Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

axedice said:
Gelmiş geçmiş en aptal? Friends gibi bi dizi varken BSGye böyle hitab etmek yakışmıyor..

*flame on*

ahaha pardon evet friends 1, bu da 2 işte. çok saçma abi sıkı bir BSG fanıydım 3sezonu böyle bir soluk oturdum izledim. 4. sezon gerçi iyi başlamıştıda son iki bölüm bitsede gitsek tadındaydı.

gerçi oyuncuları sevmiyorum ben, başkan roslin olacak dingük çok uyuz bir kere. oldum olası sevmedim burnu havada film-dizi karakterlerini. starbuck gayet iyiydi, asiydi emirlere uymuyordu aman allah lan diyordum ne güzel fln, şimdilerse ise herkesin kralı modunda. lee piyasada yok, 2-3 kare gösterip atıyorlar herifi bir kenara.

ayrıca spoiler

YUH

helo (heloydu sanırım 6numarayla fındık kıran) briefing verirken 6 numara dayak yemiş halde geliyor. dikkat edin kız bağırırken arka planda pilotlardan teki mal mal kameraya bakıyor. ulan kız dayak yemiş gelmiş allahın öküzü bari ayağa kalk di mi. film izler gibi izliyor herifler saçmalık yani başka birşey değil.

boomer kapıdan kaçarken önce galactica nın içinden görüntü kapıyı gösteriyor. kapının kapanmasına nerden baksan 1mt kalmış maximum diyorum, galacticanın dışına çıkıyor kamera bakıyoruz ve o hayvan gibi gemi ordan geçiyor. wtf ?

tamam mantık beklemiyorum zaten. adam kafasından vuruluyor ölmüyor fln, anlarım diziye konu lazımdır izlenir. heroes izliyorum yani severek mantık arayan bi insan değilimde. şu spoilera bakarsanız tamamen beceriksizliktir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

çok bayık değil gene güzel biraz bu hafta iyice dine vurdular olayı ehe, imanla doldu içim izlerken böle melekler felan.

18

adama gemiyi bırakmaz son bölümde onla ölür diye düşünmüştüm ama pes etti sonunda, gemi gg olursa ilerki bi zamanda dizinin devamını da çekemezler, seri bitmiş olur komple. haftaya kopacak artık bişiler inş.

Sosyal ağlarda paylaş

ben sans eseri e2 de 3 bolum seyrettim gecen cuma ve nasil olduda onceden haberim olmadi diye kendime baya bi kufur ettim ve mega pack indirmeye basladim. packin icinde galactica 1978 diye 24 bolumluk bir dizi var. bu sanirim eski dizi bunu seyretmeye gerek varmi yoksa bagimsiz olaylarmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Hera spoiler verdi.

evet

hera nın bir battlestar ı cylon base shipinin arasına soktuğunu görüyoruz bölümün başında spoiler tadında, baştan dedim acaba pegasus olabilirmi o an , ama sonradan baktim ki galactica nın çarptığı gemi farklı diğerleri gibi değil.

ayrıca Adamanın dediği gibi ;
Saul, you never let me down... this ship never let us down...
so we gonna send her off... with style
sözü ile iyice garantilendi spoiler :P

edit: simdi iice baktım gerçekten galacticanın modeli o gemi

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...