Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

abi cidden bu nasıl bi dizi yaaaa...

d5

Genelde Dexter ı başkaları bu şekilde üzüyodu sonra dexter bunları parçalıyodu.şimdi işin sorumlusu kendisi.Beşinci sezonda Dexter kendisini cezalandırmasın bunun yüzüne.Ne bilim tamamen harry'nin kurallarını unuttup saçma sapan işler yapabilir.Mehh evet bende zannetmiyorum bu kadar güzel bi dizide senaristlerin bu kadar mallaşacağını.Ama...ama ya mallaşırlarsa:o

Sosyal ağlarda paylaş

bence tam tersi

dexter adam öldürmeyi bırakmaya çalışacaktır, oğlu için. harrison hatırlamaaz diye bir olay yok dexter da 2 yaşında felandı.
john lithgow röportajda söyledi trinity bazı detayları biliyordu felan diye debra nasıl öğrendiyse, hoş 1. sezon dexterın bile tırmalaya tırmalaya öğrendiği şeyler internete ne ara düştü

dediğim gibi rita harry'nin iyi versiyonu gibi diziye devam edecektir,dexter da dark passangerı yenmeye çalışacaktır, tabi asıl heycan fbi ın dexterın peşinde olması olcak yine

hele hele dexterın bekçi dayağı gibi trinity ile telefon görüşmeleri varken,2-3 bölümde bile yakalayabilirler dexterı

Sosyal ağlarda paylaş

eh

belliydi abi, trinity'i öldürdükten sonra herşey güllük gülistanlık sezonu bitirmeyeceklerdi. son 5 dk "ULAN Bİ BOK OLACAK AMA NOLACAK Kİ LAN?!" diye söylenip durdum.. ritayı antipatik ve dexter'a ayak bağı olarak gördüğüm için çok üzülemedim. alsın harrison'ı, şutlasın cody'i falan devlete. baba oğul izleyelim biraz. evet.

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen bende ya 1 dakika kadar ekrana boş boş baktım nasıl yaaa diye. Resmen inanılmaz bi sondu eğer gelecek sezon rüyadan falan uyanmaz ise dexter hakkaten acaip bi sezon bekliyor bizi. Hala şoktayım offf yaaaa
Ritaya yazık oldu ve bir sürü soru işareti olacak şimdi dexter hakkında. Ulan tam da düzene sokmak üzereydi hayatını offf beee

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...