Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

bu nasi bi kafa ya, sikiliyosan izleme, dizi niye bitiyo sen heyecanlanmiyosun diye.

hah aynı bundan işte :)

bölüm orta karardı bence çok çok güzel değildi barney olayı biraz yapmacıktı da kötü de sayılmazdı.

dizi bitsin diyenleri anlamıyorum, beğenmeyen izlemeyi bırakabilir dizi niye bitsin? Hani ara sıra beğenmediği bölüm çıkar gelir buraya yazar orası ayrı da 2-3 sezondur her bölüm sonu gelip sürekli "dizi kötüydü, bitsin" ziyenler var periodik olarak, onların durumu da ayrı inceleme konusu. 2 sezon boyunca sevmeye sevmeye izlemeye devam ettiklerini belirtiyorlar sonuçta her bölüme kötü, dizi bitsin diye diye. Beğendiği şeyi sırf popülerite uğruna kötüleyecek kadar kişiliksiz olmak mı daha kötü yoksa beğenmediği şeyi sevmeye sevmeye 2 sene boyunca izlemeyi sürdürecek kadar aptal olmak mı çözemedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de sizi anlamıyorum. sen begenirsin ben begenmem, neden kafa yapısıyla falan degerlendiriyosunuz hemen, iyi misiniz?

begenmeyen izlemesin demeniz ayrı komik. merak ediyoruz sonucta hikayeyi ve hemen sonuclansın istiyoruz, fazla uzamadan. bunu anlamak cok zeki olmanızı gerektirmiyor.

forumda baslık acıp "begenmiyosan okuma, begenmiyosan cevap verme" der gibi olmus sizinkisi.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ya ben de sizi anlamıyorum. sen begenirsin ben begenmem, neden kafa yapısıyla falan degerlendiriyosunuz hemen, iyi misiniz?

begenmeyen izlemesin demeniz ayrı komik. merak ediyoruz sonucta hikayeyi ve hemen sonuclansın istiyoruz, fazla uzamadan. bunu anlamak cok zeki olmanızı gerektirmiyor.

forumda baslık acıp "begenmiyosan okuma, begenmiyosan cevap verme" der gibi olmus sizinkisi.

söylenmek istenen
her bölüm sonrasında
ıııy kötüymüş keşke bitse yazılması buraya
bi kaç bölümde yazılırda hiç beğenmediğin bi diziyi izlemekte ayrı bi olay
hikayeyi çok beğeniyosan
beklersin
zaten herhangi bi yerde duyarsın hımym'ın bittiğini sonra gerekirse izlemezsin bile biri anlatır sana merak unsuruda ortadan kalkar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...