Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

05x04
kaç bölümdür aylak aylak gezip ne yapacağını bilmez kardeşler bi çözüm buldular gibi (tu)

bir de kötü anlamda değil ama sanki aksiyon açlığı bırakıyor 5. sezon. hikayeye çok ağırlık verilmiş gibi. ne zaman aksiyon havası sezsem atla şunun üstüne vur kafasına kafasına diyorum kendi kendime. şiddet yanlısı mı oldum nedir anlamadım ki.

Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

selam arkadaşlar.
ne zamandır vizyon bölümünde bu başlığa harıl harıl mesaj atıldığını görüyorum. ama bir şey diycem bence bu dizi ÇOK KÖTÜ!!

ilk sezonunun dvdsi vardı arkadaşta. verdi bana izledim baya da oldu izleyeli ama şöyle bi şey görünce baydım artık:

2 normal kardeş var. insanlar yani. über düber güçlü yaratıklar böyle tek hareketle insanları öldürüyolar(örn o beyaz elbiseli hayalet kız) ama bu kardeşleri öldürmüyolar. bunlara çok güç kullanmadan acı çektiriyolar sonra diğer kardeş gelip kurtarıyo falan.

ha bırakma sebebim de izlemeyi tam bi episode sonunda ÇÜŞ ARTIK dememle gerçekleşti:

"her şeyden hızlı hareket eder. çok hızlı yaratık abi kaşla göz arasında adamın kolunu bacaını koparır" diye episode boyunca bi yaratığı övdüler. hakkatten de öyle bi yaratıktı ama episode sonundaki sahne beni benden aldı...
bi şekilde birileri (kim hatırlamıyorum) yaratığı peşine takıyo ve böyle yeraltında oda gibi bi yere sokuyor. sonra kısa boylu kardeş geliyor elinde flare gun (uyarı fişeği atan tabancalardan) işte ondan sonra yaratığın sırtı dönük buna. ama bu vurmuyo. şimşek kadar hızlı olan yaratığa, sırf kıza hava olsun diye, "hey you" diyo yaratık dönüyo bi kaç saniye mal mal bakıyo ve adam fişeği patlatıveriyo böğrüne yaratığın o da ölüyo.

SO DUDE
SERIOUSLY
WTF?!
terbiyesiz.
Sosyal ağlarda paylaş

eh işte evet ortalama bir bölümdü ama bayağı güzel yerleri vardı.

House of Wax'e de güzel bir gönderme vardı,bekliyordum zaten hehehe

O değilde asıl gelecek bölümler efsane olacak,The Curious Case of Dean Winchester adlı bölümü merak ediyorduk,görüntülerini de görmüş olduk hehe birde şu saçma TV programlarına göndermelerle dolu bir bölüm hazırlanıyor galiba,onu merak ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o Bugs adlı bölüm,serinin en kötü bölümüdür

Öyle diyeyim,bir çok insan o bölümü izleyip bir daha "Supernatural izlemeyecem" diye tövbe etmiştir...

Ama dediğimiz gibi,bu dizinin ilk sezonu çok amatörce ama geliştiriyor adamlar kendilerini,

dizi senarist grevinden bile hemen hemen hiç darbe almadan çıkıyor öyle diyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

s05e05 bitti şimdi, fena değildi bölüm ama 06 çok muhteşem olacak gibi hehe

diziye yeni başlayacaklar için önerim, eğer ilk sezon izlerken baygınlık geçirirseniz biraz ara verin sonra devam edin. fakat gerçekten şuan dizi mükemmel durumda. heleki s05e04 dizinin kalitesini ortaya tamamen koydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...