Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena ve Massdispell

ad3m

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar sizcede biraz imba olmamışmı arenaya giriyoruz (Shadow priyim)
Karşıda paladin geliyor.Taktik hep aynı silence üstüne o bölgeye mass dispell silence yiyen paladin %80 balon açıyor ve açıldığı gibi dispell biraz saçma olmuş gibi...
Ice blockta silebiliyor.
Aynı şekilde druidler bm spec hunterlara cyclone atabiliyor.
Sizce bunlar nerf yermi yoksa böyle devammı etmelidir?

Aha bide şu geliyormuş;

said:

Focused Power (Discipline) now also increases the chance to hit with Mass Dispel, reduces the cast time of Mass Dispel but no longer increases the damage against feared targets.

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 19:17 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abso

Fear bence şu andaki halden daha dengeli oldu. Eskiden WotF ve trinketi kullandıktan sonra arenada lockun tek yaptığı chainfear ve dotları sıralamak gerisi kite zaten.

Şimdi çok iyi bir cc leri oldu lockların, eğer fear li targeta dokunmazsanız 12 sn kesin fear, dotlarsanız tabi kalkıyor ortadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dogmeqat, yıl oldu deathcoildde fear yazıyodu ama hiç bişey engellemiyodu deathcoilin tooltipini değiştirdiler bi kaç ay önce.

deathcoildfear değil zaten deathcoil effect diye bişi atıyo horrified yanı.

her buff'un üstüne sizi sırayla şu şu şu büyülerden korur diyemezsinki.

ben de o zaman neden berserker rage basında chill effect yiyorum yememem lazım üstünden chill effectten korumazki yazmıyo derim gibi.

yanı anlıyorum örnek cok ucuk oldu ama sorun yok tooltiplerde artık.
Sosyal ağlarda paylaş

"mass dispellde casting time uzun zaten yeterince paladin hammer atabilir cast edene kdr"

lol evet 1,5sn canım çok uzun casting. zaten hammer cd'si yok ama mass dispel'de 1dk cd var o yüzden hiç dert değil.

mind-numbing ve curse of tongues'a zaten lafım yok, ne de olsa paladinler ranged, cd'siz debuff atıyor rakibin dmgsini 60% düşüren. ondan dolayı gayet dengeli ikisi de.
Sosyal ağlarda paylaş

e sende heal atıyosun plate giyiyosun shield acıyosun bla bla, l2p falan

o değilde 1.5 saniyeye cok düşükmüş ben 2.5 sanıyodum peh peh peh allahtan magic'ğimiz yok, artık amgeler deathwishde calamıyo, ama genel olarka nerflüyüz tabi.

neyse onada bi cözüm bulunur.
Sosyal ağlarda paylaş

Arena'larda beastmaster hunterları var, engineering itemlarla insanı çileden çıkartıyorlar. Tank vazifesi görüyorlar adeta. Birkaç tane engineering item'ıyla shield falan açıyor, beastwithin'le poly, fear, slowing effect yemiyor. Daha ne olsun? Yani deathcoil yesinler bari ne olacaktı bubble işlevi mi görecekti? Yakında CoS ve beastwithin nerflenir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Halen massdispelin imba olduğuna inanıyorum =P ve nerf yerinede buff gelmesi ilginç (!)
Ayrıca healer olarak disc/holy pri > bütün healerlardan derim rakipleri gördükçe...
Birde blackout açmış troll priler bazen delirtebiliyor...

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 04:51 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

mantıken benim beastwithin etkisindeyken fear-stun-slow ve benzeri efektlerin hiçbirini yememem lazım.ama deathcoil gözden kaçırılmış devler tarafından.düzeltilir eninde sonunda.

imbalık arıyorsan her klasın bir imbalığı var arkadaslar.

hutnerın beastwithin i olsun,warriorun mortal strike ı
warlockun sacrifice.
bubble,grounding/tremor totem,8k instant pyro,o şu bu,illa var yani imbalık.
Sosyal ağlarda paylaş

haa bir de mana costu düşüyor mass dispel'in bu yamada. kalgan zevzeği "mass dispel atan priest zaten pek göremeyeceksiniz, çok fazla mana isteyecek" palavrası sıkmıştı, şimdi herkes o yazdıklarını unutmuştur diye böyle değiştiriyorlar kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...