Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioshock

Bone

Öne çıkan mesajlar

valla sadgamer bende grenade launcher, shotgun, tommy gun ve chemical thrower hepsi full upgradeliydi aralarinda en yararli buldugum shotgundi hele explosive bucklarla cok rahat olduruyodum sonlara dogru tommy gun splicerlara karsi falan acayip siciyo hic bi ise yaramaz hale geliyo, belkide ben cok fazla tommy kullanmadigimdandir degisik kursun falanda hic kullanmadim forza shotgun diyerek bitirdigim icin heh
Sosyal ağlarda paylaş

harvest yapipta andrew ryanin yanina kadar gelenlere bi sorum olacak gelmeyenler okumasin
[spo]rescue ederseniz atlasin fontaine oldugunu ogrendigimizde little sisterlar yardim etmisti bana rescue ettigim icin daha sonrada tenebaum mind controlun etkisinden cikmamda yardimci olmustu harvest edenlerde ne gibi bi durum oldu ryani oldurdukten sonra? [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

acayip hayal kırıklığına uğradım,

oyunun crack dvdsini aldım kurdum,menude mouse imleci çıkmıyordu neyse tıkladım oyuna başladı arada demoda sigara içerken eleman konuşuyordu sonra birde simyah oldu ekran aptal siyah noktalar vardı alevler gordum su sesi geliyordu hç birşey belli olmuyor oynayamadım oyunu :(:( sorun bendenmi acep ?

ekran kartık: ati x800x seriesden
amd 3.6 2 gb ram
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...