Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Second Life

Apache

Öne çıkan mesajlar

ben de bayadır oynuyorum... scripting dili çok başarılı ancak, modelleme mevzusunu çok can sıkıcı zira sadece 'ekleyerek' birşeyler oluşturabiliyorsun.

bende de baya bir bağlantı sorunu mevcut. latency yüksek olduğundan textureları vs. download ve upload ederken cidden uzun süreler beklemek zorunda kalıyorum.

[ Mesaj 23 February 2007, Friday - 05:02 tarihinde, dominic tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Apache; tringo nedir, nasil bir oyundur ? fotosu da varsa...

@Masticore; oyuna gir çık düzelir o, bir de sacını başını giysilerini ayarlayabiliyorsun inventoryden, mıncıkla biraz halledersin.

muhabbet kurmak pek sorun olmuyor, grup halinde daha rahat para kazanılıyor, para dediğim de 2-3 linden yaa neyse ^^ ... bağlantımda pek sorun yok ama oyun textureları içler acısı, betada da böyleydi; 3 yıl oldu az geliştirir insan. Her yeri parsellemisler kardesim ne kalabalık olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

@xaty; anlaşabileceğin birilerini bulursan oyun kendini oynatıyor; takılırsın öyle arada bir.

ama bence insanları asıl cezbeden kısmı işin içinde gerçek para olması; kaybetme ya da kazanma ihtimalinin çekiciliği. Kumar almış başını gitmiş, yatlara katlara sahip olma duygusu falan fistan... :)

öğrenmeye değecek bişeyler çıkarsa bakarım, yoksa 2 gün sonra sıkar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...