Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioshock

Bone

Öne çıkan mesajlar

demosunu oynadım bugün.
baya ilginç bir oyun olmuş.
system shock tadı yakaladım.

yalnız iki şey rahatsız etti beni.
yaratık/insan texture'leri çok plastik kaçmış.
diğeri de combatlar çok karman çorman.

bot hack etmek çok da işe yarar gelmedi bana. en iyisi onları patlatmak.
security işi çok rahatsızlık verici. gerçi system shock'ta da sevmediğim bir unsurdu, ancak system shock'ta beceren, bioshock'ta haydi haydi becerir bence. sadece ben hoşlanmıyorum :)
combatlar çok karmaşık dedim. hangi yaratığın nerden geldiği belirsiz, kimin sana saldırdığı belirsiz felan. ancak neyseki easy'de oyun çok kolaydı. çatışma sırasında kafanızı toplayıp karşılık vermeniz kolaylaşıyor. öteki türlü olsaydı, kime ateş edeyim derken arada kaynayıp gidebilirdiniz.

tabii demo kısa. esas plasmidleri görmeden bitiyor.
buna rağmen lightning kullanmak çok hoşuma gitti. elin hareketini bile müthiş yapmışlar. kendimi lightning mage gibi hissettim :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AMD2.5 - 1GB Ram - x1650Pro sistemimle oyun hiç o atıp tutanlar gibi full ayarlarda oynanmıyor. Işıklandırmanın, camın çerçevenin olmadığı alanlarda 30-35 civarında seyreden fps diğer bölgelerde 15-25 arası gidip geliyor.

pentium D 3.0, 2gb ram ve 7900gt var.
7900gt bozulmuş olsa da, oyunlarda tuhaf çizgilenmeler yaratsa da,
gayet akıcıydı oyun, hatta everquest gibi mmorpg'lerden daha iyi şartlarda oynadım.

ama şeyi anlamadım ben. oyunun ayarlarında directx 10 seçeneği de varmış da, ekstra ne sunuyor dx10 ile? yani bir karşılaştırma videosu felan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pekaziz, 21 Ağustos 2007, Salı - 22:32 tarihinde demis ki:

AMD2.5 - 1GB Ram - x1650Pro sistemimle oyun hiç o atıp tutanlar gibi full ayarlarda oynanmıyor. Işıklandırmanın, camın çerçevenin olmadığı alanlarda 30-35 civarında seyreden fps diğer bölgelerde 15-25 arası gidip geliyor.

Ayıptır sorması o sistemde ne bekliyordun?
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ben oyunun çalışacağından bile şüpheliydim ama çeşitli forumlarda yazan ve kendini "ciddi" kaynak olarak gösterenler üzerine o yorumu yaptım. Aşağı yukarı aynı sisteme sahip olduğunu söyleyenler güzelce oynadıklarını yazmışlar.

Ayrıca sistemime laf söyletmem, çatır çatır Oblivion'ı bitirdim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Unreal Engine iyidir Splinter Cell Double Agent P4 2.8 ghz işlemci 512 mb ram ve x1600 pro agp-8x 512 mb ekran kartıyla (eski sistemim geçen ay değiştirdim) hem kaliteli hem rahat oynadım. Gerçi splinter cell 2.5 motorunu kullanıyor ama ben R6:Vegas'ı(unreal engine 3) da oynadım çok belli oluyor aynı olduğu.

Edit:Multiplayer modu güzel mi? Bakma şansınız oldu mu?Ona göre orjinal alabilriim.

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 15:40 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey soracağım eğer bu gün ttnet 6gb kotalı 1mbps'den limitsize geçiş dilekçemi verirsem kaç gün sonra rahat rahat çekebilirim(gerçi ay sonuna kadar rahat rahat çekemiyeceğim yarın birisi rahat çekersin 5 gün sonra vs dese bile)

EDIT:The Pirate Bay'e cracklenmemiş versiyonu düşmüş siz çekene kadar kırarlar gamecopyworld'den cracki ayrıca indirirsiniz. [Link veremiyorum malûmunuz warez yasak]

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 23:14 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

torrent'den boşu boşuna çekmeyin
deli gibi koruması var bir kaç hafta sürer cracklemeleri

2 tane ayrı koruma var
ve de securerom'um yeni sürümü var
internet'e bağlanıp serial alıyor vs.

yani uykusuz kalmayın oynıcam diye crack gibi şeyler çıkmaz yakın zamanda PC versiyonu zaten çıkalı 1 gün olmadı...

XBOX 360 versiyonu 1 gün önce çıktı toysrus'lar 1 gün erken sattı yanlışlıkla, ama PC versiyonu daha iyi reviewlara göre...

edit: grupların private ftplerine bile beta crackleri düşmedi gazlama insanları... steam'den verin parasını çekin böyle oyun gelmez zaten uzun zaman... (gerçi korsan fln da bu oyunun satış rakkamlarını aşağı çekemez o kadar güzel oyun)

edit2: oynuyorum da çok hızlı ilerledim %25'i bitti gibi sanırım, olay ayrıntılarda ve AI'de ama ya inanılmaz bir şey security bot'lar vs. silahlar =)

[ Mesaj 23 Ağustos 2007, Perşembe - 05:28 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'de satılsa gidip alırdım koşaradım.
salak gibi gittim age of conan'ı preorder ettim, adamlar erteledi oyunu. onun yerine bioshock preorder etseymişim keşke.

said:
Reloaded Crew bir kac saate cikaracak galiba fake olmayan ve duzgun pc-iso sunu. Az bekleyin.

ne zaman olcak bu peki? mininova'da bir versiyon var ama indirmeye cesaret edemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...