Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioshock

Bone

Öne çıkan mesajlar

Aman allahım yeni ayın ilk gününün ilk saatleri kotam resetleniyor ve çalışan bir crack çıkmış pek bi sevindirik oldum :^) hemen çekiyorum oyunla ilgili izlenimlerimi ileteceğim.

Not:Torrenten pek anlamam o kadar analmam ki üşendiğimden flashget kullanıyorum ayrıca ben uploadı 1 'e limitlesem download'ımı server durdur veya başka birşey yapar mı?yada download bitince son baytı indirmeme izin vermedem download ettiğim kadarını upload etmeye zorlarmı?üyelik yapmadan direk "thepiratebay"dan çekeceğim.

[İyice warez'e döndü burasa direk link hariç herşey var maşallah :)]
Sosyal ağlarda paylaş

overld saol :) lakin onu denedim olmadı, lakin şöle yaptım: adım adım da açıkliim

-oyunun image ini mount edip, cddeki herşeyi harddiskte bi yere attım. unmount ettim.
-mini image i çekip monut ettim.
-harddiskten setup a bastım oyunu kurdum.
-sora update falan etti.
-crack klasöründeki herşeyi kopyalayıp registry yi çalıştırdım.

viola !

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 12:03 tarihinde, fizban tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun guzel, bazi yerlerde fallout yarzi gorseller (PLEASE STAND BY) var cok hosuma gitti, ozellikle Plasmidleri alinca cikan tanitim goruntuleri Pipboy gibi :)

Oyunda grafikler, oynanabilirlik, sesler cok guzel. Atmosfer de cok gerilimli, bu yil cikan en iyi oyun diyebilirim, Eylul de cikacak World in Conflict ile birlikte.
Sosyal ağlarda paylaş

Medical pavillion'un sonuna kadar gelip sonra mavi ekranı karşımda gördükten, ve yaptığım bütün load'lardan sonra aynı ekranın beni karşılamasından sonra oturup ağlayasım geldi. 0'dan başlamaya da sabrım yok bugün. Ama gerçek şuki, klasikler arasına girdi bile..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...