Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

plot twist kasıyolar herkes hayal olduğunu anladı die

bu bölümü 3 hafta önce çekmiş olma ihtimalleri baya baya düşük. kısacası yok böle bişe yani, millet anladı diye twist yapalım mantığı falan yok.

ama şöle bi olay var

o kız "2 kişilerdi, biri diğerine 'profesör' diyordu" diye açıklama yaptı. ama asla profesörün konuştuğunu söylemedi, hep diğeri konuşuyordu dedi. profesör olan bana kan içirdi, diğeri çok üzgün olduğunu söyledi dedi. yani hala belli bir şey yok. travis ikinci benliğine geçip, profesörmüş gibi sert davranarak kanı içirmiş, sonra da travis olarak çok üzgünüm demiş olabilir...

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

promoda ağzına vuruyo prof travisin

öncelikle promo diyorsun, yani gelecek bölümden bahsediyorsun. bu bölümde ortaya çıkmadı yani öle bişe :D

ikincisi promoda ağzına vurması bile bir şey değiştirmez, bu tür halüsinasyonlarda gayet halüsinasyonundan dayak yiyebilirsin :D

kısacası henüz bir şey kanıtlanmış değil, göriciiz bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Sparkcaster said:

promoda ağzına vuruyo prof travisin

öncelikle promo diyorsun, yani gelecek bölümden bahsediyorsun. bu bölümde ortaya çıkmadı yani öle bişe :D

ikincisi promoda ağzına vurması bile bir şey değiştirmez, bu tür halüsinasyonlarda gayet halüsinasyonundan dayak yiyebilirsin :D

kısacası henüz bir şey kanıtlanmış değil, göriciiz bakalım.

bu bölümde de dexter kendi halüsinasyonu kardeşini tutuyodu falan üstüne yürürken. durduruodu sanki onu kardeşi. oluyo yani öle şeyler.

Sosyal ağlarda paylaş

bişi merak ediyorum ben

şimdi bu gelların hayal ürünü olduğu kesin. dizideki herşey onu gösteriyor. travisin alt benliği fln anladık okdarını. son bölümde bu arkadaş kendi kendini mi zincirliyor o zaman ? e hadi dexter gelmedi diyelim nolacaktı ? ölürdü ki adam açlıktan susuzluktan ?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...