Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temple of Elemental Evil

Mad_Can

Öne çıkan mesajlar

The temple of elemental evil adındaki bu oyun şu anda kazaa üzerinden download edilebilmekle birlikte 835mb civarında söylenenlere göre oyun v3.5 kuralları üzerine kurulmuş turn based bir frp oyunu baldurs gate gibi çok kişinin yönetilebildiği oyun grafik bakımındanda baya göz doldurucu duruyoru buyrun gidin sitesine

www.esrb.org[hline]Çölde su arasam ütü bulurum
Voltranı oluştursak G.tü olurum (Mad atasözü)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben oyunu aldım şöyle bi alıcı gözüylede baktım 1 saat falan grafik detaylarına kadar baya iyi bişeye benziyo hadi hayırlısı birden ot gibi bitti hiç haberim yoktu bu zamanlarda çıkıcağından[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

duyduğuma göre olay şöylemiş.

yabancıların 512k, 1024k bağlantıları var ya hani.
Normalde bizim iki cdlik oyunu çekmemiz birkaç gün geliyor.
oyunu ısmarlıyım getirmemiz de birkaç gün.

fakat bu yüksek hızda bağlananlar bir günden kısa sürede çekip oynayabilecek hale geliyor.

işte bunlar için adamlar kazaa'ya koymuşlar.
cd-key'i de online satın alabiliyorsun.

cd-keysiz oynanmıyormuş yalnız..

NOT: Cd1 ile cd2 nin büyüklüğü birbirine uymak zorunda değildir.[hline]oh my god! he's whacked!
i vote we frag this commander.
give me something to shoot.
i love the smell of napalm.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun salı pazarından aldım 2 cd ...
bıraz dagınık bı oyun gıbı gozuktu gozume ...
halıyle quest senerya nasıl ne oluyo cok bılmıyom ...
ama ılk ızlenımlerım gayet olumlu oyun hakkında buyulere anımasyonlara ozenılmıs ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden dağınık bi oyun baya. Hangi questi aldım nerde ne yapıcam diye baya bi bakınıyosun. Özellikle ilk kasabanın aşırı büyük olması -ki bu ufak, bide şehri vardır bunun kesin- çok zorluk çıkartıyor. Gerçekçilik uğruna oyunoynamadan(gameplay?) taviz verilmiş hoşlanmadım. Bi kere başlangıcı bayık ne o ilk quest öyle. Sonra çöpçatanlıklar daha da bi bayıyo.

Fazla combata girmedim ama combat asıl kurtarıcı nokta gibi. Zaten iwd den fazlasını beklemiyodum ama Jefferson gelsede oynasak dedirtmez inşallah.

Ya bide LHdaki şehirleri küçük buluyodunuz ya alın size kocaman şehir, hadi kaybolun içinde sonra dersiniz artık anaa ne kadder gerçekçi diye[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 21 September 2003 01:30 tarihinde demiş ki:
ardeth nerden aldın ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...

Sinan paşa pasajı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 22 September 2003 03:00 tarihinde demiş ki:
Özellikle ilk kasabanın aşırı büyük olması -ki bu ufak, bide şehri vardır bunun kesin- çok zorluk çıkartıyor. Gerçekçilik uğruna oyunoynamadan(gameplay?)

Evet büyük şehirler ama haritadan istediğim noktasına yürümeden gidebiliyosun heh. Buarada 10.levela kadar olduğunu duyduğuma üzüldüm özellikle karşıma çıkan ilk npc 4.lvl olduğu için baya gider diye düşünmüştüm..[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

abi
allah kahretsin
görmedim bu topici
gittim kazaadan çektim oyunu
360dk trial
offf
lanet olsun ya ehhe
çok pis içimde patladı.
oyun çok hoş ama trialı patladı gitti 3-4 gecelik dl emeği..[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

bg2 ye benzıyor ...
oyunun cd sınde 3.5 kurallarını da anlatan oyun manual ı var ...
gayet faydalı ...
herkes shortcut koymayı bulmustur ama olakı bulamayanlar ıcın ...
*hangı tus a atama yapacaksak tus + ctrl ye basıyoz ...
sonra atama ısını yapıyoz ...
adamlar oyunun help ıne yazmamıslar manuel e yazmıslar ...
evet lvl 10 bıraz uzuntu verıcı ...
bıde combatlar hafıf ayarsız sankı ...
takım ıyı ama npc sız ve zorlanıyorum combatta ...
bıde exp gelmıyo ayıptır yaw ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında oyun tam olarak pool of radiance: ruins of myth drannor'la nwn arasında duruyo.

-quest xp leri inanılmaz düşük. bütün xp yaratıklardan geliyo. questlerle uğraşmak istemiyosunuz resmen. ayrıca angarya questlerde adamı bulmak da yetmiyo. interaktif skilleri sağlam bikaç elemanınız olması gerekiyo.

-level capin 10 olması ve prestige class bulunmaması baya kötü. ben epic levellara çıkabilmek isterdim açıkcası.

-ben henüz kendime bi amaç edinemedim. avare avare dolanıyorum.

+item creation olayını beğendim. son derece faydalı.

+combatı güzel ayarlamışlar. ayrıca karakterlerin animasyonları da harika.

+grafikler çok iyi. üç boyutlu olmasına rağmen nwn iticiliğinden çok uzak. pelerinler, şapkalar falan çok güzel olmuş...

bu da ilaç:
*expansion çıksın önce 20. levela kadar sonra da ikinci bi exp. ile 40. hatta 65536. levela kadar desteklesin :) bisürü prestige class da olsun tabi...
*role playle ilgili yapılacak bişi yok ama bari daha sürükleyici bi senaryo olsun expansionda.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...