Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How I Met Your Mother

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Kimseylen sevişmesin değil de 4. sezonda bölüm başına ortalama 2 insan evladıyla sevişmesin. Tavşan da değil yani.

Ne zaman konu kısır döngüye girse robin biriyle sevişiyo konuyu sürdürme çırpınışı için.

Hani Mitch (the naked maaaan!) gibi güzel & yaratıcı bişiler olcaksa sorun yok seve seve destekliyoruz ve hatta istiyoruz da, her konu sıkışmasında can simidi de olmasın yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:
abi belki robin karakteri konuyu toparlamak için değil gerçekten öyle önüne gelene veriyor ne biliyonuz? sakdasdk ben onun küçükken oynadığı filmi bilirim lasdlsadl benim robinim en iyisini bilir

Ted gibi romantizm hastası adam öyle karakterli bi hatunla 1 sene çıkar mı? Bence çıkmaz

Ya da böyle bir karakter olsa sezon 1'de 1 sene boyunca tede vermeden süründürür mü? bence süründürmez.

Üstelik bu sezonki konu kıtlığında robin sevişsin mantığına kadar 3 sezon boyunca böyle bir karakter imajı çizmedi hiç robin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Milamber said:
abi belki robin karakteri konuyu toparlamak için değil gerçekten öyle önüne gelene veriyor ne biliyonuz? sakdasdk ben onun küçükken oynadığı filmi bilirim lasdlsadl benim robinim en iyisini bilir

Ted gibi romantizm hastası adam öyle karakterli bi hatunla 1 sene çıkar mı? Bence çıkmaz

Ya da böyle bir karakter olsa sezon 1'de 1 sene boyunca tede vermeden süründürür mü? bence süründürmez.

Üstelik bu sezonki konu kıtlığında robin sevişsin mantığına kadar 3 sezon boyunca böyle bir karakter imajı çizmedi hiç robin.

Bütünlük kalmadı zaten. Türk dizisine döndü senaryo kalitesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Bu arada esprinin punchline'i su

you can’t peanut butter your dick up someone’s ass.

sağol ya çok merak ediyordum ne olduğunu

ya önceki bölümler çok kötüydü son bir kaç, o yüzden bayağı iyi geldi bu hem

lily

lilyi 4 hafta görmedik falan demesi komik yani biliyoruz sonuçta o yüzden, sebep saçma evet ama o yüzden güzel zaten

robin

robin de bi tedle bi de bu çocukla sevişti rahat bırakın aa

Sosyal ağlarda paylaş

jam ve peanut butterli bi espri daha var ama direk bole what's the difference diyince budur diye tahmin ediyorum.

digeri de su

igrenc

adamin cani 69 yapmak ister, karisina soyler. karisi da valla ayin malum zamanindayim, sana uyarsa benim icin sorun yok der. adam der tamam sorun degil
neyse bunlar baslarlar falan, tam o sirada kapi calar. adam panik olur, kadin da buyuk ihtimalle postacidir bu saatte, agzini sorarsa recel (jam) oldugunu soyle der.
herif gider kapiyi acar, aciklama yapma geregi duyar, agzimdakine bakiyorsan o recel der
postaci da yok agzindaki recele degil de alnindaki fistik ezmesine (peanut butter) bakiyordum der.

bu da boyle igrenc bi hikaye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...