Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fear nerfed

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

rogue açmadığın için böyle konuşuyosun zaten çünkü yazdıklarının çoğu gerçekten uzak şeyler. ayrıca şu CloS aç bitti olayını da anlamıyorum, 5 saniye hayatta kalmaları lazım o kadar. warlocklar sorun yaşayabilir bu konuda ama her classın bir counterı var bu oyunda. bir frost mage için CloS = ice block mesela. gerçekten sallamayın birşey bilmeden.sprint için dediklerin de imp. sprint ile geçerli.

pve bufflarına bile laf atmışsın ya hiçbirşey diyemiyorum ona. rogue, herhangi bir heroicte işe yarayabilmek için en dandik pve treede 7 talent harcamak zorunda kalan tek classtı, bu buff yerine daha çok fix bana göre.

(rogue ve warriorum var ve warrior oynuyorum şu an)

[ Mesaj 22 Nisan 2007, Pazar - 22:54 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi, bazı classların counterları var, böyle kabul etceksiniz artık. kaç kez dendi 1v1 pvp balanced değil diye :)
ayrıca 2.1.0da warlock pvp trinketi stun kaldırıyor

[ Mesaj 22 Nisan 2007, Pazar - 23:41 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Smin demek istediği sadee shman cc den mahrum değil warrior dada cc yok.

phalox, heoriclerde işe yaramak için warrior 41+ puan prot'a vermek zoerunda alımak için gruba.

ha nadir casterlar rogue'lar benı dmg'da geciyo ama kime anlatıcaksın işte... yok yanı sadece dmg da vermem tanklarım bide üstüne öle super bişeyim yanı, cleave yemek falanda koymaz bana aoe de yerim hp cok bende koymaz bana öle şeyler.

ama napalım..
Sosyal ağlarda paylaş

her class n antisi war diosnuz da rogue nin antisi kim abi?
hunter demeyin hunterin bi işlevi kalmadı artık

*flare nin yere düsmesini yavaslattılar
*flarenin süresini kıstılar
*traplere trigger
*trap CD uzadı
*CloS
*snare bozan sprint
*ranged sap =p
*ranged hayvan dmg yapan rogue
*crippling poison
*daha da ötesi yeni levella birlikte gelen yeni stealth rank (talentide almış nightelf rogue görebilcek delikanlı war mı bu diyarda?)
*shadow step mi ne garip bir skill bide.
Sosyal ağlarda paylaş

işini bilen bir adam hangi class oynarsa oynasın kötü oynayanı yener, bu kadar da basittir. tabii abartı cooldownlar istisnadır ki roguelarda da bu geçerli çoğu zaman. prepi bilmemnesi olan rogue bütün cooldownlarını kullanırsa çok güçlüdür, tabii her 10 dakikada.
Sosyal ağlarda paylaş

arena da CD diye bi olay yok sorun o

adamlar utanmadan butun cdleri patlatıyorlar her maç

hunterde cd patlatılcak bi skill de yokki? hangini patlatacaksın wyvern sting mi? 1 arenada digerine girene kadar zaten doluyor CD si.. aka gibi işte sorun bu

belli classlar cd patlatma avantajları kazanınca benzer özellikleri olmayanlar dagildi..

[ Mesaj 23 Nisan 2007, Pazartesi - 15:27 tarihinde, scorch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de warlockun bi anlamı kalmadı demek. Yani magelerin sheepi veya paladinin bubble, hunterların trapini nerflemeleri gibi bişi. Saçmalık. 3 tane bebe warlock kesemiyor diye Blizzin yaptığı hatalardan biri.

ve @Cons: O full HPden 100 HP kalan kişi malın önde gideni olmalıki 2k HP ile PvP yapıyormuş :) Ne bu bahsettiğin 10-19 WSG falan mı hehe

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 09:12 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 09:14 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

benimde anlamadığım şu; hiçbir klasın temel özelliği nerflenmedi bu oyunda bu 2.dir warlockun fearı nerf yiyor konuştuğum bütün warlocklar şunu diyor ee nasıl adam kesices?(hele afflactionun resmen anlamı kalmadı) madem öyle bizde mageler gibi shadow boltu 1,5 sn yeye cast edelim immolate instant olsun bizede Counter spell verilsin kaldırın fearı önemi kalmadı.. ben PVE için scubas öpücüğünün bufflanması gerektiğini düşünürken gelen nerfe bak gerçekten 2 bebenin ağlaşması sonucu fear nerf, fear ne zaman CC oldu ayrıca? instancede fear atan adammı var? ha olduki attın bu fear yüzünden wipe yediğinde sokakta yüzüne bakmıyacağın adam sana salak muamelesi yapıyor instancede fear atılırmı diye, fear =CC imiş skill CC değil CC nin kelime anlamı KONTROL ALTINDA TUTMA dır fear kimseyi kontrol altında tutmuyor adam kafasına göre kaçıyor CC = Scubassın öpücüğüdür fear değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

@oktayca
Lütfen patch notlarını okurmusun özellikle warrior oku mesela nerf nedir anlarsın.Classa özgü nerfler hepsine yapıldı zamanında.Sheep mi dersin sap mı dersin stunmı dersin snaremı dersin ne dersen de ama gelip burada sadece warlockların temel özelliği nerf ediliyor dersen ayıp olur...

said:
madem öyle bizde mageler gibi shadow boltu 1,5 sn yeye cast edelim immolate instant olsun bizede Counter spell verilsin kaldırın fearı önemi kalmadı..

L2P desem ağırmı olur?

Etiketler : Searing pain vs scorch / counter spell vs Felhunter / nightfall / lolcoil / drain layf uzarda gider

anlıyorum dertlisinizde böyle kendinizi küçültecek yorumlarda bulunmayın hani.Mage nerde warlock nerde en son ağlayacak class sizsiniz...

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 09:41 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abiciğim tecrübe ile alakası nedir.Fear nerfe ağlayanlar demo/aff aff/demo locklar sadece.Neden?
Çünkü fear/dot/pet bu kadar bide üstüne drain life.
Ezilen taraf ezende en ufak bi uğraş görse idi zaten bu nerf gelmezdi meraklanmayın.

Sayfalarca tartışılmış şeyleri yinelemenenin bi anlamı yok.Her treede imba olan tek varlık warlock sebebi eşşek gibi petlerin yanına ne idüğü belirsiz ability boostlar.

Mesela magein frost novası neden nerf yedi?Bi şekil çıkamadığın zaman ağzını uçuklatan dmgleri arka arkaya görmenden dolayıdır.Frost nova dispel/break edilebiliyor ama neden nerf yedi?
Biraz empati plx.

PS : Ben mage oynamıyorum.
Ayrıca bu kadar insan "imba" lafında neden hemfikirdir? sormak istedim.

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 10:37 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...