Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul LAN PARTY 2 after öss!!!

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bütün orta doguluları helikopterimle ve altımda ki gunnder partnerlerim phyx ve zheld'le kendimizden tiksindirdik. Oyun boyunca helikopyerimiz iki kere falan düştü düşman ateşiyle. O da sadece Ardeth'in yılmaz iradesiyle yaptıgı stinger atışlarıyla. Onun haricinde gayet bir kara şahin düştü çevirdik, endimizi yaptıgımız gürültüyle cafeden kovdurmaya kadar getirdik.

L2P nubcakez.

Bence Lan party sonrası kahvaltı daha bir sosyaldi o kadar saat süren oyunlardan sonra. Bleh.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel oldu ya güzel güzel bf2 oynadık saatlerce. Medic oldum ben bi sürü adamı ayağa kaldırdım. Commander oldum artillery atarak olabildiğince rahatsız ettim karşı takımı. Biz amerikada iken karşı taraf araplar sırf dotacı olduğu için fena kaybetti hem de arapların avantajlı olduğu bir mapte.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu erken dediğin, biz bayağı oyalandık yokda 9 gibi vardım. En sonlara doğru pek bişi yapmıyoduk zaten ben alien vs predator 2 oynuyodum, sen kompile wow oynadın eheh.

aa bi dakka bi ara bf2 ye geldin ama görmedim seni ya da vurmuşumdur önümden geçtiysen.

[ Mesaj 23 Haziran 2007, Cumartesi - 15:24 tarihinde, Chemical tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın dün ne gelebildim ne de gelmeyeceğimi haber verebildim.
Dişçiye gidicem demiştim, gittim de. Büyük azı dişlerimden birindeki çürük ta sinire kadar inmiş nerdeyse. Kuafaj mı kaufaj mı ne öyle bi tedavi uygulandı. Anestezinin 7 saat sürmesi gereken etkisi 2 saatte yok olunca bütün günüm mahvoldu.
Tedavi uygulanan dişimin orası, soğuk suyun çürük dişi sızlatması gibi dayanılmaz bi şekilde sızlıyodu. Bunun üstüne alt çenemden şakağıma kadar uzanan ağrı da gelince gözümden yaşlar geldi resmen. O yüzden gelemedim. Hatta çene ağrım hala tamamen geçmiş diil; ağzımı tam açamıyorum.

Trip'teki mi daha eğlenceliydi, yoksa dünkü mü? Dünküne de gelip bunu kendim yanıtlamak isterdim de olmadı işte. Bi dahaki sefere artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...