Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Mayis 2007 Besiktas - Fenerbahce

Trasty

Öne çıkan mesajlar

dk 2 , tümere verdiği pas tümerin düzgün kontrol edemeyip kaleciyi geçen topun zan tarafından uzaklaştırılması, 1-0dan sonra kezmana verdiği bakinin kezmanı düşürdüğü pozisyonlar vardı ama anladım ki sen maçı izlememişsin. ya da gözlerinle değil her fener maçını ve alexi izlediğiniz gibi.
her girdiği pozisyonu gol yapamadığı için mi suç alexte? out a attı dediğin topu kaleci kurtarıor, korner buradan radyodan bile dinlemediğin yorumunu çıkartıorum. bu oyun rakiple oynanıor forvet atar kaleci tutar.
karşı takımdan birini eksiltmesi + değer sağlamaz 10a10 oynanır diyerek yine alexi 11 kişiden yani şimdi de varlığını yok saydın. artık dicek bişiyim yok, gerçi hiç bi söze gerek yok, daha önceki konularda da burada da belirttiğim gibi konu fenerbahçe olunca herşey farklı yorumlanıor.
özellikle 60dkdan sonra psikolojik savaşa dönüşmüş bi maçta fenerli futbolcuların aldığı bütün topları tenis oynar gibi karşı tarafa attığı bi maçta, suç alexde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izledim TV'den, Tümer'e güzel pas çıkardı, doğru, zaten bir tek o vardı bana göre. Önünde aşağı yukarı 18 metrekarelik bir kale, arada sadece kaleci, ve hem zamanı hem de tam karşıdan açısı varken adam o pozisyonu gole çeviremiyorsa ben hata ya da eksiklik derim buna.

Ancak hani futboldur kaçar desek bile zaten onun dışında da kötü oynadı bana göre. Ben sahada Alex göremedim bu maçta. Dediğim gibi bu da Serdar'ın iyi engellemesinden kaynaklanıyodu bana göre.

FB iyi oynadı, atak yapacağı zaman iyi yaptı kapanacağı zaman iyi kapandı ona lafım yok. BJK'lı değilim, yenilen benim takımım da değil, taraflı görmemi sağlayacak bir şey de yok ortada. Ama Alex'in bu maçta iyi bir oyun oynadığına kesinlikle inanmıyorum. Hani sorun bi tane gollük pas vermekse onu yapan çok oyuncu oldu zaten, hele BJK'nın kaleyi bulmayan 15 civarı şutunun hepsinin pasını verenler süper oyuncu demek lazım o zaman.

Alex maçta koşmadı, pas alamadı, pas veremedi, oyun kuramadı, atak yönlendiremedi. Hatta 20 dk topa değmeden sahada gezdiği oldu nerdeyse. Arada yaptığı 1-2 hareket de bunları telafi edemez, bence kötüydü. Hani illa örnek istersen Tümer belki de 5 Alex gibi oynadı bu maç, defansa yardım etti, top çıkardı, pas dağıttı, atağa daha çok katıldı vs vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler.

+Hakem bariz taraflıydı.

++Burak fena değildi. Şamiyonluğu satıyo falan hem ağır, hem de düşüünlmeden söylenmiş. Ortada oynasa daha etkili olur bence, o da Delgado gibi kanatta etkisiz.

Rico'ya nası tahammül eidyo Tigana anlamıyorum, Delgado yerine Rico çıkımalıydı. Adam pas veriyor tamam am asadece garanti pas veriyor, pozisyona sokacak pas değil, ayrıca topa basıyor e oyunu yavaşlatıyor, bu sayee hacanan pozisyonlar var..

Bobo en baştan oynamalıydı, illa tek forvet oynanacaksa bile bi tek forvet Bobo olmalı, Nobre ne yaa...

+++Editlemeden önce birkaç sayfa geriye kadar bakabildim de, ne bu photoshoplu laf sokma sevdası anlamadım, çok mu kötü şeyler söyledik? Yazık..

[ Mesaj 06 Mayıs 2007, Pazar - 02:58 tarihinde, aktiftablet tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Burak nasıl katletti ya? Adam aldığı her topla depara kalktı oyunu hareketlendirdi, kaç kişi yapıyo bunu? Aldığı her topa basan Rico oynasın sağ kanatta o zaman.
Bir pozisyonda iyi vuramadı, olur o kadar da..

Bi de, maçla ilgili ilk yorum "götlerinden kan aldık" şeklinde, koca bi LÖL çekiyorum size =))
Sosyal ağlarda paylaş

firat aydinus'u begenmiyodunuz size maci verdi herif direk kezmanla 2li diyaloglar kezmanin yumruklarini hice saymalar penalti vermemeler falan kim kimi satin almis simdi cok rahat gorduk gonlunuz rahatmi onu soyleyin simdi okadar laf ettiniz hakemlere federasyona kameralari kestiniz kim cirkef simdi allahinizi seviyosaniz soyleyin luganonun tepeden bindirmeleri ceza sahasi icinde vs neyse buraya msg yazmam hata zaten saibeli sampiyonlugunuz kutlu mutlu olsun 1907 2007
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak fenerli arkadaşları kutluyorum (fistan dahil)

Fenerbahçe çok daha fazla isteikliydi. Ve daha akıllı oynadı. Golü erken bulup zaten gol sorunu çeken beşiktaşa kapandılar.

Beşiktaş ise anlamsızca maça 4 stoper ve gereksiz 2 adamla başladı (delgado ve burak)

kejman ın yaptığı numaralara sinir oldum resmen. Adam non stop hakemi kandırmaya çalıştı, fenerli oyuncular da taç çizgisinin kenarında yerde yattılar bolcana.

maç içerisinde ibrahim üzülmezin en az 25m den 3 defa kaleyi yoklaması zaten maçı özetler gibiydi. :D (güleyim mi ağlayayım mı)

14 korner atıldı 1-2 tanesinde beşiktaşlı oyuncular topa vurabildi. ve beşiktaş kadrosunda daha uzun topçular var.

fener 80% şampiyon. ama seneye avrupa da başarı beklmesinler zico ve bu kadro ile.

beşiktaş ise muhtemelen 3. bitirecek. (haftaya bursa maçında bu moralle puan almamız zor)

beşiktaşın da seneye bu oyunuccularla avrupa da başarı şansı yok (tigana gidiyor allahtan yanında baki ile burak ı da götürse)

en güzel görüntü de maç sonrası tümer in soyunma odasına giderkene yaptığı "bırakın bu işleri artık" haraketiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

prudentcim canim kardesim benim yazdiklarimi tekrardan bi gozden gecir istersen belliki ya anlayamamissin yada anlamak istememissin ben orada bi aglama goremiyorum sadece begenmediginiz hakemin ne kadar tarafli davrandigini gozler onune serildigine dikkat cekmeye calisiyorum zaten onca o goruntulerden sonra hala bi sekilde bi taraf olmaya calisan taraftardan suphe ederim ama dogal tek tarafli dusuneceksiniz dedigim gibi saibeli 1907 2007 kutlu olsun gerci daha var ama bi sekilde goz ardi edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

revenant biz hakemi beğenmiyorduk doğru çok hata yapan bir hakem. bu sefer de sizin aleyhinize yapmış hatayı. ayrıca tabii ki ÜHÜHÜHÜÜH HAKEM NAPTI HÜĞÜHĞÜEĞH YAAĞ diyecek hali yok kimsenin. ona bakarsan kimse ağlamıyor.

varsa şike, kanıtlayın kardeşim

[ Mesaj 06 Mayıs 2007, Pazar - 04:18 tarihinde, PrudenT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon başından beri üç büyüklerde hakem hatalarından en çok canı yanan Fener, durup dururken şaibeli falan demeye gerek yok, tebrik edin isterseniz çamur atmak yerine.

Baki çok pis bir adam, son kupa maçında kırmızı kartı atlandı, atlanmasa 3-4 maç alırdı heralde o futbolla alakası olmayan nefret dolu tekmeyle. Bu maçta da gitti gol pozisyonuna girmek üzere olan Kezman'a dirsek attı gene görülmedi, başınızı yakıcak bi ara ama ne zaman.

Toraman gitti adamın ağzının ortasına avcunu geçirdi, dudağı yarıldı Serkan'ın, çenesini kırıcak eli biraz aşağı gelse.. Neyin taraf tutması, dibine kadar haketti kartı işte, nerenizle izliyosunuz, izlemeden mi yorum yapıyosunuz veya? Hakemin geç vermesinin sebebi de muhtemelen sonradan 4. hakemin uyarması, tam onun önünde oldu çünkü olay.

Top saklayan adama yapılan faul ne zamandır kart görüyor? Sarı kart görmesi için bile arkadan çift dalması falan lazım yani, kolay değil o kadar. Yan baktı sarı kart, şşt dedi kırmızı kart, maç biter artık 9'a 8 size bıraksak :)

Bir de ceza sahası yayında Beşiktaş'lı birinin elle oynaması var ki çarpma falan değil artık. Kolu kapalı önce, şut atılınca kolunu açıyor yelken gibi, top da gelip çarpıyor, kolunu öyle açarsan çarpar tabi, çarpma sayılmaz o artık. Bu da es geçildi, pek umrumda değil de, illa taraf tutmaktan bahsedip didikleyeceksek ekliyim bunu da.

BJK -Serdar'ın kurtardıkları hariç- 3-4 tane gol kaçırdı, auta attı taca attı vs, hakemin birkaç ufak hatasını araştırana kadar onları atsalardı, son kupa maçında Fener'e olanla aynı yani. Gir gir atama, sonra hakem penaltı versin kırmızı versin şöyle yapsın böyle olsun.. Kaldı ki hakemin BJK lehine olan hatalarını saydım yukarıda işte, BJK'li futbolcuların penaltı diye bir beklentisini hiçbir pozisyonda görmedim ben ayrıca, nizami düşüp kalkıp maçlarına devam ettiler ceza sahasındaki birkaç mücadelede. Nerenizden icat ettiniz onu anlamadım yani.

Zaten Beşiktaş'ın şampiyon olmasının tek yolunu tribünler söyledi maçın sonuna doğru, "Ligden çekilin ........ " diye :) Temiz tribün, centilmenlik vs. tiyatrolarının da kazandıkları sürece olduğunu ispatladılar bir kez daha, gerek sahaya atılanlar gerek son 10 dakikadaki + maçtan sonraki küfürlerle.

edit: Rakip takıma (DÜŞMAN TAKIM mı desem veya, daha uygun oluyor sanırım ÇARŞI görüşüne göre) yaptıklarına alışkınız BJK taraftarının da, bu ne peki:

"Siyah-beyazlı taraftarlar, Beşiktaş'ta maç sonrasında taşkınlık yaptılar. Taraftarlar bazı araçlara zarar verirken, bir televizyon kameramanı daha hafif şekilde yaralandı. Olaylarda polis ve medyaya da taşlar atıldı."

Kupanın ilk maçında olay çıkmadı diye NE EFENDİ TARAFTARIMIZ VAR diyenler bu akşamın kasetlerini iyi izlesin :) Kazanılan -ve zaten daha rövanşı olan- bir maçtı tuttular kendilerini, esas içlerinden gelen bu akşamki taşkınlıklardı.

[ Mesaj 06 Mayıs 2007, Pazar - 07:25 tarihinde, Sailor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...