Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spiderman 3

scorch

Öne çıkan mesajlar

MJ şarkıcılık yapmaz, bir iki yerde söylemişliği varsa bile arkadaşları arasında. Kadın dizi oyuncusu beah. Evet müzikalde oynamışlığı olabilir ama bir barda şarkı söylemedi en azından.

Türk filmlerindeki gibi meyhanede şarkı söylüor, peter gidip dağıtıyor. Köprüde hep beraber hıçkırarak ağlıyorlar felan.

İşin komiği Jazz bar'da ballad tarzı bişi söylüyor. Ohha yani.

Bir de Venom karı gibi olmuş. Ses iğrenç. Kostümün kendi sesi daha iyi. Venom sıska cılız bişi aynı Carnage'a benziyor. Tamam tip benzemek zorunda deil cüsseyi benzeticeksin. Sandman 50 katlı bina boyutuna gelior. Venom peter kadar.

[ Mesaj 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 16:59 tarihinde, Catscratch tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok şarkı sölüyo muzikalde bi kaç yer reklamdada sölüyo muhbbeti geciyo, garsonlukl yaptığı sıradada bunlar culsuzken, fazladan bahşişi için şarkı sölemek zorunda kalıyo canım MJ'yim gibi bi düşünce geciyo aklından peter'ın... duygulu anlar hep

ha bide ballad atrzi bişey değil. "Fever" sölüyo daha doğrusu söliyemeden peter giriyo araya, elvis sölemiş bak cok suepr ordan cek dinle jazz şarkısıdır blues şarkısıdır tam.

[ Mesaj 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 17:03 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sen spider-man olsaydın, spider-man olmazdın zaten.
spider-man'in iyilik karşılığında para alması gerektiğini düşünüyorsan, spider-man ile ahlaki değerleriniz farklı demektir.
bu durumda da bir spider-man olamazdın.
belki bir bounty hunter olurdun. bazen kingpin için çalışırdın felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dr. Doom tipli bir adam getiriyordu diye hatırlıyorum.

Bu arada yazmıştım gözükmedi galiba.

İmdb'de 4. filmin bilgileri girilmeye başlamış.Yönetmen Sam Raimi yine,oyuncu kadrosu belli değil ama senaryo da Lizard ve Kraven'in yer alacağı yazıyor.

Çok güzel olacağa benziyor,iki hayvani mutasyon ile uğraşacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dr. Doom tipli bir adam getiriyordu diye hatırlıyorum.

Bu arada yazmıştım gözükmedi galiba.

İmdb'de 4. filmin bilgileri girilmeye başlamış.Yönetmen Sam Raimi yine,oyuncu kadrosu belli değil ama senaryo da Lizard ve Kraven'in yer alacağı yazıyor.

Çok güzel olacağa benziyor,iki hayvani mutasyon ile uğraşacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo
üye [şikayet et]
§ 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 19:27 [ özel msj ]
örümcek peteri ısırırken düşünmüşmüdür bu cocuk iyi cocuk ahlaklı cocuk diye.
asl?

amazingin 450 civarı bölümlrinde baya felsefesi dönüyo o işinde spoiler vermiyim belki ceker okursunuz.

Carnage siyah simbiyottan bağımsız bi tür, zamanında bi gezegeni tümüyle işgal emtiş o simbiyotlar, silversurfer bunu görüp ne boktan yer olmuş burası diye galacticusu cağırmış, türden geriye bitek düyaya kacan kalmış tümüyle şans eseri yanı.

sizin dediğiniz cizgi filmde olan naneler cizgi filmin konusu tırttır biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Film sadece eğlenceli olmuş gidip izliyosunuz ve beğeniyosunuz ama güsel diyemiyorum. İyi desem iyi deil kötü desem kötü deil bi türlü çıkamadım ben işin içinden. 1.ci filme göre iyi sayılır 2deki karikatür gibi sahnelerin olmayışı beni çok üzdü açıkçası direk sinema filmi olmuş nerde o 2deki ambiyans demek istiyorum :D dorumu yazdım onuda bilmiyorum. Her neyse bence güzel ama güzel olmayan bi film ama çok eğlenceli olduğu kesin. 4.cüsünü beklemekteyiz ne diyelim efem çok büyük bişi beklemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada nerdeyse unutuyodum, stan lee nin gelip peter'a ögüt verdiği yer iyidi mesela

amazing spiderman ve ultimate spiderman bulunuyo torrentten zaten, geriye bi okunması gereken peter parker spiderman kalıyo, oda var torrentte ama biraz kasmak gerekiyo

[ Mesaj 08 Mayıs 2007, Salı - 17:31 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm romanların hepsini bulamadımda :) minik bir özette gwen in peterın ilk aşkı oldugunu ve filmdeki o köprüdeki karşılaşmanın peter ile mj arasında değilde peter ile gwen arasında oldugunu hatta osborn(goblin) in gwen i öldürdügünü yaziordu filmi sanırım romanlarından baya bi ayrı yapmışlar
Sosyal ağlarda paylaş

Eddie ile Kassady ayni hucrede kaldiklari sira, simbiyot kendini kopyaliyor. Dunyada olmasinin etkisiyle olsa gerek bazi farkliliklar gosteriyor bu simbiyot. Ardindan Eddie kaciyordu sanirim. Bu geride kalan simbiyotun Kassady'le birlesmesinden olusuyor Carnage. Yikici tavrindaki etki de Kassady'nin piskopatligindan geliyordu diye hatirliyorum.

[spo]Eger ki boyleyse, 4. filmde ve ya herhangi bir filmde Carnage'in bizimle olmasi imkansiz. Cunku Venom'da, Eddie Brock'da bu son filmde yok edildi. (20 dakika da.. asdf ) [/spo]

Film hakkinda yorum;
[spo]Aslinda herhangi bir film olsaydi, eh.. diyebilirdik.. Ama o kadar cok degistirilmis ki orjinaline ait olan seyler, bir sure sonra bikiyor insan. Evet son Harry, Spiderman vs. Sandman, Venom olayi gercekten pek hostu gorsellik acisindan, ama oraya gelene kadar Peter'in zengin pici tavirlari dahil orjinalinden farklilasmisti. En acik ornekler bundan once de soylenen; Sandman'in ucmasi, Peter'in simbiyotu cikartip kutuya koymasi, simbiyotun elbise olmasi... Bir Spiderman filmi olarak kotu, herhangi bir film olarak eh, idare eder.[/spo]

Ayrica baska bir yerde okudugum kadariyla 3 film icin daha anlasilmis Sony'le (sony neyi yapiyor onu tam bilemiyorum ama...) ve ellerinde uyarlanicak seyler oldugu surece seriyi bitirmeyeceklermis ve sanirim yonetmenle Peter rolundeki amcamiz gelecek filmlerde olmayabilirlermis.
Sosyal ağlarda paylaş

bir spiderman fanı olarka diyorumkiiiiii

abi ilk filmi izledim,rezlaet ulayn dedim

ikinci filmi isledim,beğenmedim

ücüncü filmi isledim,hiç bişi fiade etmedi yine bana

bben çizgi romanlarıma gömülürüm arkadas,cirkin bunlar ya

ha görsellik görslllik,onuda beğenmedim.
3 filmdir spidermanin kostümü saçma sapan bence.

beenmedim hüleynn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...