Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yunanistan - Türkiye

Lucky

Öne çıkan mesajlar

neden bilmiyorum, aynen yazasım geldi ek$i'den.

said:
yorumlaması çok basit maçtır:

galatasaray taraftarıysan:
elin brezilyalısının milli takımda işi ne diye salla
tuncay'ın kaçırdığı 3 pozisyona salla
tümer maçın yıldızı değil diye kıvır
volkan gitsin kumda oynasın diye çıldır

fenerbahçe taraftarıysan:
hakan şükür'e bok at.
maçı futbolcular aldı fatih terim değil diye yüklen
fatih terim çok havaya girdi diye salla
sabri'nin ortaları boktandı diye eleştir
ümit özat neden kadroda yok diye sorgula
rakip takımın adını hakaret niyetine deforme edip yaz.

beşiktaş taraftarıysan
bir aydır top oynamayan gökhan ünal 11'e konulur mu de
ibrahim üzülmez'i kaybettik diye yaygara yap

sonra türküm de; futboldan bahsediyorum de
git kafana kuma göm
belki yeşerir salataya malzeme olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

bence gayet dürüstçe yazmış, ha bjk gs fb taraftarı için birşey demedim, benim neden yazdığım belli bir galatasaray taraftarı olarak..

böyle bir galibiyetten sonra, hala çekemeyip şu şöyleydi bu böyleydi yazanlara benim sözüm. fikrini dile getirmek herkesin hakkı ama bundan öte işi gücü bok atmak olan insanlara aynen uyuyor, tesadüf olanlar alınmasın :) anlayan anladı zaten. buradaki muhabbet gs taraftarı şunu der fb taraftarı bunu der diye tespit etmek değil, her takım taraftarından salatalık olmayı hakeden kişilerin varlığını belirtmek, kanımca oradaki fikirler temsilidir yine de bazıları tıpatıp tutmuş ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben de kaybedeceğimizi düşünüyordum ama iyi oldu. Hoş ortada bir taktik, sistem yok amaç yenmek değil belli bir sistem yakalamak olmalı(en azından milli takımlarda). Bireysel başarı ve balla kazandık. Mücadele desen evet vardı ama daha çok yememek için vardı gibi geldi bana. Şimdi beni Yunan ilan etmeyin ama adamların hakkıydı maç aslında şanssız ötesiydi adamlar. Vurduğumuz gol oldu resmen. Hakem iyiydi, karagounis i atabilirdi bir tek bence, adam çok agresif.

Herkes umutsuz konuşmuş maçtan önce, oynanan topta umutsuzdu inşallah takım olarak bir şeyler yapmaya başlarız yakın zamanda. İstatistik olarak çok iyiyiz, Rusya'yla beraber şu ana kadar en az gol yiyen takımız(1). En çok gol atan 5. takımız(12 olması lazım). Bu gruptan çıkarız, ama kupada bu kadar şanslı olmayı beklemek hayal olur.

Yabancı sınırı kalkarsa, mevcut dengesizlik iyice .oka sarar. BJK, GS'nin Fenere karşı yürüttüğü bir olay değil bu. Bütün lig istemiyor böyle bir şey. Zaten sınırlı olursa hakkın elindekiyle en iyisini yapmaya çalışırsın. Kaldırırsan parası olan alır, kurar dream team. Hoş gelmezler, sadece paraya bakmaz bu adamlar. Milli takım açık olarak biter. 4 büyükler Milli Takım'ın lokomotifleri, bunlar 11 adamı da yabancı seçerlerse, parası olan Anadolu takımları da ayak uydurmaya çalışırlarsa, adamı nerden seçeceksin takıma? 2.lige mi bakacağız? İşin kolayına kaçmaktır yabancı oynatmak, bence azalsın kontenjan herkes adam gibi altyapısını güçlendirsin hele bir.

Bu arada 1000000 İranlı değil Pers olacaktı(hatta pers bile değil o ordu değişik milletlerden oluşuyordu;) ama espri güzel=))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...