Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynadığınız Mmorpg

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Şöle bir konu açmak lazımdır bence :) Oynadığınız mmorpg leri, serverlarını, nicklerinizi yazarsanız oynayıpta sizden haberi olmayan arkadaşlar sanırım birbirini bulabilirler :)

1- Last Chaos - server 3 genellikle nick : Bellow
2- Myth War online - migaus (doğru mu lam :P) nick : Bellow

sizlerde yaızn :)
Sosyal ağlarda paylaş

World of Warcraft - Sporeggarda level kaç olduğunu ve hatta adını bile hatırlamadığım bi şaman trolüm var. oynamıyorum zaten artık. wow sux =P

Guild Wars - level 5 elemantalist monk , 12 warrior ranger ,15 warrior mesmer. ama girince adlarına bakmam lazım

İstanbul Online - Devhochi adında level 5lik bi savaşçım var. oynamıyorum o günden beri =)

Anarchy Online - hatırlamıyorum bile xD

başka bi tanesine başlıyım diyorum. neye başlıyım ki ben...
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu an arkla last chaos a başladım :) lineage tarzında sayılır oyun :D beleş diye başladım zevkli gidiyor daha başlardaız ama lvl kasmak gerçekten sabır istiyor :) ama tabi geçici bir oyun diye düşünüyorum şimdilik age of conan çıkana kadar
Sosyal ağlarda paylaş

guild wars - dervish
silkroad online - full str bir karakter(fire glavie)
2moons - ob'ye geçince devam etcem(magician ve azure k var)
eudemons - sydney gibi bi serverda idim(warrior)
gunz bide (unuttum bunu)

[ Mesaj 25 March 2007, Sunday - 15:33 tarihinde, Masteis tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
tabula rasa - Temert , warhammer çıkana kadar beni bu ve tf2 oyalayacak gibi.

eve online - hatırlamıyorum ismini
wow - 10-15 tane 30 40 level char, her tür classtan.
gw - rank 5'e kadar çıkarabildiğim değişken charlar
ragnarok online - biri rogue diğeri crusader iki tane ~80 level karakterim vardı , yanında 10'a yakın (farklı accountlar) 30-60 level arası çeşit çeşit classtan.
Sosyal ağlarda paylaş

lotr online, server:snowbourn, fevax of mirkwood, level 11 hunter

yok mu şöyle beraber takılcak bi weaponsmith metalsmith falan =/ hem bazı questler zor hem de craft olayında dayanışma olayına gireriz =P.(ben woodsman-forester-farmer) craftla yapılan itemlar questlerden vs bulunan itemlardan çok daha güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

KO-hatırlamıyorum ama 3 seneye yakın oynadım son 1 senedir dokunmuyorum
WOW-fawori oyunum çok uzun bi süre değil 2 ay falan oynamışımdır.bolbol arkadaşların accountlarından kendi charımla
EVE-şu anda eve indiriyorum çok meerak ediyodum ama hiç 14 günlük denemeyi bulma fırsatım olmamıştı.artık ücretli hesap alırım
Silkroad Online-40 lvl int char kastım fire-sword hala char bende iisteyen olursa yanında 1 milyon parayla hazır item şeklinde çok cüzi bi paraya verebilirim
UO-valla bi 2 ayda bunu oynadım ama felsefesini bi türlü çözemedim hele hayvan tame leme kafayı yedirtti bana bide türk bulmakta zorlandım başlarda sonra türk server a geçtim millet takmadı bile
daha çok varda aklıma gelenler bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...