Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Neredeyse her sayfada cevabı var aynı şekildeki 150 sorunun.

spo

Sam dirilmeyecekti. Tüm olayı tüm ambiansı bozdu finalin. İçine etti yani. Ayrıca dizinin ilk iki sezonu gayet eğlenceli, neresi sıkıcı anlamadım. Ana konudan çok aradaki çerez bölümleri seviyorum. sdf Biraderlerin maymunlukları tam bomba.

Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Neredeyse her sayfada cevabı var aynı şekildeki 150 sorunun.

spo

Sam dirilmeyecekti. Tüm olayı tüm ambiansı bozdu finalin. İçine etti yani. Ayrıca dizinin ilk iki sezonu gayet eğlenceli, neresi sıkıcı anlamadım. Ana konudan çok aradaki çerez bölümleri seviyorum. sdf Biraderlerin maymunlukları tam bomba.

işte millet çıtır çerezleri sevmiyo ondan sıkıcı diyolar
Sosyal ağlarda paylaş

-cass cennetle olan bağını kopardıktan sonra gittikçe gücünü kaybetti son bölümde de insan oldu zaten.
-gabrieli diriltmiş olabilir bilgimiz yok hatta açıkçası hiç ölmemiş bile olabilir.
-pagan tanrıları aslında tanrı değiller güçlü birer varlıklar sadece. esas tanrının müdahale etmedi dönemlerde bunlar direkt olarak insanlara baskı yapıp bir şekilde tapınanlar sayesinde güç alıyor olabilirler ama aslında tanrı değiller sadece yok edebiliyorlar. kendileri de birer ölümlüydü ki lucifer alayını dütdütledi.
-death de belki tanrıdan yaşlıyım dedi sadece ama şu var. o sadece yok ediyor. ve sadece dünya ile ilgilenmiyor dünya çok önemsiz fln diyordu son muhabbetinde ufacık bir gezegen, güneş sistemi fln diyor. yani tanrı herşeyi yarattıktan sonra yok olmaları için de bir yok edici yaratıyor o da death işte. o yüzden onun kadar eski, en sonda ki onuda öldürücem geyiği etkili olsun diye konmuştur yoksa mantıken zaten tanrının ölümlü, canlı bir varlık gibi olmaması gerekiyor. ölümü yaratan kendisi çünkü.
-bizim peygamber dediğimiz elemanda aslında garip... aslında sadece yazıyor bir açıdan bakınca bir şey yaratanların yazanların hepsinin bir yerden bunları aldıkları düşünülebilir. tasavvufa girmeyelim şimdi :D

Sosyal ağlarda paylaş

o mecazi anlamda söylüyor abi yoksa melek asker değil hizmetkardır. hepsi orada burada savaşan şeyler değil normal işlerle görevli meleklerde var.

cevabın

michael veriyor işte birlikteydik mutluyduk sen gittin ve herşeyi bozdun diyor bu yüzden geberticem seni diyor. aşk meleğini düşün milleti aşık ediyor sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Ölüm Meleği

Mahşerin 4 atlısından biri ölüm meleğimi? O ölüm meleğiyse tanrıdan bile nasıl yaşlı oluyor? Tanrıyı nasıl öldürebiliyor. Buraları sanırım tam anlamadım ben düzeltirseniz sevinirim.

Onu konuyu bağlamak için öyle yaptılar bence. Yani biraz çarpıtma var.
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

tanrıdan yaşlı değil orada yazarlar karizma katıyor karaktere :D belki yaşlıyımdır diyor ama onuda öldüreceğim diyor. tek bildiği öldürmek olduğu için öyle bir isteği var sadece bu öldürebileceği anlamına gelmiyor.

O değilde asıl karizma o sokakta arkada müzik ile yürüdüğü kısımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...