Hiçbir yönetici çıkıp açıklama yaptı mı ? Tekrar oynansın bu kural hatası falan filan diye.

Kenan Öner çıktı "Maçta bir kural hatası vardır.Federasyona gerekli başvurumuzu yaptık.Maçın tekrar edileceğini düşünmüyoruz.Sadece kural hatasını belirtiyoruz.Federasyonun kararına saygılıyız" dedi

neyini büyütüyorsunuz ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s şu linke tıkla da oku bakalım yöneticileriniz neyi istiyormuş?

http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=18364

Ayrıca madem maç tekrarı istemiyorsunuz,amaç nedir federasyona yapılan başvuruyla,hata var dersin konuyu kapatırsın beklentin yoksa..Saçma bir olay bizim bir beklentimiz yok diyeceksin ama başvuru da yapacaksın!

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 14:32 tarihinde, A-R-E-S tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sahada kaybettiğini masa başında kazanmaya çalışmış, çalışan ve çalışacak herkesin allah belasını versin. bu yönetime oy atanlara da, normalde bıkbık konuşup seçim zamanı bu yönetimin karşısına rakip olarak çıkmayanlara da kafam girsin. beşiktaş taraftarının ortak duyguları süleyman sebaya verilen tepkilerin pişmanlığıdır heralde son yıllarda

ayrıca ek olarak temennim diğer renklere gönül verenlerin de kendi başlarına geldiğinde kendi yönetimlerini eleştirebilmeleri. maçın kaderini etkilemeyecek şey kural hatası bile olsa bundan faydalanmaya çalışanlara kafam girsin

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 15:02 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir baska gorus, eski MHK baskani Ahmet Guvener: "Beşiktaş nasıl böyle bir itiraz yapıyor, anlamış değilim. Hayretler içindeyim. Hakem oyunu tekrar başlatmadıkça kararından dönebilir. Kaldı ki, burada kural hatası olsa bile bu maçın sonucuna tesir etmediği için tekrar gerekmez."

Tekrarini gerekli goren tek insanlar bazi BJK yoneticileri sanirim, bir de oldukca farkli bir pozisyonu emsal gosterip yorum yapan -ve adi aciklanmayan- bazi eski hakemler. Bir de beyni Kazim Kanat gibi isleyen, objektiflikten uzak fanatikler.

BJK taraftarlarinin bile yarisi gereksiz ve cirkin goruyor bu itirazi, siz yapin artik yorumunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...