Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gençlerbirliği-Fenerbahçe FTK mücadelesi

paspatur

Öne çıkan mesajlar

gelir tabii fistan:) güya profesyonelsiniz ama profesyonellikten uzaksınız aslında. kaleciniz taraftara küfür eder, aziz yıldırım teknik direktörlüğe heves edip zicoya napmasını söyler vs. hoş Türkiye de profesyonel takım yok aslında. profesyonel takım dediğin zaman herkes kendi işini yapar, herkes kendi için değil, takımı için oynar yeri geldiğinde tekmeye kafa uzatır (bkz. John Terry).

Tabi böyle bir takımın Türkiyede varolmaması çok üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi ben futbol gazetesi okumam.
ikincisi eğer takımına profesyonel diyebiliyorsan taraftarlığın fanatiklik düzeyine gelmiş ve herşeyi polyanna usulü görmeye başlamışsındır.

ben sadece örnek verdim. bunların örneklerini arttırayım istiyorsan. profesyonel kulüp başkanı yenilgi sonrası medyayı üstüne çekmek için istifa etmez, takım oyuncuları hakeme deliler gibi itiraz etmez, ve en önemlisi profesyonel diyebileceğin bir takım ne zaman ne yapacağınıbilir. kalkıp abuk subuk demeçler vermez sağa sola. diyorum ya sadece örnek bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamadığım neden sadece futbol?
diğer hangi takımın fb kadar hangi alanda ne kupası var 3 büyüklerden?
bayan basketbolda geçen sene gs yi düşürerek şampiyon olan takım da aynı camiada, hangi spor dalında fb den önde diğer kulüpler? unutmayalım unutturmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye kupası ancak derbi olan turların da değere biner o da derbiden kaynaklanır kupadan değil.Herhangi bir anadolu takımını yenip bu kupayı kazanan 3 büyük takımın taraftarı sizce çok sevinir mi? Süper kupa fln da yalan büyük takımların gözünde hazırlık maçı tarzı birşey .Lig şampiyonlugu , eufa ve en önemlisi şampiyonlar ligidir herşeyi belirleyen.

[ Mesaj 01 March 2007, Thursday - 22:17 tarihinde, elm tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

"GS'nin UEFA kupasını alması şansaydı."

bu profesyonel olmadığına yeterince büyük bir örnektir herhalde. yerini ve zamanını bilmiyorum. ama televizyonlarda yeterince gördük sanırım.

ayrıca taraftarın da volkanın anasına küfretmek yerine bu kadar hatanın ardından onu hala sahada oynatan hıyara küfretmesi gerekir. adam sanki isteye isteye yedi o golleri.
Sosyal ağlarda paylaş

21. yüzyıla girerken türk sporu cok büyük bir yükselişteydi gs uefa ve super kupayı almıs avrupa basketbol şampiyonası türkiyede yapılmıs ve 2. olmuşuz olimpiyatlarda rekor sayıda madalya ile dönmüşüz türkiye futbol milli takımı dünya 3. sü olmus ama son 3-4 yıldır basketbol haric tüm spor dallarında düşüş var bunun sebebini anlamış değilim günden güne takımlarımız avrupada daha başarısız ligde daha formsuz bir çizgi çiziyor
Sosyal ağlarda paylaş

valla bencede pru.paso bişeyler yazıyo diyo futboldan anladığınıda sanmıyorum.abim diye demiyorum ama eternal haklı.türkiye kupasının nesi önemli ya.bunun kedinin uzanamadığı ciğere pis demesiyle alakası yok.müzenizde kupamı var dercesine yazmışsın bişeyler.çokmu lazım.cimboma 5 atarız öbürüne 9 atarız eğleniriz öyle.zaten kupa karın doyurmuyo siz iyi bilirsiniz.aldığınız kupalarada lafım yok iyiki bi aldınız cimbom batana kadar çeneniz kapanmaz zaten.durumunuza bakında konuşun bence yani kupalarınıza güvenmeye çalışmayın güvenilcek bi yanları yok kim iyi kim kötü kim olmasa kimin hali ne olucak herkes biliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

fb nin 100 yıllık tarihinde karnınızı doyuran ne var? daha fazla insanın aynı anda canlı canlı çileden çıkması için yaptırdığınız stad mı?

evet aynen senin dediğin gibi, kedi uzanamadığı cigere mundar der yavrum. siz kedisiniz turkiye kupası da ciger. hiç görmediğin bir kupanın değerini bilmezsin sen tabi.

ama biz hem 5 atarak eğlenir hem de o kupayı alırız, siz de kedi olmaya devam edersiniz.

@prudent çok zeki falansın sen herelde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...