Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

büyük gün geldi..Beşiktaşımız Slavia Prag önünde..görüşleriniz..

Blackeagle

Öne çıkan mesajlar

Maçı izlerken çıldırıyordum az daha.

1- Bu İlhan Mansız şebeğini baştan beri sevmemiştim. Karı kıza iyice düştü, kendini maça veremedi, 3 gol kaçırdı.

Birisinde karşı takımın bir oyuncusu iki-üç adım uzağında. Bizim mansız öyle bir pozisyonda ki, kaleciyle başbaşa resmen. Çekiyor şutunu, kalenin üstünden uçuyor. 90dan çakabileceği pozisyonu değerlendirebiliyor.

Bu biraz affedilebilir. Ama 3. kaçırdığı top resmen hıyarlık. Şutunu çekiyor, kaleciye çarpıyor top geri Mansızda. Bir daha şut çekiyor, BOMBOŞ kaleye gol atamıyor.

Hani Geçen Milli maçta taraftar Hakan Şükür'e küfredip duruyordu ya, maç boyunca bende bu salatalık turşusuna aynen küfredip durdum. Gitsin Japonyada mankenlik felan yapsın. BJKı batırır bu herif.

2- Pancu 10 kişinin arasında süper bir gol attı diye, havalandı, berbat oynamaya başladı. Saçma sapan havalı bir hareket uğruna süper bir gölü atamadı.

3- 4-0 değil, 7-0 olacak bir maçta, salak salak oynayan bir BJK, gözü bozuk bir hakemin yanlış kararı sonucu bir penaltı yedi.

Daha sonra baktım, BJK oyuncuları, praglı oyunculara kafa göz daldılar. Yine de faul felan hiçbirşey vermedi bize. Ama iki oyuncu sarmaşdolaş yuvarlandı diye, PRAG'a güzelinden bir penaltı verdi. Ve BJK'ın morali çöktü. Hakemin o pozisyonda penaltı vermemesi lazımdı. Dediğin gibi oyuncular kafa göz daldığı pozisyonlarda bile hiçbirşey sölememişti, penaltıyı PRAG'ın morali artsın diye verdi sadece...

SONUÇ: İğrenç sıkıcı ve berbat bir maçtı. Oktay, Mehmet, Alpay'lı eski BJK'ı özledim, ve her dakikada, o eksi BJK'ı düşündüm. Orta kullanamayan, ortaları değerlendiremeyen bir beşiktaş gördüm orda. Uyuz uyuz oynayan bir beşiktaş gördüm orda. Tamam, bu BJK asla yenilmez. Ama maçlarını izlerken adamı kanser eder. Düzelmeleri lazım.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız nukem adamların attıgı 3. golu belkıde 20 defa ızledım,nasıl olurda cordoba o topu bıraktı dıyorsunuz ya.Adam vuruldugu andan ıtıbaren topa bakmıs,top oyle bır falso aldıkı cordoba uctu tutamadı.[hline]Simofle

[b]O 55 bin sosisliden biri

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

pancu rulz. artık kim gelirse gelsin bidahaki senenin en iyi transferi pancudur olay kapanmıstır hihoha

smoke olaya mantıkla bakmayı dene. dedigim gibi ben emin degilim macı birdaha da izlemedim o anları birdaha yasamamak icin ama kendini oraya koy düdük calsa sen tam dikkatini verebilir misin son anda? ben veremezdim
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bone döverim seni :P ilhana laf yok ehuae ne karı kızı be herif evleniyo :)

ayrıca bilmiyorum bilio musun ilhan grip olmasına ragmen cıktı maca. mactan önce 45 dk oynarsa iyi fln deniyordu. aynı durumda grip salgınlıgı vardı juvede 9 eksikle manchester unitedla oynamıslardı adamlar yani düsün adamlar o kadar eksik olmasına ragmen grip adamı oynatamıyorlar ilhan cıktı kartal gibi oynadı helal olsun derim sadece.

bi de adam deli gibi is yaptı hersey gol atmak degil.

pancu da cooook iyiydi bence takımda en cok top saklayan adamdı bi kere ha laubalilik yaptı dogrudur ama bütün takım yaptı luce bile yaptı :) bi de pancu sakat sakat yaptı bunnarı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bonecrusher,ilhan mansız hakkında görüşelerine katılmak mümkün değil..1-adam boğaz enfeksiyonu geçirmiş iğneyle zar zor oynuo,oynadıı o maçta da elinden ne geliyosa sahaya yansıtıyo,en önemlisi ruhunu! ortaya koyuyo..2-Bu takımda Ahmet dursun gibi işe yaramaz,fitneci,çirkef bir adam varken İlhan'ın ölüsünü başımıza koymamız lazım..Kim ne derse desin şu muhteşem seyircisiyle başarrıdan başarıya koşarken Beşiktaşı dinamitliyebilecek potansiyelli oyuncuların başında Ahmet dursun geliyor..Belki de sadece o geliyor..Bi defa adam isterse 10 gol atsın maçlarda ezdiği,kaptırdığı topları sayamıyorum..Adam fitne resmen ya..yok ilhanla tümer bana pas vermiyo,yok efendim ben onlarla asla konuşmam..Ne bunlar arkadaşlar?Arkadaşlıın olmadığı yerde başarıyı aramak Ahmaklııktır...Adam kötü niyetli..Gaztede maldarasanu'nun geldii gün resim çekmişler ahmetle tanışıyo..Ahmet'in surat bin karış,marius gülücükler saçıyo..Yapmayın yöneticiler..Ahmet'i uzaklaştırmak Beşiktaş'a yapılacak en büyük katkıdır..Ahmet bu takıma yakışmıyor..Dün elle attığı gole ne demeli?? o gol olsaydı ve biz o gol saysinde turu geçseydik inanın utanırdım...Kenarda bekleyen gencecik Ali cansuna esere acıyorum inanın,ahmetten çok kaliteli oyuncular..Ahmet artık durmasın..Ahmet dursun durmasın ve beşiktaştan en geç sezon sonu ayrılsın...[hline]Beşiktaşlı olmak bir ölüm kalım meselesi değildir,çünkü çok daha önemlidir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...