Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgiroman çeviriyorum - Yardım gerek.

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Kendimce , insanlar okusun , boş boş fanfiction okuyacağıma faydalı birşey yapayım diyerekten çizgiroman çevirmeye karar verdim. dasaaa'nın yardımıyla kutucukların içini düzgünce silip tekrar'dan dolduymayı öğrendim ama kapaklar beni birazcık aşıyor.

Aşağıdaki kapağı türkçeleştirebilir misiniz.( YÜZ - Güzellik sadece bir neşter ötede) 2-3 gün içinde metnin çevirisini bitiririm ama kapak ingilizce kalsın istemiyorum.

[spo][/spo]
[spo][img]=http://img37.imagevenue.com/loc795/th_22022_Face__00_122_795lo.jpg[img]

[/spo]

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 20:29 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 20:29 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Clone stamp tool + healing brush + brush tool ile biraz uğraşınca çıkabiliyo öyle. Ama uğraş kısmı çok önemli, sabırlı olmak lazım. Bi de tekrarlayan kısımları iyi kamufle ettin mi ooof dedirten sonuçlar çıkarıyosun, yukardaki gibi mesela. Sanki yazı hiç olmamış gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Chiptech , Sensible ; kapak için çok teşekkürler.

Ama bir sorum daha var ; kutucukların içine yazı yazarken sadece dikdörtgen kutular şeçebiliyorum. Tüm kutucuğu şeçip(genelde daire şeklinde oluyorlar) içini rahatça doldurmamın bir yolu var mı? Dikdörtgen dikdörtgen elipslerin içine yazı yazmam işin süresini üç katına çıkartıyor.

İnternetten GIMPshop diye bir şey indirdim kullanıyorum(ondan önce paint bile açmamıştım) , başka bir program var mı kullanabileceğim , bu çok karışık geldi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
[spo]http://img19.imagevenue.com/img.php?image=92949_Face__03_122_1112lo.jpg[/spo]

Çevirdiğim bir sayfa.

Şu yuvarlak konuşma balonlarını nasıl bir seferde seçip yazıyla dolduracağımı anlata bilirseniz çok daha rahat çalışabilirim , satır satır yazıyorum şu anda.

[ Mesaj 27 Nisan 2007, Cuma - 20:00 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...